Страница 3 из 7 ПерваяПервая 12345 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 62

Тема: ВЛК в новую патрульную службу

полковник
    Служба
    Пенсионер МВД

У них ведь уже идеальное зрение после лечения и не нужна коррекция.
    Может быть врачи знают что то такое что неизвестно нам ? Может быть не все так и безопасно на самом деле? Удар по голове или в глаз и МВД придется выплачивать всю жизнь пенсию по инвалидности ? Может и в этом быть причина ...

рядовой
    Служба
    Гражданский

Цитата Сообщение от Glazgo Посмотреть сообщение
    Может быть врачи знают что то такое что неизвестно нам ? Может быть не все так и безопасно на самом деле? Удар по голове или в глаз и МВД придется выплачивать всю жизнь пенсию по инвалидности ? Может и в этом быть причина ...
    Конечно может быть. Любой удар - и по случайности, всю жизнь потом выплачивать пенсию, какое бы до этого ни было зрение. Согласитесь, можно все время проработать с лазерной коррекцией или даже в линзах и не страдать от этого, а можно пострадать от этого в первый же день, а можно быть с идеальным зрением, но тебя пристрелят (не дай бог, конечно) или ногу сломаешь и т.п., зато хорошее зрение? Все относительно и всё дело случая. Не думаю что существующие требования по зрению в приказе 85 - не подлежат изменению.

Ветеран Аватар для Jul
    Служба
    Следствие (дознание)
    Записей в дневнике
    12

да, но там в требованиях до -3 Д - это допустимо. Не понятно почему именно до -3...
    Вот Вы там писали, что все по закону и т.д. - начинайте с себя: в приказе сказано нельзя (а приказ для врача -это тот же закон )- значит нельзя. Смиритесь и успокойтесь. Когда-то давно давно проходя ВВК я увидела парня с цветовыми нарушениями, так тот бедный выучил всю книжку которая используется ВВК. На третий раз по выученному он все таки прошел, впоследствии понял- зря.

4. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    Alix (04.09.2015)BETEPAH (04.09.2015)Очень Рыжая (04.09.2015)
    генерал-полковник Аватар для Alix
    Служба
    Пенсионер МВД

Если Вы не можете решить вопрос с прохождением одного врача- как Вы планируете ближайшие лет 25- 30+ работать в полиции, где каждый день предстоит решать кучу подобных (и более сложных вопросов) ? В свое время (начало 90-х) при прохождении медкомиссии для поступления в ВУЗ была примерно такая же проблема (по разным врачам) - связей никаких, блата тоже, денег небыло от слова вообще (еле хватало на проезд в обл. центр, а ездить пришлось несколько раз) . В результате медкомиссию прошла, пообщавшись как с врачами, так и с председателем комиссии (немного). Основным аргументом была мотивация- кроме всего показала ладони и пальцы рук, на которых на тот момент отсутствовали папиллярные линии и спросила, добавит ли мне здоровья такая вот работа- или все-таки попробовать пойти учиться? Кстати, по поводу "детской" мед. карточки писалось неоднократно- читайте.........
    ходила на выставку змей- вернулась с медалями!

6. Пользователь сказал cпасибо:
    Jul (05.09.2015)
    Ветеран Аватар для BETEPAH
    Служба
    Пенсионер МВД

Привіт усім
    Мене звати Роман і сьогодні мені прийшов лист у котрому мене повідомляють про те,що я не пройшов. Сьогодні ця тема уже піднімалась.

