Страница 47 из 47 ПерваяПервая ... 37454647
Показано с 461 по 468 из 468

Тема: Компьютерный ликбез. Вопросы и ответы

сержант
    Служба
    Гражданский

to mastif
    Нее, WMU не держал никогда. За WMZ. И получилось только через Этот VPN

генерал-полковник Аватар для SHtanga
    Служба
    "Беркут"
    Записей в дневнике
    11

Цитата Сообщение от gorodyanalex Посмотреть сообщение
    to mastif
    Нее, WMU не держал никогда. За WMZ. И получилось только через Этот VPN
    Добавьте, что он платный. Хотя и удобный.
    Свидомые форумчане, поскольку вы у меня в списке игнорирования. Я не отвечаю на многие ваши посты. Не думайте, что мне нечего ответить. Просто мне параллельно, что вы пишете. А если ответил, не льстите себе. Я просто снизошел.

сержант
    Служба
    Гражданский

По умолчанию Компьютерный ликбез. Вопросы и ответы

Цитата Сообщение от SHtanga Посмотреть сообщение
    Добавьте, что он платный. Хотя и удобный.
    Когда это вдруг он стал платным? Может какой то доп. функционал открывается за деньги.. мне хватает и бесплатной версии
    Последний раз редактировалось gorodyanalex; 26.05.2018 в 17:42.

Служба
    "Беркут"
    Записей в дневнике
    11

Цитата Сообщение от gorodyanalex Посмотреть сообщение
    Когда это вдруг он стал платным? Может какой то доп. функционал открывается за деньги.. мне хватает и бесплатной версии
    После того как используете отведённый лимит. Видимо пока не выходили за, было 2 гига, сейчас не знаю.
    Свидомые форумчане, поскольку вы у меня в списке игнорирования. Я не отвечаю на многие ваши посты. Не думайте, что мне нечего ответить. Просто мне параллельно, что вы пишете. А если ответил, не льстите себе. Я просто снизошел.

Служба
    "Беркут"
    Записей в дневнике
    11

Цитата Сообщение от SHtanga Посмотреть сообщение
    После того как используете отведённый лимит. Видимо пока не выходили за, было 2 гига, сейчас не знаю.
    Сорян, я думал вы про полноценную программу, которая весь трафик гонит в обход, а это плагин к браузеру.

генерал-лейтенант Аватар для mastif
    Служба
    Гражданский

На почту пришло:

"Шановний користувачу системи WebMoney.UA!

На превеликий жаль, вимушені повідомити Вас про те, що через Указ Президента України від 14.05.2018 № 126/2018 і внесення нашої компанії до санкційного списку РНБО України, Національний банк України (НБУ) скасував реєстрацію внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.UA. Таким чином українські чиновники унеможливили здійснення банківських операцій в Україні при розрахунках за українські титульні знаки cистеми WebMoney – WMU. Санкції введено строком на три роки. Це означає, що протягом цього часу близько чотирьох мільйонів українців будуть позбавлені одного зі своїх базових прав – права розпоряджатися своєю власністю.

Ми будемо докладати всіх зусиль, аби відмінити це немотивоване і безпідставне рішення.

Однак у ситуації, що склалася, неможливо забезпечити обмін, введення і виведення WMU за українську гривню. Тому, аби захистити українських користувачів системи від свавілля чиновників і мінімізувати потенційні втрати для них, Гарант системи в Україні WebMoney.UA був вимушений звернутися по допомогу до нас, власника технології WebMoney – міжнародної системи розрахунків WebMoneyTransfer (із керуючою компанією в ЄС).

Цим листом, кожен наш користувач в Україні отримує запевнення, що міжнародна система WebMoneyTransfer продовжуватиме повноцінне його обслуговування по всім типам гаманців, окрім гривні. Обмін на українську гривню буде відновлений негайно після відміни санкцій, яка, маємо надію, відбудеться раніше заявленого трирічного терміну.

Як Вам, мабуть, відомо, це не перша ситуація в Україні, коли протии системи використовуються неправові рішення і раніше нам завжди вдавалося повернути ситуацію у правове русло, довести їх безпідставність.

Беручи до уваги відсутність підстав для таких рішень з боку влади, а також їхню явно політичну природу, ми не можемо виключати вірогідність не відміни санкцій, або подовження терміну їх дії.

Враховуючи і таку можливість, міжнародна система WebmoneyTransfer цим повідомленням зобов’язується за свій рахунок не пізніше 24 травня 2021 року забезпечити обмін титульних знаків WMU на титульні знаки WMZ за курсом гривні до долару USD, який буде встановлено НБУ на цю дату.

Враховуйте цю нашу гарантію, будь ласка, коли оцінюєте курс обміну WMU стосовно інших типів титульних знаків.
    Щодо змін у ситуації – будемо повідомляти Вас негайно.

Дякуємо за розуміння та підтримку,
    Міжнародна система WebMoneyTransfer"

Подобных гарантий даже сталинские сберкассы не давали Менять фантики на ДОЛЛАРЫ за СВОЙ счет Путин, бери пример!
    Последний раз редактировалось mastif; 29.05.2018 в 14:29.

7. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    47654olegg (29.05.2018)Oboroten365p2 (29.05.2018)
    генерал-полковник Аватар для 47654olegg
    Служба
    Гражданский

Вот, кстати, интересный вопрос...
    Допустим, маленький человек, настоящий патриот, вел свою тихую войну с "державою агрессором", потихоньку нарушая всякие там аффтарские права Михалкова, Пореченкова и прочих лиц, включенных Пастором в список "загроз нацыональный безпецы Украъни..."
    Для чего регулярно приходилось оплачивать быструю скачку оных продуктов с гигапеты, турбобита, депозита и еще пары-тройки файлхостингов, естественно - через вебмани...
    Ну и как теперь воевать с агрессором, скажите на милость?!

генерал-полковник
    Служба
    Пенсионер МВД

10. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    Gruzchik (19.06.2018)komiv (05.06.2018)Subuday (05.06.2018)
Страница 47 из 47 ПерваяПервая ... 37454647

Ваши права