Страница 384 из 390 ПерваяПервая ... 284334374382383384385386 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 3,831 по 3,840 из 3891

Тема: Как живётся людям в постмайданной Украине

генерал-полковник Аватар для Alix
    Служба
    Пенсионер МВД

- Будь проще, и люди к тебе потянутся.
    - Я лучше буду собой, и посмотрю, кто со мной останется.

младший сержант
    Служба
    Гражданский

Петр Ляксеич в Фейсбуке утверждает, что встреча была. Если была, то по идее должны быть фото. Покажут потом, наверное.

генерал-полковник Аватар для SHtanga
    Служба
    "Беркут"
    Записей в дневнике
    11

Цитата Сообщение от TheConsultant Посмотреть сообщение
    Петр Ляксеич в Фейсбуке утверждает, что встреча была. Если была, то по идее должны быть фото. Покажут потом, наверное.
    Так это надо вначале фотографу заплатить.
    Свидомые форумчане, поскольку вы у меня в списке игнорирования. Я не отвечаю на многие ваши посты. Не думайте, что мне нечего ответить. Просто мне параллельно, что вы пишете. А если ответил, не льстите себе. Я просто снизошел.

генерал-полковник Аватар для 47654olegg
    Служба
    Гражданский

...тута недавно некий граф Дякула рассказывал, что на границе вна Украины стоят толпы лохов инвесторов, готовых вложить вна триллиарды зеленых бумажек с лицами мертвых презмидентов Пендостана... и тут, внезапно:

Прямые инвестиции в Украину за три года сократились на 60%

Объем прямых иностранных инвестиций в Украину в 2013-2016 годах снизился на 60% – до $27,5 с $67,3 млрд. Это было вызвано обесцениванием гривни и убытками компаний, в основном представляющих финансовый сектор. Об этом сообщает УНИАН со ссылкой на исследование Немецкой консультативной группы в Украине и Института экономических исследований и политических консультаций, которое представил эксперт немецкой группы советников при правительстве Украины Дэвид Заха.
    http://finance.liga.net/ekonomika/no...kratilis-na-60

ЗЫ: Вдогонку, еще покращення:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі прогнозує зростання роздрібних цін на газ для населення у 2018 році на 18%.
    Про це йдеться у "Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019—2021 роки", який є у розпорядженні ЕП.
    Згідно з прогнозом, ціна на газ для населення в 2019 році може збільшитися на 5-8%, у 2020 році – на 14%, та не збільшуватись в 2021 році.
    Ціни на електроенергію не планується підвищувати у 2018 році, однак з 2019 по 2021 роки вони щорічно будуть зростати на 25%.
    https://www.epravda.com.ua/news/2018/07/11/638610/
    Последний раз редактировалось 47654olegg; 12.07.2018 в 23:28.

5. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    13Dark (13.07.2018)TheConsultant (13.07.2018)
    Служба
    Пенсионер МВД

app-facebook

Andriy Manchuk
    у середу

Ольга, жительница Кременецкого района Тернопольской области, 21 год, приехала в Польшу собирать трускавки на одном из так называемых "клубничных автобусов". Их организуют в летний сезон рекруты рабочей силы - они же снабжают украинских заробитчан страховкой, броней отелей, и (на время) некоторой суммой денег, которую иногда просят показать при пересечении границы с ЕС.

Никакого будущего на родине она не видит, и мечтает легализоваться в Польше, получив здесь нормальную работу. Но пост не об этом. Он о том, что, когда я спросил у Оли, не съездила ли она на экскурсию в Освенцим, она спросила - "а що там?". Просто потому, что в школе и в бурсе ей рассказывали о героях ОУН, а не о таких банальных вещах.
    Не удивляйтесь ничему, что может повториться в нашей стране.

https://strana.ua/opinions/151206-v-...osventsim.html

7. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    47654olegg (13.07.2018)BETEPAH (13.07.2018)slavovich (13.07.2018)
    полковник Аватар для Шниперсон
    Служба
    Гражданский
    Записей в дневнике
    1

Служба
    Пенсионер МВД

17:09
    п'ятниця, 13 липня 2018

Нацрада передумала карати «Інтер» і «1+1» за показ радянських фільмів з акторами з «чорного списку»

11 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила зняти з розгляду питання результатів перевірок телеканалів «Інтер» і «1+1» та призначення перевірок СТБ і «1+1» щодо показу фільмів за участі фігурантів Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Нацрада планувала ще 17 травня розглянути результати перевірки «1+1» щодо показу «Службового роману», а «Інтера» – щодо показу восьми радянських фільмів. Проекти рішень передбачали оголосити обом каналам попередження (хоча для «Інтера» це б уже було повторне порушення і мав би бути штраф у розмірі 10% ліцензійного збору). Також Нацрада планувала призначити позапланову перевірку СТБ щодо показу «Службового роману».

