Страница 3 из 29 ПерваяПервая 1234513 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 287

Тема: ОТВЕТЫ ВЕДОМСТВ ПО ПЕРЕРАСЧЕТУ ПЕНСИИ

генерал-лейтенант
    Служба
    Пенсионер МВД
    Записей в дневнике
    1

Цитата Сообщение от alexz Посмотреть сообщение
    Уберите ибо устарело. В новой державе новый закон. А то раньше ганьба була.
    Упс, убираю. Вывод: НИКТО в стране за соблюдением Законов не наблюдает.

2. Пользователь сказал cпасибо:
    alexz (11.02.2016)
    генерал-полковник Аватар для alexz
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Sasha151 Посмотреть сообщение
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
    И у меня такая теперь есть. Один в один, тока адрес мой. Просил УНП дать ДД копа на моей соответств. должности на 29.12 в связи с..... Чего то сходу конвертом прислали, ду6ля на имейл не было.

Хто его знает, что ссылка первый раз криво цитировалась.
    Последний раз редактировалось alexz; 11.02.2016 в 19:37. Причина: поправил ссылку

старший прапорщик
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от alexz Посмотреть сообщение
    И у меня такая теперь есть. Один в один, тока адрес мой. Просил УНП дать ДД копа на моей соответств. должности на 29.12 в связи с..... Чего то сходу конвертом прислали, ду6ля на имейл не было.

К сожалению, эта страница недоступна.

младший лейтенант Аватар для 102-102
    Служба
    Пенсионер МВД

25..01.2016 року мною до КМУ було надіслано звернення, яку переслали до Національної поліції. Но відповідь мене поразила, чи я ….. чи лижі не їдуть, може хто мені пояснить смисл відповіді так як вона на мою думку даже на відписку не схожа. Комусь напевно треба до лікаря псіхіатра
    Зміст звернення :
    Я, П.І.П. ______ р/н (пенсіонер МВС пенсійне посвідчення: серія ____ №________ о/р №_________) 18.01.2016 року за № ЗА-4702754, мною було надіслано звернення, щодо бездіяльності КМУ, яке виде за собою тяганину в перерахунку пенсій колишнім працівникам міліції. Так як при зверненні до Пенсійного фонду України, з питаннь перерахунку пенсії на підставі Закону України від 23.12.2015 № 900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» та зміною ст. 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» моя пенсія пенсіонера МВС України, звільненого з посади співробітника міліції, має обчислюватися та підлягає перерахунку з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських. Це грошове забезпечення вже затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції». Згідно ст. 51 Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» призначена пенсія підлягає перерахунку з дати виникнення права на нього без обмеження строком та провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. У зв'язку з вищевикладеним, згідно п.2 «Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 - надходить відповідь: «Оскільки, на сьогодні повідомлень Кабінету Міністрів України та відповідних силових міністерств та відомств про проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону, органам Пенсійного фонду України не надходило, для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців немає законних підстав». В порушення вимог Закону України «Про звернення громадян» та Закону «Про доступ до публічної інформацію» відповіді я не отримав, а моє звернення було безпідставно переслане до ГУ ПФУ в Харківській області, які надали мені відповідь не пов’язане з моїм запитанням. Прошу Вас надати у відповідності до Закону "Про доступ до публічної інформацію довідку надати в п’ятиденний термін" по кожному пункту запитання : 1) Причини ненадання відповідних документів для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців(працівників міліції ) до Пенсійного фонду 2) Коли будуть надані всі відповідні документи для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців(працівників міліції ) до Пенсійного фонду 3) Хто винний в відмові перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців (працівників міліції ) 4) Прошу надати відповідь саме КМУ згідно запитань . У разі відмови вказати вичерпну причину, а не пересилати до ГУ ПФУ в Харківській обл. 5) Відповідь на моє звернення прошу надати в електронному вигляді на мою електрону адресу та письмове на мою поштову адресу, в якому вказати виконавця, контактний номер телефону, та номеру реєстрації вихідного Дата 25.01.2016 Електронна поштова адреса, на яку може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации] , або [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации]

ВІДПОВІДЬ :

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ
    УКРАЇНИ
    забезпечення та бухгалтерського
    Департамент фінансового
    вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601,
    тел. 254-93-58, іпїо@ро1ісе.§оу.иа

