Страница 437 из 444 ПерваяПервая ... 337387427435436437438439 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 4,361 по 4,370 из 4432

Тема: Новости столичного региона (Киев и область)

генерал-лейтенант
    Служба
    Гражданский

Только мне кажется, что русский мир к нам не пойдёт, мы ему и нахрен не сдались. "Сами на майдане скакали - сами и разбирайтесь."
    Это в 2014м русскому миру просто нахрен не сдались было...сейчас уже русский мир будет отпрыгивать и отбрыкиваться а может даже убегать при попытке к нему приблизиться...

2. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    13Dark (13.02.2018)Sergey_Petrenko (13.02.2018)
    генерал-полковник
    Служба
    Пенсионер МВД

«Дима пришел садиться на маршрутку, — и тут на него набросился этот пассажир. Почему-тоэтого человека возмутило то, что Дима АТОшник. Начал обзывать, толкать, дальше ударил в грудь и вытолкал вон», — передает она слова очевидцев.

По ее словам, «здоровый крепкий мужчина толкал и обзывал невысокого худощавого 25-летнего парня, который перед тем четыре года провоевал, чтобы другие жили в мире, сдерживал наступление «Русского мира» в горячих точках, чтобы в других городах не претерпели ужасов войны — воевал и за этого … гм … пассажира тоже».
    Очень интересная история.

до сих пор принимал лекарства
    Какие?

Потому что на защиту Украины нас послали украинцы.
    Украинцы, евреи по национальности, злые языки говорят, что некоторые даже с гражданством Израиля.

Помогали нам, собирали продукты и одежду по крошке, приезжали к нам. Просили: ребята, защитите нас!
    Ну всё правильно, чего теперь удивляться, сами просили, теперь будут резать, и не только на остановках.
    А вообще она конечно права, пора определиться. СУХС! А кто не согласен, тот сепар.

4. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    masterst (16.02.2018)Oboroten365p2 (13.02.2018)
    генерал-полковник Аватар для Alix
    Служба
    Пенсионер МВД

Сергій Місюра
    4 ч ·

Відразу не хотів писати, але після багатьох запитань щодо в/с #72_ОМБр, котрий зарізав людину на зупинці в Києві і що маю відношення до бригади, до АТО і постійно катаюсь на громадському транспорті - напишу.

В першу чергу я не захищаю офіцера, командира взводу, а засуджую. Смертю, хоча він і не хотів вбити, а нанести травму ножем - потрібно карати ворога, в бойових діях. Якщо він здійснив цей вчинок, значить думав, до чого це призведе. Винен. Перевищення сили. Це дуже крайня крайність.

По-друге, я кожен день їжджу до Києва з Білої Церкви, маршруткою. Часто по УБД, безкоштовно. Я бачу ці погляди диспетчера, водіїв, людей в черзі. Але ніхто нічого не каже. Скрегіт зубами і душевна жаба - "він їде нахаляву"...

По-третє, в ситуації на тій злощасній зупинці винні обоє. Один уже вмер, а інший за гратами з вчорашнього дня. Сім'ї без двох чоловіків. Але коли ветеран АТО сказав, що буде заходити без черги чи їхати безкоштовно (я там не був присутній, це моя сама вірогідна гіпотеза), то інший сказав, що він туди його не посилав чи чому це він має зайти першим чи безкоштовно їхати. Почалася зтичка, штурханина "в груди". І я цілком розумію в/с, мене б так само заділи такі фрази. Тому що мене не відправили, а я сам захотів і воював за Україну. І коли я не рік свого життя віддав на захист України, в полях Донбаса, є отриманий законно, закономірно і чесно статус Учасника Бойових Дій, і по закону мені дозволені пільги - і мене буде сказ, я подумаю, що це побутовий сепаратизм, а ця людина точно не патріот України. Їй побарабану на захисників, і вони рівні з нею в черзі на автобус. Така людина заслуговує на прочухана, не менше, але не на смерть. Смерть її нічого не навчить, але може навчити інших і принесе горе для обох...

Українці, що стояли на зупинці разом з ними - нічого не зробили. Ні розборонити конфлікт до походу в магазин за ножем, ні вступитись за "АТОшніка", тому що він їх же захищає на Сході України. І я давно бачу, як народ почав забувати чому зараз країна може розвиватись, а народ жити спокійно, в своїх домівках, з своєю сім'єю. А все завдяки армії,
    дипломатичного корпусу і зовнішньої політики. Тому цей випадок має стати щепленням свідомості громадськості, щоб думали і знали, що військовослужбовців потрібно поважати і підтримувати. Чорт його знає що в нього в голові і яка буде реакція на ваші слова. І потім він буде за це відповідати, за свою реакцію - а ви за свої слова "я тебе туди не посилав" будете?

https://www.facebook.com/serega.misu...84831378253962

Olena Mokrenchuk с Антоном Побиванецем и еще 41.
    19 ч ·

#72_ОМБр #Шок.. #Трагедія

Реально: ми в шоці...

Дімка... Спокійний, врівноважений, усміхнений хлопчина.