17 травня результати перевірок «Інтера» і «1+1» перенесли, тоді як кабельному телеканалу «Воля Cine+ Mix» оголосили попередження за чотири фільми. А 24 травня Нацрада не змогла зібрати кворум для проведення засідання. Відтоді майже два місяці кворуму не було.

11 липня Нацрада спершу розглянула питання продовження цифрових ліцензій телеканалів «Інтер» і «1+1», а потім перейшла до перевірок щодо радянських фільмів.
    Член Нацради Сергій Костинський сказав, що порушення зафіксовано, але розгляд цих питань уже неактуальний, тому що телеканалам продовжили ліцензії, їхні нові ліцензії матимуть нові номери, а записувати санкції до старих ліцензій, строк дії яких завершується, немає сенсу.

Член Нацради Олег Черниш не погодився з таким поясненням логіки дій Нацради. Судячи з його слів, члени Нацради домовилися не карати мовників за фільми, показані до 22 березня – саме цього дня Нацрада вперше оголосила попередження «Інтеру» і СТБ за «Іронію долі» та інші фільми. «Давайте будемо чесними, не будемо говорити, що це пов’язано з продовженням ліцензій чи ні. А говорити, що ми домовилися, що 22 березня ми дали меседж галузі, що розцінюємо це як порушення», – сказав пан Черниш.

«Якщо надалі ми будемо фіксувати фільми з акторами з переліку, то будемо призначати перевірку і застосовувати санкції», – пообіцяв пан Костинський.

Члени Нацради взяли до уваги пояснення телеканалів. «1+1» повідомив, що не має намірів більше транслювати «Службовий роман». А «Інтер», хоч і оскаржив попередження Нацради за «Іронію долі» в суді, але після 22 березня припинив показувати радянські фільми з акторами з «чорного списку».

«Інтер» вважає, що має право показувати такі фільми, оскільки керується законом «Про кінематографію», який не забороняє показ фільмів з фігурантами «чорного списку», знятих до 1991 року, і Держкіно видає прокатні посвідчення на такі фільми. Але Нацрада вважає, що телеканали не мають права показувати ці фільми, оскільки керується законом «Про телебачення і радіомовлення», який забороняє трансляцію будь-яких фільмів з фігурантами «чорного списку». Раніше Нацрада звертала увагу на цю колізію в законодавстві.

Нацрада планувала призначити ще одну перевірку «1+1» щодо показу фільму «Службовий роман. Наш час» за участі Івана Охлобистіна. Але до перевірки Нацрада з’ясувала в Держкіно, що у 2016 році Держкіно видало прокатне посвідчення на «авторську версію» цього фільму, з якого студія «Квартал 95» вирізала всі сцени з Охлобистіним, і «1+1» показував саме цю версію. Тож потреба в перевірці відпала.

Сергій Костинський публічно попросив Держкіно регулярно інформувати Нацраду про видані чи відкликані прокатні посвідчення, а не лише у відповідь на запит регулятора.

Тим часом група народних депутатів звернулася до Конституційного суду з поданням щодо неконституційності норм законодавства, які на підставі заборони певної особи забороняють цілий мистецький твір. Про це на засіданні Нацради повідомив народний депутат від «Опозиційного блоку» Юрій Павленко. На думку депутатів, такі статті закону порушують норми Конституції щодо права на інформацію. Пан Павленко нагадав, що в Україні заборонено трансляцію вже близько 600 фільмів і цей перелік постійно поповнюється.

Нагадаємо, 22 березня Нацрада оголосила попередження телеканалам «Інтер» і СТБ за показ радянських фільмів за участі акторів, які внесені до Перелік осіб, що створюють загрозу національній безпеці України. Перевірки «Інтера» та СТБ були призначені 11 січня за зверненнями громадян Ковбика, Корнєєва та Служби безпеки України.

Телеканали СТБ та «Інтер» вирішили оскаржувати рішення Нацради в суді. Водночас «Інтер» заявив, що поки утримається від показу таких фільмів.

Крім цього, Нацрада призначила «Інтеру» ще три позапланові перевірки через показ радянських фільмів з особами з «чорного списку» – 25 січня, 22 лютогота 5 квітня. За повторне порушення телеканалу загрожував штраф у розмірі 10% ліцензійного збору, а на третій раз Нацрада має право звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії.

29 березня Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу «1+1», а 5 квітня – каналу «Воля Cine+ Mix». 17 травня Нацрада оголосила попередження «Воля Cine+ Mix» і перенесла питання «Інтера» і «1+1». 24 травня Нацрада не змогла зібрати кворум.

Раніше Нацрада закликала парламент негайно уточнити норми закону, оскільки в законодавстві є колізія щодо показу радянських фільмів за участі фігурантів з так званого «чорного списку» Мінкульту. «Нема чіткого розуміння, як реагувати на трансляцію радянського фільму, який був створений до 1991 року, за участі особи, що внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, і прокатне посвідчення на цей кінематографічний твір не скасоване», – пояснив проблему регулятор у своєму зверненні до Верховної Ради.

