Страница 6 из 6 ПерваяПервая ... 456
Показано с 51 по 56 из 56

Тема: Звільнення по результатам атестації

младший сержант
    Служба
    Следствие (дознание)

Цитата Сообщение от Oboroten365p2 Посмотреть сообщение
    Київська область - не маленька. Ви не розглядали варіант коли Вас (якщо, наприклад, Ви живете в Тетіїві) поновлять в слідстві, але посада для Вас знайдеться лише, наприклад, в Іванкові. Готові працювати там, "куда Родина пошлёт"?
    А це - лише мінімум, що можуть зробити в управлінні, якщо Ви і далі будете йти на принцип та впиратися рогом. Про багаточислені перевірки, заслуховування, контролі та підстави я взагалі мовчу.
    Може й основна проблема в тому, що раніше був принциповим. Читав на форумі, як люди закликали, що досить колишнім міліціонерам "стояти з головою в піску", як страуси. Воно так і є, що залишились працювати ті, хто мовчки виконував накази, хоча вони інколи розходились з нормами заклону та моралі. Судився більш ніж пів року. За цей час спостерігав за реформою по новинам, просторам Інтернету. Хатія корупцію поборола, всі живуть як в маслі. Заходив на роботу на днях, нічого не змінилось. А-4 як купували за свої, так і купують. Експертизи як оплачували зі свої, так і платать. Після моєї розповіді, як мене звільняли по атестації, як проходили суди, як до тебе "СВОЇ" ставляться гірше ніж до фашиста, я задав питання, як після цьгого можна сидіти з "язиком в сраці". Відповідь проста та банальна, яку Ви і сказали, що не йди на принцип.

2. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    Alix (01.11.2016)BETEPAH (01.11.2016)Oboroten365p2 (01.11.2016)Милла (01.11.2016)
    младший сержант
    Служба
    Следствие (дознание)

Процитую мотиви мого звільнення, з офіційного джерела, та висловлю свої думки з його приводу:
    "Відповідно до протоколу атестаційної комісії від ____.____.201___ рішення про невідповідність позивача займаній посаді прийнято, оскільки на атестацію позивач прибув у зухвалому стані, проявив неадекватно завищену самооцінку, незважаючи на достатній рівень теоретичних знань, схильний поверхово виконувати свої службові обов'язки. Схильний до виправдовування порушень законодавства, недосконалості законів, обумовлювати вчинення злочинів біологічними потребами."
    Зухвалий стан - це брюки та рубашка, які були випрасувані та випрані дружиною, на яких не було торочок та які не були пом'яті.
    Завищена самооцінка - це коли тобі кажуть, що ти хабарник, і твій напарник по кабінету хабарник та наркоман, а ти з ними не погоджуєшся, та відстоюєш свою позицію.
    Схильний до поверхневого виконування обов'язків - це коли ти після важкого добового чергування спиш вдома, та після обіду тобі телефонують і повідомляють, що давай на роботу і на ОГП, хоча у відділі сидить чоловік 8-9 "мазаних пацанів" з "ширшавими язиками", які займаються жопо-підтиранням один одному, та яким не має часу йти на ОГП.
    Виправдовування недосконалості законодавства це відповідь на питання, чому люди йдуть скоюють крадіжки. От мені цікаво, як хто гадає, чому люди крадуть?
    Одним словом, звільнили мене за те, що не "прогнувся" перед "шайкою" двірників, наркоманів, і неосвітчених людей, яких ніяким чином не можна було пускати в атестаційні комісії...

4. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    Alix (01.11.2016)Oboroten365p2 (01.11.2016)Милла (01.11.2016)
    Ветеран Аватар для BETEPAH
    Служба
    Пенсионер МВД

Одним словом, звільнили мене за те, що не "прогнувся" перед "шайкою" двірників, наркоманів, і неосвітчених людей, яких ніяким чином не можна було пускати в атестаційні комісії...
    Да никто и не сомневался в необоснованности Вашего увольнения (даже суд), вопрос в другом если Вы сами написАли, что ни чего не поменялось то как Вы собираетесь служить дальше да еще и после суда который указал всем где их место.
    Рожденный ползать, летать не может

6. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    Alix (01.11.2016)Oboroten365p2 (01.11.2016)
    младший сержант
    Служба
    Следствие (дознание)

Цитата Сообщение от BETEPAH Посмотреть сообщение
    Да никто и не сомневался в необоснованности Вашего увольнения (даже суд), вопрос в другом если Вы сами написАли, что ни чего не поменялось то как Вы собираетесь служить дальше да еще и после суда который указал всем где их место.
    Як працювати? Просто. Потрыбний А-4 чи кошти на оплату експертизи - рапорту на ім'я начальника відділу. Не допомогло - рапорт на ім'я начальника ГУ. Не допомогло - рапорт на ім'я Хатії

8. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    Alix (01.11.2016)BETEPAH (01.11.2016)
    Ветеран Аватар для BETEPAH
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Rysukk Посмотреть сообщение
    Як працювати? Просто. Потрыбний А-4 чи кошти на оплату експертизи - рапорту на ім'я начальника відділу. Не допомогло - рапорт на ім'я начальника ГУ. Не допомогло - рапорт на ім'я Хатії
    Успеха!!!
    Рожденный ползать, летать не может

10. Пользователь сказал cпасибо:
    Милла (01.11.2016)
    генерал-майор
    Служба
    Пенсионер МВД

і неосвітчених людей,
    Самі пишете з помилками.
    Потрыбний А-4 чи кошти на оплату експертизи - рапорту на ім'я начальника відділу. Не допомогло - рапорт на ім'я начальника ГУ. Не допомогло - рапорт на ім'я Хатії
    І дописуйте далі: "не допомогло - рапорт на звільнення". Доречі, ми за 1500 грн зарплати все і купували, і заправляли, і ремонтували і т.д. При цьому ще й злочини розкривали, не так як зараз. А за 10 штук сам Бог велів! І нічого вякати!

12. Пользователь сказал cпасибо:
    Милла (01.11.2016)
Страница 6 из 6 ПерваяПервая ... 456

Ваши права