Розкажу свою історію)
    Під час проходження ВЛК , мене визнали непридатним до служби по ,начебто, виявленого у мене "деформуючого артрозу стопи" і "деформованої грудної клітки із порушенням функції дихання"(з деформуючим артрозом,я не міг би нормально ходити без палички,а з порушенням функції дихання ,я б не міг бігати по 5км,що не є для мене складно)
    Звісно ж ,що я не погодився з цими результатами. Я зателефонував на гарячу лінію,де мені сказали ,що я можу подати на апеляцію,у разі не згоди з результатами. Для цього мені необхідно написати заяву на ім'я голови ВЛК і принести заключення з іншого мед-закладу із спростуванням діагнозів по котрих я не пройшов ВЛК. Я так і зробив.
    Коли я написав заяву на апеляцію і приніс спростовані результати моїх "недуг" (я справді здоровий як космонавт)) ) їх ,звісно ж, не прийняли і сказали іти геть! Я не хотів здаватись але сваритись ,також, не було бажання. Після довготривалих суперечок із головою ВЛК і дівчатами працівниками приймальної комісії ,врешті-решт, вони прийняли рішення про направлення мене на додатковий огляд,обстеження в обласну лікарню. Результати обстежень в "обласні" ,також, спростували виявлені у мене "деформуючі деформації").
    Коли я прийшов з результатами до голови ВЛК ,то він зібрав ще декількох працівників і вони мені прямим текстом сказали ,що б я ішов зі своїми результатами в "одне місце" і вони не будуть приймати до уваги двічі спростовані діагнози (у військовому госпіталі у котрий я спершу звернувся,а потім по поданню голови ВЛК,мене направили в обласну) аргументовуючи це тим,що вони не забов'язані...

У цій спільноті,декілька разів піднімалось питання про корупційну складову і що у нову поліцію не так просто потрапити,як здається.

Я вам розповів свою історію висновки робіть самі)

П.С. я справді,дуже хотів стати поліцейським
    П.П.С. після цього листа мене мабуть забанять)))
    Василь Васильцев

http://vk.com/lvivpolice?w=wall-91575190_24342

Рожденный ползать, летать не может

рядовой
    Служба
    Гражданский

Кто может подсказать, что нужно и какие анализы иметь при себе на ВЛК?

старшина
    Служба
    Гражданский

Только хорошие .

10. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    Alix (18.09.2015)BETEPAH (17.09.2015)
    Служба
    Пенсионер МВД

Патрульна поліція | Івано-Франківськ
    Чоловіки!Які НЕ служили!і Не мали відстрочки! На початку ВЛК.Допустим я навчався в універ до 2014 року,і мав відстрочку до 2014.але рік не служив,а мав би!.Такий документ повинно віднести до військомату(вашого) і отримати пояснення. В общім,це камінь спотикання. Для мене це - фак!.Загалом,для тих хто не проходив строкову службу,за різними поясненнями,будуть можливі напряги.Тих хто мають військовий квиток,все простіше.

21 хвилину тому Александровi

Міша ДричакІ це говорять ті люди, які хочуть справедливо служити суспільству "я був у іншому місті, працював і тому не і тому подібне..." круто народ...

18 хвилин тому

Андрюха МацюкМіша, +

15 хвилин тому Мішi

/на доске почёта/
    Служба
    Пенсионер МВД

С16.09.этого года все эти органы упразнены?

Служба
    Пенсионер МВД

#vinpolice Патрульна поліція / Вінниця
    Сьогодні о 20:13

Мене цікавить, якщо ти не придатний до служби в армії, то якого лисого іти в поліцію.Один мій знайомий від армії комісований, а в поліцію на ВЛК збирає аналізи, чи є в нього якісь шанси пройти на фізо? Мені здається, що через таких і такий великий конкурс.Будь - ласка анонімно.

Снежана Гроцкая
    Коли проходила ВЛК бачила таких" кандидатів "їм навіть акти не видавали)
    Владимир Ткаченко Ні шансів в них нема

Таня Зубко(самсонюк) Такі кандидати просто забирають час людей, які мають здоров'я та бажання служити в поліціі, щоб іх не було, то люди швидше проходили б всі етапи відбору. Скільки часу було витрачено на те, щоб вони пройшли тестування? З тих 8 тисяч кандидатів половина іде просто на удачу без певних цілей та бажань, випадково набирають високий бал на тестах( методом тику), проходять ВЛК, бо фізично здорові, фізо без напрягу( сила є розуму не треба) і такими темпами пряма дорога на навчання, а коли потрапляють на службу починаються цирки на вулицях міста, яке патрулюють. А хлопцям, які вирішили закосити від арміі і зараз рвуться в патрульну поліцію потрібно було спочатку віддати борг Батьківщині, як наші діди та прадіди, пройти ту школу , щоб зараз розпочинати новий етап свого життя. Тоді боялися служби, а зараз рвуться, а нічого не виходить...І мені чомусь здається, що це правильно, косив тоді, а зараз гуляй...

Страница 3 из 7 ПерваяПервая 12345 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права