Тим часом українські медіагрупи (крім «Інтер Медіа Груп») розробили і передали главі уряду проект постанови про порядок складання Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. «Інтер Медіа Груп» має окрему принципову позицію з цих питань. А група «1+1 медіа» підтримала спільну ініціативу, але також виступила з окремою заявою, що державні органи мають найближчим часом або впровадити чіткі критерії складання цього переліку, або скасувати «чорні списки» як такі.

http://detector.media/rinok/article/...ornogo-spisku/

Служба
    Пенсионер МВД

13.07.18 21:31В Украину уже завозится хлор из Румынии для обеззараживания питьевой воды, коллапса не будет, - вице-президент Ассоциации водоканалов Бабий

Украина будет обеспечена жидким хлором для обеззараживания питьевой воды, несмотря на остановку завода "Днипроазот".

Об этом в комментарии "Цензор.НЕТ" сообщила вице-президент Ассоциации водоканалов Ольга Бабий.

"Сейчас уже водоканалы диверсифицировались, в Украину начинает заезжать румынский хлор. Первые поставки пошли на Аульскую хлоропереливну станцию (Днепропетровская область. - Ред.), и мы сейчас уже видим, что коллапса не будет, начинаем перераспределять остатки между водоканалами дабы обеспечить непрерывное водоснабжение", - сообщила Бабий.

"По состоянию на сегодняшний день, Ассоциация водоканалов вместе с системой водоканалов диверсифицировалась, нас поддерживает Минрегион, помогает с оформлением импорта, с оформление поставок. Лично координирует все вопросы вице-премьер Геннадий Зубко, то есть у нас ситуация под контролем", - подчеркнула она.

"Хлор можно заменить, убрать полностью с технологии речного водозабора нельзя, но можно уменьшить объемы его потребления путем внедрения на этих предприятиях других видов дезинфекции воды. Но все должны понимать, что для этого нужны время, государственная стратегия, и для этого нужны довольно большие деньги, которых у водоканалов нет так как они практически 3 года имеют убыточные тарифы", - пояснила вице-президент Ассоциации водоканалов.

Бабий отметила, что проблема касается "всей территории Украины без исключения".

Отвечая на вопрос о том, действительно ли проблема с остановкой производства АО "Днипроазот" (подконтрольного группе "Приват" Игоря Коломойского и Геннадия Боголюбова) возникла в связи с повышением цен на газ или же остановка используется владельцами с целью политического давления, вице-президент Ассоциации водоканалов заявила, что по ее личному мнению "это шантаж".

Как сообщалось, в середине июня АО "Днипроазот" – производитель жидкого хлора, который используют водоканалы для обеззараживания питьевой воды, предупредил, что прекращает поставки и останавливает производство этого вещества. В связи с этим, на предприятиях отрасли водопроводно-канализационного хозяйства Украины возникла сложная ситуация с последующим обеззараживанием питьевой воды. На некоторых предприятиях отрасли остатков хлора оставалось от недели до 20 дней.

В "Киевводоканале" ранее предупредили, что из-за прекращения поставок обеззараживателя могут быть проблемы с питьевой водой, однако потом сообщили, что Киев достаточно обеспечен хлором, а в Украине рассматривают варианты замены этого раствора.

Сегодня премьер-министр Украины Владимир Гройсман во время "Часа вопросов" к правительству в Верховной Раде заявил, что "Днипроазот" должен покупать газ по рыночной стоимости, и государство не может продавать ему газ по цене ниже его себестоимости.

"Днипроазот" покупает газ так, как и вся украинская промышленность. Нет газа дешевле. Я думал, как это можно сделать. У меня нет ответа на этот вопрос. Найдите хоть одного добытчика газа, который продаст газ дешевле. Государство также не может продавать газ дешевле, чем его стоимость", - отметил премьер-министр.

Он также сообщил, что правительство ищет возможности международного финансирования очистки рек, поскольку "Украине это не по карману".

https://censor.net.ua/news/3076552/v...vitseprezident

11. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    13Dark (14.07.2018)BETEPAH (14.07.2018)
    генерал-лейтенант Аватар для 13Dark
    Служба
    Гражданский

В Украину уже завозится хлор из Румынии для обеззараживания питьевой воды, коллапса не будет, - вице-президент Ассоциации водоканалов Бабий
    А ценник будет на воду как на газ? типа Ротердам+ это же чисто за евро покупать придется+ растоможка+доставка...
    Mors solum principium est

13. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    47654olegg (14.07.2018)BETEPAH (14.07.2018)scout102 (14.07.2018)Шниперсон (14.07.2018)
    Служба
    Пенсионер МВД

И процент/откат на каждой стадии....

15. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    13Dark (14.07.2018)47654olegg (14.07.2018)BETEPAH (14.07.2018)
Страница 384 из 390 ПерваяПервая ... 284334374382383384385386 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права