Про розгляд запиту на інформацію

У Департаменті фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку
    Національної поліції України, за дорученням керівництва та в межах
    компетенції, опрацьовано Ваш запит на отримання інформації від 25.01.2016
    № ЗА-4739551 стосовно перерахунку пенсії звільненим працівникам міліції,
    який надійшов із Секретаріату Кабінету Міністрів України листом від
    03.02.2016 № 1765/0/2-16.
    За результатами розгляду інформуємо, що відповідно до статті 19
    Конституції України органи державної влади та органи місцевого
    самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах
    повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
    Згідно підпункту 49 пункту 4 Положення про Національну поліцію,
    затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 877,
    Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань взаємодіє з
    органами державної влади з питань соціального захисту та пенсійного
    забезпечення поліцейських, працівників Національної поліції та членів
    їх сімей.
    Начальник Департаменту В.В. Іванченко
    Старинець
    256-1024

6. Пользователь сказал cпасибо:
    Sark (11.02.2016)
    младший сержант
    Служба
    Следствие (дознание)

Мороз полнейший!!!

8. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    102-102 (11.02.2016)BETEPAH (11.02.2016)
    младший лейтенант Аватар для Sark
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от 102-102 Посмотреть сообщение
    25..01.2016 року мною до КМУ було надіслано звернення, яку переслали до Національної поліції. Но відповідь мене поразила, чи я ….. чи лижі не їдуть, може хто мені пояснить смисл відповіді так як вона на мою думку даже на відписку не схожа. Комусь напевно треба до лікаря псіхіатра
    Зміст звернення :
    Я, П.І.П. ______ р/н (пенсіонер МВС пенсійне посвідчення: серія ____ №________ о/р №_________) 18.01.2016 року за № ЗА-4702754, мною було надіслано звернення, щодо бездіяльності КМУ, яке виде за собою тяганину в перерахунку пенсій колишнім працівникам міліції. Так як при зверненні до Пенсійного фонду України, з питаннь перерахунку пенсії на підставі Закону України від 23.12.2015 № 900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» та зміною ст. 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» моя пенсія пенсіонера МВС України, звільненого з посади співробітника міліції, має обчислюватися та підлягає перерахунку з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських. Це грошове забезпечення вже затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції». Згідно ст. 51 Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» призначена пенсія підлягає перерахунку з дати виникнення права на нього без обмеження строком та провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. У зв'язку з вищевикладеним, згідно п.2 «Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 - надходить відповідь: «Оскільки, на сьогодні повідомлень Кабінету Міністрів України та відповідних силових міністерств та відомств про проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону, органам Пенсійного фонду України не надходило, для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців немає законних підстав». В порушення вимог Закону України «Про звернення громадян» та Закону «Про доступ до публічної інформацію» відповіді я не отримав, а моє звернення було безпідставно переслане до ГУ ПФУ в Харківській області, які надали мені відповідь не пов’язане з моїм запитанням. Прошу Вас надати у відповідності до Закону "Про доступ до публічної інформацію довідку надати в п’ятиденний термін" по кожному пункту запитання : 1) Причини ненадання відповідних документів для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців(працівників міліції ) до Пенсійного фонду 2) Коли будуть надані всі відповідні документи для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців(працівників міліції ) до Пенсійного фонду 3) Хто винний в відмові перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців (працівників міліції ) 4) Прошу надати відповідь саме КМУ згідно запитань . У разі відмови вказати вичерпну причину, а не пересилати до ГУ ПФУ в Харківській обл. 5) Відповідь на моє звернення прошу надати в електронному вигляді на мою електрону адресу та письмове на мою поштову адресу, в якому вказати виконавця, контактний номер телефону, та номеру реєстрації вихідного Дата 25.01.2016 Електронна поштова адреса, на яку може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации] , або [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации]

ВІДПОВІДЬ :

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ
    УКРАЇНИ
    забезпечення та бухгалтерського
    Департамент фінансового
    вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601,
    тел. 254-93-58, іпїо@ро1ісе.§оу.иа

Про розгляд запиту на інформацію

У Департаменті фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку
    Національної поліції України, за дорученням керівництва та в межах
    компетенції, опрацьовано Ваш запит на отримання інформації від 25.01.2016
    № ЗА-4739551 стосовно перерахунку пенсії звільненим працівникам міліції,
    який надійшов із Секретаріату Кабінету Міністрів України листом від
    03.02.2016 № 1765/0/2-16.
    За результатами розгляду інформуємо, що відповідно до статті 19
    Конституції України органи державної влади та органи місцевого
    самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах
    повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
    Згідно підпункту 49 пункту 4 Положення про Національну поліцію,
    затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 877,
    Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань взаємодіє з
    їх сімей.
    Начальник Департаменту В.В. Іванченко
    Старинець
    256-1024
    Да Вы правы...!!! ..."Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань взаємодіє з
    їх сімей."
    Наверное припухли вурдалаки...Нет слов... Я завтра пойду к психиатру...Если не против скопирую и пошлю от своего имени такое же послание... Да и самое ГЛАВНОЕ! я бы позвонил этому умельцу ИСПОЛНИТЕЛЮ данного ответа...ведь телефон имеется...и Фамилия...
    Последний раз редактировалось Sark; 11.02.2016 в 20:55.
    огнеборец -из искры возгорится пламя