Коли ми взнали про те, що сталося, - здорові дядьки, що не раз дивилися в очі смерті, просто плакали.

"Він же ніколи не нервувався, завжди був спокійний і відповідальний - інакше хіба б ми поставили його командиром взводу? Він постійно працював з людьми, починав з перших сходинок - солдат, сержант, а потім і на лейтенанта. Хіба дали б йому в підпорядкування людей, якби мали хоч найменший сумнів у ньому?" - кажуть командири, з якими Діма провоював всі чотири роки війни.

За нього писали журналісти, його ставили за приклад новоприбулим бійцям, ним пишалися рідні...

"Наш взводний був дуже врівноваженою людиною, ще й нам подавав приклад спокійного ставлення до найтяжчих ситуацій", - кажуть його підлеглі.

Зранку, коли ми говорили про те, що сталося, подзвонила мама одного бійця, до якого Діма часто приїздив у гості. "Вова, ну як так??? Таке сонечко, таке гарне привітне дитя...

Що йому зробили, чим образили так сильно, що він аж кинувся на людину з ножем?".

А що ми могли сказати? Ми ж не чули, ми там не були...

Кажуть люди, що Діма прийшов сідати на маршрутку, показав УБД - і тут на нього накинувся цей пасажир. Чомусь цього чоловіка обурило те, що Діма АТОвець. Почав обзивати, штовхати, далі вдарив у грудину і виштовхав геть.

Здоровий кремезний дядько штовхав і обзивав невисокого худорлявого 25-річного хлопчину, який перед тим чотири роки провоював, щоб інші жили у мирі. Стримував наступ "Руського миру" у найгарячіших точках щоб у іншіх містах не зазнали страхіть війни - воював і за цього...гм...пасажира теж. В бою отримав тяжку черепно-мозкову травму під Авдіївкою, після тривалого лікування повернувся на фронт. З пластиною в голові, витримуючи напади сильного болю, продовжував захищати Україну. Вже після повернення в ППД бригади Діма в листопаді пройшов курс лікування в шпиталі та в рамках реабілітації досі приймав ліки. Він не пожалів за свій народ найдорожчого - і ось що зрештою отримав: зухвале хамство, нахабність, образи та удар у грудину...

Звичайно, це його не виправдовує. Звичайно, щодня тисячі атошників по всій Україні отримують по відношенню до себе таке саме агресивне ставлення - але не хапаються за ножі. Діма й сам каже, що неправий і не повинен був так реагувати. Він почувається дуже пригнічено, картає себе, що не стримався і піддався образі. Але...

Зараз одна людина в труні, інша за гратами. Одна сім'я втратила годувальника, інша коханого сина.

Можливо, вже треба якось нашому суспільству визначитись з цим питанням??? Якщо "ви нас туди не посилали" - то, можливо, вам треба задуматись, чи в тій країні ви живете. Бо на захист України нас послали УКРАЇНЦІ. Допомагали нам, збирали продукти і одяг по крихті, приїздили до нас. Просили: хлопці, захистіть нас! Кожен боєць тут стоїть насмерть саме за них - за своїх рідних і тих, хто ПРОСИЛИ і ДОПОМАГАЛИ.

Не хочеться говорити поганих слів про померлого, це не по-християнськи. Але... Не можна ТАК ставитись до своїх захисників. Наскільки ж це можна було образити завжди спокійного Діму, що він дійшов аж до такого...

https://www.facebook.com/olena.mokre...69143030286854

Ща дУпУтаты подтянутся на поруки хероя брать ........
    - Будь проще, и люди к тебе потянутся.
    - Я лучше буду собой, и посмотрю, кто со мной останется.

генерал-полковник
    Служба
    Пенсионер МВД

що буде заходити без черги
    А что, есть такая льгота для атошников?

і по закону мені дозволені пільги
    Оказывается да. Даже старики себе такого не позволяют, а хероям значит положено.

7. 7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    47654olegg (13.02.2018)Alix (14.02.2018)BETEPAH (14.02.2018)le pensionnair (16.02.2018)mastif (15.02.2018)Oboroten365p2 (13.02.2018)Банщик (15.02.2018)
    Ветеран Аватар для BETEPAH
    Служба
    Пенсионер МВД

По умолчанию В Киеве на Троещине произошло жуткое ДТП: машину разорвало на куски

Ночью 15 февраля в Киеве на Троещине на пересечении улицы Теодора Драйзера и проспекта Владимира Маяковского Volkswagen Passat слетел с дороги в подземный переход.
    Об этом сообщает Информатор.
    По предварительной информации, примерно в 1:40, Passat на высокой скорости двигался по Драйзера со стороны улицы Николая Закревского. На перекрестке с круговым движением, водитель Volkswagen, не совершив поворот на Маяковского, поехал прямо, снес отбойник и улетел в подземный переход.
    В автомобиле ехали три человека: парень и две девушки. За рулем находился мужчина 1976 года рождения. Машина снесла отбойник и повредила оградительный бордюр, после чего, пролетев 20 метров в воздухе над ларьками, которые размещены в переходе, упала в центр круга.
    В результате ДТП авто получило серьезные повреждения кузова, двигатель вылетел, а левое колесо оторвало. По словам свидетелей, водитель выбрался самостоятельно, а одну из девушек доставал прохожий, над которым пролетел Passat.
    Всех пострадавших госпитализировали. Медики заверили, что состояние участников ДТП средней тяжести. На месте работала полиция. В связи с тем, что машина задымилась приехали и сотрудники ГСЧС.

