Показано с 1 по 5 из 5

Тема: Адміністративне правопорушення посадових осіб

капитан Аватар для zadorozhka
    Служба
    Гражданский

По умолчанию Адміністративне правопорушення посадових осіб

Доброго дня, мені знадобилася юридична допомога, пов’язана з адміністративними правопорушеннями.
    Я являюсь головним бухгалтером неприбуткової громадської організації. Ми зараз ліквідовуємось і повинні пройти перевірку в відповідних держ.установах. Чесно кажучи, я дилетант в багатьох питаннях, які мені слід було б знати. Моя основна робота пов’язана з управлінським обліком в дещо іншій сфері.
    Приходжу до інспектора одного з фондів соц.страхування. Пані, побачивши мої невпевнені, перелякані очі, розповіла, що їй нас треба ретельно перевірити і ми не подали кілька «пустих» (нульових) звітів і на нас чекає штраф. На моє запитання як саме такий штраф має бути стягнено, якщо в нас як ЮС нічого не залишилось, інспектор натякнула на хабар.
    Штраф за наше порушення (неподання звітності) встановлено ст.165 4 КУпАП.
    Але фондом видано в 2008 роз’яснення, згідно якого ми НЕ повинні подавати ніяких пустих звітів (про що я дізналася згодом)
    Розумію, що є превалювання законодавства, і роз’яснення в порівнянні з кодексом та постановами майже не має юр.сили, та все ж таки...
    Це все я описала лише для прикладу - як незнання законів не тільки не звільняє від відповідальності, а і дозволяє потрусити кишені неосвічених платників податків та зборів.
    Вперше зіткнувшись адміністративним правопорушенням, в мене виникло питання, як все це виглядає?
    Фонд видає акт перевірки де зафіксовано порушення і передає його на суд (який саме?), де на засіданні ?? розглядається, скільки ж неоподатковуваних мінімумів з нас стягнути? Що ми повинні подавати, робити? Наша мета – чимшвидше завершити процес ліквідації. Відмітка про здійснення мною АП десь фіксується і зберігається (скільки?, на який термін?) Будь-яка служба безпеки на підприємствах потім зможе знайти про мене таку інформацію?
    Будь-ласка, тільки не відправляйте мене зараз в Google та LIGA. В мене практично ні на що не вистачає часу, а добре знайомих юристів немає
    Спасибі

Служба
    Гражданский

Я так розумію, ніхто з такими дрібницями раніше не стикався.
    Ну а як щодо ст. 212 КК? Як вона виглядає на практиці?
    Мені без всілякої конкретики, просто поговорити?

Ветеран Аватар для aleks999
    Служба
    Пенсионер МВД
    Записей в дневнике
    3

и протокол, и 212 - исключительная парафия налоговой! Рекомендую туда и обратиться.
    Оптимизм - это отсутствие реальной информации.

4. Пользователь сказал cпасибо:
    zadorozhka (18.04.2013)
    Служба
    Гражданский

Спасибо, я в любом случае буду туда обращаться, правда боюсь, что как только инспектор увидит насколько у меня мало опыта, тут же слопает меня как котенка.
    Спасибо, тему можно считать закрытой

/на доске почёта/
    Служба
    Гражданский

Цитата Сообщение от zadorozhka Посмотреть сообщение
    Спасибо, тему можно считать закрытой
    Угу.

Ваши права