Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11

Тема: Анкета и автобиография при поступлении

сержант Аватар для свой_среди_чужих
    Служба
    КМДН

По умолчанию Анкета и автобиография при поступлении

возможно, кому-то пригодятся в электронном виде додатки 2 и 3. заполнять можно с помощью клавиши insert. кому нужны - кидайте в личку, сброшу в формате .док, а то я пока не разобрался, как файлы прикреплять
    "Пришел без оружия - будь готов к неуважению" Н. Макиавелли.

рядовой
    Служба
    Учебные заведения системы МВД

да если не сложно кинь плиз пример автобиографии на поступление в мвд как ты её заполнял...
    Боюсь что-то не то написать...)))

генерал-полковник Аватар для VV-nik
    Служба
    Пенсионер МВД

м.б., пригодиццо:
    3.1. Автобіографія

Автобіографія має такі реквізити: назва виду документу (Автобіографія) (10); текст документа (21), дата документа (11); підпис (23).
    В тексті документа зазначається: прізвище, ім’я, по батькові у називному відмінку; дата, місце народження; відомості про навчання (повне назва всіх навчальних закладів, в яких довелось навчатися); відомості про трудову діяльність (коротко, у хронологічній послідовності назви місць роботи й посад); короткі відомості про склад сім’ї (батько, мати, чоловік, дружина, діти) та ін.
    Основна вимога до такого документа – досягти вичерпності потрібних відомостей і лаконізму викладу.

А в т о б і о г р а ф і я
    (прізвище, ім’я та по батькові)

Автобіографія пишеться власноручно, за довільною формою, без помарок і виправлень, з обов’язковим зазначенням таких відомостей:
    - прізвище, ім’я та по батькові, дата і місце народження, національність, рідна мова, якими мовами ще володіє;
    - коли, де, в яких навчальних закладах навчався, спеціальність за освітою;
    - ким, коли і де працював із зазначенням повного найменування та адреси підприємства, установи або організації; причини переходу з однієї роботи на іншу, чи вживались заходи дисциплінарного, матеріального або громадського впливу (коли, ким, за що, заходи впливу);
    - відношення до військового обов’язку, коли і яким військкоматом призваний на дійсну військову службу (якщо не призивався, вказати причину), в яких військових частинах (вказати номери) і ким проходив службу, коли і з якої посади звільнений в запас Збройних Сил України, військове звання;
    - сімейний стан, коли одружився, прізвище, ім’я та по батькові, дата і місце народження, національність, місце роботи і посада, місце проживання дружини (чоловіка); такі ж дані на близьких родичів кандидата і його дружини (чоловіка): батька, матері, братів, сестер і дітей, а також на колишніх дружин (чоловіків) та їх близьких родичів із зазначенням причин розлучення; номер свідоцтва про розірвання шлюбу, коли і яким органом воно видано: якщо кандидат, його дружина (чоловік) або близькі родичі змінили прізвище, ім’я та по батькові, то вказуються і їх колишні установчі дані; чи служить хтось із родичів в органах внутрішніх справ або у внутрішніх військах (ступінь родичання, прізвище, ім’я та по батькові, де, посада, спеціальне або військове звання);
    - чи перебували кандидат, його дружина (чоловік) або хто-небудь з їх родичів в іноземному громадянстві (хто, ступінь родичання), хто з них був за кордоном (коли, де, з якою метою) або клопотався про виїзд за кордон на постійне місце проживання (коли, з якої причини); чи є родичі та знайомі з числа іноземців, родичі та знайомі, які проживають за кордоном (прізвище, ім’я та по батькові, ступінь родичання, рід занять, де проживають), у чому виявляється зв’язок із ними;
    - чи притягувався кандидат, його дружина (чоловік) або хто-небудь з їх близьких родичів до кримінальної або адміністративної відповідальності (коли, за що, міра покарання); ставлення цих осіб до діяльності правоохоронних органів; ступінь їх участі в охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю;
    - місце останньої роботи і посада, місце проживання, якщо доводилось переїжджати з одного місця проживання на інше, то вказуються попередні місця проживання.

4. Пользователь сказал cпасибо:
    waydek (06.11.2014)
    сержант Аватар для Nerussa
    Служба
    ИВС

С автобиографией понятно,а что писать в анкете?

Ветеран Аватар для mss
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Nerussa Посмотреть сообщение
    А той чудак на букву М, що видав тобі бланк анкети не розповів, що саме в ній і де саме писати?
    Проти кого будемо дружити?

генерал-майор Аватар для Shurik53
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Nerussa Посмотреть сообщение

Писец (пушной зверек) Я хренею В анкете НАДО отвечать на вопросы! Какая фамилия, какое имя и далее по тексту! Что там непонятного???

генерал-лейтенант Аватар для Galina
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Михуил Посмотреть сообщение
    да если не сложно кинь плиз пример автобиографии на поступление в мвд как ты её заполнял...
    Боюсь что-то не то написать...)))
    Не пишите, не дай Боже, про свои судимости
    ...

генерал-майор Аватар для Shurik53
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Galina Посмотреть сообщение
    Не пишите, не дай Боже, про свои судимости

Ага О них и так узнают

рядовой
    Служба
    ГАИ

свой_среди_чужих, пожалуста бросьте анкету и автобиографию на мыло ([Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации]), зараннее благодарен

Ветеран Аватар для mss
    Служба
    Пенсионер МВД

Maestroni, вислав, аж потім побачив, що свой_среди_чужих пропонував якісь продвінуті. Тоді перепрошую.
    Проти кого будемо дружити?

12. Пользователь сказал cпасибо:
    Maestroni (17.05.2010)
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права