Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13

Тема: УХИЛЕННЯ ВІД ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ (ст. 337 КК України)

рядовой
    Служба
    Гражданский

По умолчанию УХИЛЕННЯ ВІД ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ (ст. 337 КК України)

на даний час триває процес поновлення в ОВС (поліції) в судовому порядку. Звільнений 29.10.2015 р. (за власним бажанням) звання - ст. л-нт. Буквально недавно телефонували з військомату запитували чого я не з*являюся до них , та що в моїх діях міститься склад злочину передбаченого ст. 337 КК України. Що в даній ситуації краще зробити щоб собі не зашкодити ? та чи взагалі можливо притягнути до відповідальності по даній статті ч.1., бо наскільки мені відомо там повинно бути здійснено попередження відповідним військовим комісаріатом, та я думаю що попередження повинно бути у письмовій формі.

Супер модератор Аватар для Oboroten365p2
    Служба
    Гражданский
    Записей в дневнике
    32

Цитата Сообщение от Yura.mr Посмотреть сообщение
    Буквально недавно телефонували з військомату.
    Вибачте, а який дурень відповідає на подібні дзвінки? А якщо й відповідає - то представляється власним ім'ям?

P.S. У Вашому профілі в розділі "служба" написано "слідство". Соромно слідчому задавати подібні питання.
    Не мы такие - жизнь такая...

3. Пользователь сказал cпасибо:
    Милла (05.04.2016)
    младший лейтенант
    Служба
    Следствие (дознание)

Давайте подивимось на диспозиції Статті 337. Ухилення від військового обліку або спеціальних зборів
    1. Ухилення військовозобов'язаного від військового обліку після попередження, зробленого відповідним військовим комісаріатом, -

Так дійсно попередження, але воно повинне бути не по телефону,а письмове та ви ще повинні з цим попередженням ознайомитись про що поставити свій підпис.Поки не буде письмового попередження від військового комісара та Вашого підпису кримінальне провадження не має право на існування, основне тут Ваш підпис про ознайомлення з попередженням. Ну а якщо ви поставили свій підпис в попереджені та після цього не з'явились до війкового комісаріату кримінальне провадження має право на життя та і вирок буде 100 відсотків.Але якщо ви самі з'явитись
    до війкового комісаріату, та станете на облік заплатите тільки адмін штраф, тому що повинні були стати в семиденний термін на облік. Нормативні документи Постанова КМУ № 377 від 09 червня 1994 року (для службового користування) та Наказ МОУ № 660 від 15.12.2010 року доступний в інтернеті.

рядовой
    Служба
    Гражданский

Вибачте, а який дурень відповідає на подібні дзвінки? А якщо й відповідає - то представляється власним ім'ям?

P.S. У Вашому профілі в розділі "служба" написано "слідство". Соромно слідчому задавати подібні питання.
    так я розумію : 1)то шо він звонив по суті нічого не міняє, і нікуди то не пришиєш максимум до 210 КУпАП.
    2) суть питання не в тому, а в тому чи є склад злочину по даній події, і чи взагалі реально притягнути по статті КК до відповідальності.

рядовой
    Служба
    Гражданский

Давайте подивимось на диспозиції Статті 337. Ухилення від військового обліку або спеціальних зборів
    1. Ухилення військовозобов'язаного від військового обліку після попередження, зробленого відповідним військовим комісаріатом, -

Так дійсно попередження, але воно повинне бути не по телефону,а письмове та ви ще повинні з цим попередженням ознайомитись про що поставити свій підпис.Поки не буде письмового попередження від військового комісара та Вашого підпису кримінальне провадження не має право на існування, основне тут Ваш підпис про ознайомлення з попередженням. Ну а якщо ви поставили свій підпис в попереджені та після цього не з'явились до війкового комісаріату кримінальне провадження має право на життя та і вирок буде 100 відсотків.Але якщо ви самі з'явитись до війкового комісаріату, та станете на облік заплатите тільки адмін штраф, тому що повинні були стати в семиденний термін на облік. Нормативні документи Постанова КМУ № 377 від 09 червня 1994 року (для службового користування) та Наказ МОУ № 660 від 15.12.2010 року доступний в інтернеті.
    на даний час мені немає 25, під призов я так розумію я не підпадаю тому що маю спец звання офіцерське і закінчений ВНЗ ???
    питання в тому якщо я з*явлюся, стану на облік, заплачу штраф, можу попасти під мобілізацію, а мені того не треба бо суди, а інтереси представляю свої я особисто, можливо краще зараз взагалі нікуди не рипатися??

младший лейтенант
    Служба
    Следствие (дознание)

чи взагалі реально притягнути по статті КК до відповідальності.
    Вельмо поважний [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации] , я попередньо надав відповідь, але бачу ви знову не прочитали частину 1 статті 337 КК України, тоді давайте знову почитаємо :

Отже обов'язковою умовою статті повинно бути письмове попередження військового комісара в якому зазначається до якого часу Вам необхідно стати на облік. Крім цього в попереджені повинен бути Ваш підпис, який засвідчує що ви ознайомлені з попередженням. Оскільки особа ознайомлена і не виконала попередження після спливу вказаної дати то є підстави для кримінального провадження з вироком на 100 відсотків .

на даний час мені немає 25, під призов я так розумію я не підпадаю тому що маю спец звання офіцерське і закінчений ВНЗ ???
    Все вірно Вас не буде призвано на строкову військову службу ви вже є військовозобов'язаним ,але держава має право Вас мобілізувати на підставі Указа Президента,якщо перебувати на обліку в військовому комісаріаті.

рядовой
    Служба
    Гражданский

щиро вдячний за відповідь.

старший сержант
    Служба
    Пенсионер МВД
    Записей в дневнике
    1

Сегодня пришел в военкомат, что бы стать на учет после увольнения по болезни с полиции и выходом на пенсию с заключением ВВК " неприданий до військовой служби в мирний час та обмеженно придатний у воєнний час", мне сказали, что надо пройти медкомиссию в военкомате, хотя я только месяц как проходил медкомиссию и заключение ВВК действительно пол года. Я ответил, что не собираюсь проходить их комиссию, а они сказали, что не поставят на учет. Короче, разговор длился где то 5 минут, поле чего я их послал, забрал свои документы и ушел. Кто то может посоветует в данной ситуации.

Ветеран Аватар для BETEPAH
    Служба
    Пенсионер МВД

Обратитесь с официальной жалобой (письменной) об отказе в постановке на воинский учет, с соблюдением всех фомальностей ее получения и регистрации в облвоенкомат и далее по команде до МОУ, в случаи получения отказа в постановке на учет. При этом у Вас остаются документы подтверждающие Вашу попытку своевременно встать на воинский учет и получив ответ на жалобу Вам должны сослатся на нормативные документы которыми вызван отказ в постановке на учет в РВК, а дальше обьсудим ситуацию в данной ветке форума.Удачи!!!
    Рожденный ползать, летать не может

11. Пользователь сказал cпасибо:
    Oboroten365p2 (06.06.2017)
    Супер модератор Аватар для Oboroten365p2
    Служба
    Гражданский
    Записей в дневнике
    32

А лучше сразу в МО на имя министра и копию Матиосу.
    Не мы такие - жизнь такая...

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права