10. Пользователь сказал cпасибо:
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Sark Посмотреть сообщение
    Да Вы правы...!!! ..."Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань взаємодіє з
    їх сімей."
    Наверное припухли вурдалаки...Нет слов... Я завтра пойду к психиатру...Если не против скопирую и пошлю от своего имени такое же послание...
    Я не против, вот бы как нибудь , я просто незнаю закинуть это в инет на ФБ та ще кудись

Зараз направлю ще на Їхню відповідь таку заяву :

На Ваш вихідний від 11.02.2016 року № 14зі/29/2/01-2016 (вик.Старинець) щодо мого запиту на отримання інформації від 25.01.2016 № ЗА-4739551 стосовно перерахунку пенсії звільненим працівникам міліції, який надійшов із Секретаріату Кабінету Міністрів України листом від 03.02.2016 № 1765/0/2-16 вважаю розглянуто не всебічно та з порушенням ст.7 Закону України «Про звернення громадян» . Так як відповідь надіслана не в доступному вигляді та не містить роз’яснень та не переслана за належністю, якщо мій запит не входить до Ваших повноважень.
    Прошу Вас всебічно та уважно розглянути моє раніше надане звернення та дати відповідь в доступній формі з посиланням на нормативні документи, в разі розгляд не в межах Ваших повноважень- надіслати за належністю про що повідомити мене встановленому Законом України порядку

12. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    Detective2013 (11.02.2016)Mak_siti (11.02.2016)
    старший прапорщик
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от 102-102 Посмотреть сообщение
    Я не против, вот бы как нибудь , я просто незнаю закинуть это в инет на ФБ та ще кудись

Зараз направлю ще на Їхню відповідь таку заяву :

На Ваш вихідний від 11.02.2016 року № 14зі/29/2/01-2016 (вик.Старинець) щодо мого запиту на отримання інформації від 25.01.2016 № ЗА-4739551 стосовно перерахунку пенсії звільненим працівникам міліції, який надійшов із Секретаріату Кабінету Міністрів України листом від 03.02.2016 № 1765/0/2-16 вважаю розглянуто не всебічно та з порушенням ст.7 Закону України «Про звернення громадян» . Так як відповідь надіслана не в доступному вигляді та не містить роз’яснень та не переслана за належністю, якщо мій запит не входить до Ваших повноважень.
    Прошу Вас всебічно та уважно розглянути моє раніше надане звернення та дати відповідь в доступній формі з посиланням на нормативні документи, в разі розгляд не в межах Ваших повноважень- надіслати за належністю про що повідомити мене встановленому Законом України порядку
    Cупер.

14. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    102-102 (11.02.2016)Detective2013 (11.02.2016)
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Sasha151 Посмотреть сообщение
    Cупер.
    посмотрите я в теме "когда нибудь пересчитают пенсию" скинул писмо сочененное мной в СМИ - нужен общий совет и оканцовка

16. Пользователь сказал cпасибо:
    Detective2013 (11.02.2016)
    старший прапорщик
    Служба
    Пенсионер МВД

Сообщение от Sasha151 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации]
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Відповідь МВС дійсно вірна т.я. МВС безпосередньо перерахунку не здійснює.
    Запит до МВС повинно акцентувати на підставах бездіяльності щодо невиконання вимог
    постанови КМУ від 13 лютого 2008 р. N 45 постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. N 45, ".... у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення.... або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством ... МВС ... повідомляє у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям" . Саме цю дію - повідомлення, МВС і не здійснює.

Надсилаемо (відповідно до ЗУ "Про доступ до публічної інформації) організовано запити на імя міністра (такій собі спам чи DOS- атака у паперовому еквіваленті - нехай потягають мішки з листами по поверхах) і після відповіді про (неможливість, відсутність і т.д), або відсутності відповіді у передбачений термін їдемо до суду. Але бажано розробіти макет запиту та домовитись хоч про приблизній час такої акції, щоб був ефект !
    Последний раз редактировалось Sled_dak; 12.02.2016 в 11:50.

Страница 3 из 29 ПерваяПервая 1234513 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права