Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 25

Тема: Поновлення в судовому порядку з міліції (нової патрульної поліції) на службу до поліції.

рядовой
    Служба
    Гражданский

По умолчанию Поновлення в судовому порядку з міліції (нової патрульної поліції) на службу до поліції.

На даний час триває судовий процес стосовно поновлення в органах, був звільнений 28.10.2015 р., працював в патрульній поліції(чи то міліції) раніше до того три роки на різних посадах в ОВС. Фактично з 06.11.2015 р., в дію вступив закон про НП , та юридична особа в моєму випадку Управління патрульної служби перестало існувати( перебуває в процесі ліквідації) , створено Управління патрульної поліції. В суді виникає спір з приводу того хто є належним відповідачем, та на кого буде обов*язок стосовно поновлення та виплати коштів за час вимушеного прогулу, і чи взагалі в даному випадку є можливість поновитися у поіції?

Є декілька нюансів, з приводу того що літом проходив навчання не як міліціонер , а як поліцейський, і відповідно приймав ще одну присягу поліцейського.

младший лейтенант
    Служба
    Кадровый аппарат

Уже темы на форуме подобные есть. ИЩИТЕ!

Вы уволились с Миллиции за власным бажанням!!! Без разницы сами-заставили-попросили, в приказе написано п. 64 Ж!
    Кто что Вам должен!?

рядовой
    Служба
    Гражданский

на даний час не йде мова про те що за власним чи не за власним, тому що під час звільнення працівниками кадрів було допущено багато промахів на які я посилаюся (ст. 68 Положення про проходження служби, ) тобто звільнення відбулося на наступний день після написання рапорту, а в рапорті не зазначена дата з якого числа я маю бажання звільнитися , тому відповідно я мав трим місяці на відкликання рапорту, що і зробив про те без результатно, тай там багато інших нюансів про які згадувати потрібно буде багато часу. Зараз іде мова про належного відповідача в суді, та через те і сторена та тема, оскільки одна юридична особа на стадії ліквідації а інша функціонує паралельно та виконує усі функції попередньої.

младший лейтенант
    Служба
    Кадровый аппарат

Цитата Сообщение от Yura.mr Посмотреть сообщение
    на даний час не йде мова про те що за власним чи не за власним, тому що під час звільнення працівниками кадрів було допущено багато промахів на які я посилаюся (ст. 68 Положення про проходження служби, ) тобто звільнення відбулося на наступний день після написання рапорту, а в рапорті не зазначена дата з якого числа я маю бажання звільнитися , тому відповідно я мав трим місяці на відкликання рапорту, що і зробив про те без результатно, тай там багато інших нюансів про які згадувати потрібно буде багато часу. Зараз іде мова про належного відповідача в суді, та через те і сторена та тема, оскільки одна юридична особа на стадії ліквідації а інша функціонує паралельно та виконує усі функції попередньої.
    Я Вас конечно шокирую, но самое быстрое увольнение, которое было за весь период моей службы хм.хм...20 минут - с вручением трудовой книжки под роспись!
    То что Вы хотели, могли забыли, вспомнили, не написали ни кого не интерессует. Хотите в полицию - с чистого листа! Вы уволенины с Милиции!
    Дико прям извиняюсь, сколько Вы служили и сколько Вам лет? С какой селью Вы шли на службу? Кто Вам говорил, что в Милиции кто-то кому-то что-то должен?
    Еще раз перечитайте мое предыдущие сообщение и найдите себе на гражданке место!

5. Пользователь сказал cпасибо:
    VILAR (06.04.2016)
    рядовой
    Служба
    Гражданский

Я Вас конечно шокирую, но самое быстрое увольнение, которое было за весь период моей службы хм.хм...20 минут - с вручением трудовой книжки под роспись!
    То что Вы хотели, могли забыли, вспомнили, не написали ни кого не интерессует. Хотите в полицию - с чистого листа! Вы уволенины с Милиции!
    Дико прям извиняюсь, сколько Вы служили и сколько Вам лет? С какой селью Вы шли на службу? Кто Вам говорил, что в Милиции кто-то кому-то что-то должен?
    Еще раз перечитайте мое предыдущие сообщение и найдите себе на гражданке место!
    ще ра з пояснюю , зараз мова не йде правий я не правий, правильно чи не правильно зробили, зараз йде мова про те чи є можливість поновитися у поліцію хоча формально був в міліції ?
    а на рахунок того чи є шанси чи нема, і чи все зроблено правильно чи ні , я скину вам за декілька тижнів рішення суду першої інстанції, тоді будемо спілкуватися з того приводу.

младший лейтенант
    Служба
    Кадровый аппарат

[QUOTE=Yura.mr;7а з пояснюю , зараз мова не йде правий я не правий, правильно чи не правильно зробили, зараз йде мова про те чи є можливість поновитися у поліцію хоча формально був в міліції ?
    а на рахунок того чи є шанси чи нема, і чи все зроблено правильно чи ні , я скину вам за декілька тижнів рішення суду першої інстанції, тоді будемо спілкуватися з того приводу.[/QUOTE]

Р.с. не надо мне Ваших решений, я же не вчерашняя! Кто как эти решения делает все в курсе!
    Последний раз редактировалось Милла; 07.04.2016 в 08:13.

Ветеран
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Милла Посмотреть сообщение
    То что Вы хотели, могли забыли, вспомнили, не написали ни кого не интерессует. Хотите в полицию - с чистого листа!
    О каком "чистом листе" речь идет?
    Ну нельзя нравиться всем подряд. Нужно же кого-то и раздражать для разнообразия
    - Моня, разделяешь ли ты мое мнение? - Да, дорогая, ещё как разделяю, аж на две части... Часть первую отвергаю полностью, ну, а со второй таки не согласен категорически!

младший лейтенант
    Служба
    Кадровый аппарат

Цитата Сообщение от spu0820 Посмотреть сообщение
    Я всегда всем говорю ребятам, которые уходят по тем или иным причинам - Всегда надо оставаться людьми! Всегда!
    Вы сложите 2 темы создателя и сделайте вывод - как уходил человек?!

рядовой
    Служба
    Гражданский

[quote]
    Цитата Сообщение от Yura.mr;7а з пояснюю , зараз мова не йде правий я не правий, правильно чи не правильно зробили, зараз йде мова про те чи є можливість поновитися у поліцію хоча формально був в міліції ?
    а на рахунок того чи є шанси чи нема, і чи все зроблено правильно чи ні , я скину вам за декілька тижнів рішення суду першої інстанції, тоді будемо спілкуватися з того приводу.[/QUOTE

Р.с. не надо мне Ваших решений, я же не вчерашняя! Кто как эти решения делает все в курсе!

ви мене не правильно зрозуміли, просто я впевнений в тому що все має бути добре, і посилаюся виключно на 4 рішення Верховного суду, по аналогічних справах, де суд висловив правову позицію стосовно п. 68 Положення та 3-х місячного терміну

http://www.scourt.gov.ua/clients/vs.nsf/0/9b3397a2e367e20fc225797a00284108/$FILE/21-236%D0%B011.doc - якщо цікавить то просто перегляньте там не багато.

рядовой
    Служба
    Гражданский

Я всегда всем говорю ребятам, которые уходят по тем или иным причинам - Всегда надо оставаться людьми! Всегда!
    Вы сложите 2 темы создателя и сделайте вывод - как уходил человек?!
    ви не знаючи всієї ситуації робите поспішні висновки.

Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Ваши права