https://realist.online/news/v-kieve-...rvalo-na-kuski
    Рожденный ползать, летать не может

Служба
    Пенсионер МВД

15 02 2018

Київські волоцюги пограбували бійця АТО

На столичній Бесарабці АТОшник у відпустці пригостив безхатьків горілкою. Ті ж, коли боєць заснув, поцупили в нього мобільний.

Ця пригода сталася глухої ночі у центрі Києва. Починалося все мирно і навіть люб’язно. Боєць із зони АТО поїхав у відпустку. А перед поїздкою додому отримав у Києві нагороду. І добряче обмив її. Захмелілий вирішив дочекатися світанку у товаристві безхатьків. Пригостив їх горілкою. Натомість мало не позбувся мобільного.

Слідчі припускають, за таку не джентльменську поведінку суд, ймовірно, призначить 15 діб арешту. Чи буде це перебування у теплі із гарантованою їжею для них покаранням?

Копам потерпілий розповів, що хильнувши із новими знайомими, він заснув, розморений алкоголем. Безхатьки вирішили скористатись моментом і потягли мобільний із кишені. Однак, боєць раптом отямився. Зав’язалась штурханина, яка у бійку не переросла завдяки патрульним. Крадії повернули телефон і запевнили – просто край треба зателефонувати.

https://2plus2.ua/dzhedai-voiny-doro...ali-biycya-ato

Супер модератор Аватар для Oboroten365p2
    Служба
    Гражданский
    Записей в дневнике
    32

Цитата Сообщение от Alix Посмотреть сообщение
    АТОшник пригостив безхатьків горілкою.
    Дальше можно не читать. Рыбак рыбака...
    Встретил братьев по разуму, или коллег по "революции"?
    Не мы такие - жизнь такая...

11. 6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    47654olegg (15.02.2018)aleks999 (15.02.2018)Alix (15.02.2018)le pensionnair (16.02.2018)mastif (16.02.2018)Банщик (15.02.2018)
    генерал-лейтенант Аватар для mastif
    Служба
    Гражданский

"Киев. Воздухофлотский. Дорога 6 полос."

13. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    BETEPAH (16.02.2018)maybug (16.02.2018)Лeмбуй (Вчера)Милла (16.02.2018)
    Служба
    Пенсионер МВД

В нацгвардейца под судом в Киеве, где судили Труанова, стрелял ветеран АТО из наградного пистолета Авакова
    Сегодня, 14:27

Возле Соломенского суда в полицейского стрелял ветеран АТО из наградного пистолета министра МВД Украины Авакова.

Вчера в Киеве под Соломенским судом проходило слушание дела мэра Одессы Геннадия Труханова, а на улице между сторонниками и противниками мэра Одессы вспыхнула массовая драка. Полиция чтобы разделить группы начала задерживать самых буйных, на что радикалы с «НацДружин» устроили драку с нацгвардией применив баллончики с газом, а также боевое оружие.

Как сообщает издание «Ведомости–Украина», активист одной из радикальных организаций стрелял в полицейского наградным пистолетом, который ему выдал министр внутренних дел Арсен Аваков.

По информации нардепа Егора Соболева, здержанный за стрельбу в полицейского Атошник является членом так называемого «Внутреннего корпуса батальона "Донбасс"».

«Полицейские задержали Александра Федорченко, представителя добровольческого батальона «Донбасс», который прошел все ужасы Иловайского котла, подбил два танки и БМП боевиков», — рассказал нардеп.

По его словам, «донбассовец» не целился в правоохранителя, а защищался.

Источник: http://infocenter-odessa.com

Голос Мордора@spacelordrock 15 февр.

На фото в камуфляже - национальные дружинники, которые обещали охранять общественный порядок. Как видно, очень успешно справляются с поставленной задачей.

Последний раз редактировалось Alix; 16.02.2018 в 19:06.

15. 7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    47654olegg (16.02.2018)BETEPAH (16.02.2018)mastif (16.02.2018)Oleg_taman (17.02.2018)VJO (19.02.2018)Лeмбуй (Вчера)Макаров (16.02.2018)
    Ветеран Аватар для BETEPAH
    Служба
    Пенсионер МВД

Возле Соломенского суда в полицейского стрелял ветеран АТО из наградного пистолета министра МВД Украины Авакова.
    Рожденный ползать, летать не может

17. 6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    Alix (16.02.2018)Jarina (16.02.2018)Oleg_taman (17.02.2018)slavovich (16.02.2018)Ёлка (17.02.2018)Лeмбуй (Вчера)
Страница 437 из 444 ПерваяПервая ... 337387427435436437438439 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права