Страница 31 из 33 ПерваяПервая ... 212930313233 ПоследняяПоследняя
Показано с 301 по 310 из 330

Тема: Борьба за перерасчёт пенсий пенсионерам ОВД. Часть 2

капитан
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от VILAR Посмотреть сообщение
    Може я не додивився, але помилкою є те, що не встановлений судовий контроль. В разі невиконання рішення суду, вони платять із власної кишені.
    судовий контроль встановлює суд на власний розсуд і не всі суди хочуть його встановлювати, це їм лишня морока заслуховувати звіт про виконання рішення суду!

2. Пользователь сказал cпасибо:
    BETEPAH (12.08.2017)
    капитан
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Эдуард Полтава Посмотреть сообщение
    Так я вже давно давав посилання на ухвалу Вищого адміністративного суду. Річ у тім, что Пенсійний відмовляється перераховувати, пише, що для них Постанова суду не указ, ні до чого не зобов'язує, а тільки Ліквідкомісію видати довідку і направити до Пенсійного.
    От і подавайте не в пенсійний а в ліквідаційну раз рішення по ним, а потім вже з довідкою в ПФУ і якщо відмовлять тоді вже на них в суд окремо!

старший лейтенант
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от юрийбэп Посмотреть сообщение
    http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/68106831
    Подано апелляционную жалобу

рядовой
    Служба
    Пенсионер МВД

Столкнулся с проблемой при получении справки от ПФ в Днепропетровской области. В ответ на запрос о получении информации, ПФ сообщает, что справка возвращена в ЛК для исправления ощибок - а именно в процентную надбавку за стаж службы включена учеба в ВУЗе, что по их мнению противоречит закону о нацполиции. ЛК категорически против пересматривать милицейскую выслугу, указанную в приказе об увольнении, и ничего не меняя, снова отсылает справку в ПФ, поскольку не усматривает в справке никаких нарушений. ПФ получив справку без изменений, повторно шлет ее в ЛК, ЛК невозмутимо отправляет ее неизменной в ПФ, ПФ упрямо возвращает ее, и этот пинг-понг длится аж с мая месяца без какой-либо надежды на успех, причем многие справки совершили по 3-4 полных оборота и уже слегка пообтрепались в этих вояжах. Вырвать копию справки из цепких лап бюрократии для разбирательства и окончательного решения всех пенсионных вопросов в "самом справедливом в мире суде", становится явно непростой задачей. Существует ли подобная проблема в других областях? Как с ней справляются? Как быстро и эффективно разорвать этот бесконечный бумажный хоровод правовыми методами и заполучить справку в данном конкретном случае? Если обладаете такой информацией, поделитесь, пожалуйста.

6. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    komalevit (13.08.2017)Валерян (13.08.2017)
    старший прапорщик
    Служба
    Пенсионер МВД

Може я не додивився, але помилкою є те, що не встановлений судовий контроль. В разі невиконання рішення суду, вони платять із власної кишені.
    Все там є, десять днів. Але там рішення стосовно виготовлення та направлення довідки УМВС до Пенсійного. Ліквідкомісія рішення виконало, довідку направило, а пенсійний відмовляється перераховувати.

старший прапорщик
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от Андрей1111 Посмотреть сообщение
    От і подавайте не в пенсійний а в ліквідаційну раз рішення по ним, а потім вже з довідкою в ПФУ і якщо відмовлять тоді вже на них в суд окремо!
    Ви знову не зрозуміли, на підставі довідки Ліквідаційної комісії, яку вони видали знідно рішення суду Пенсійний відмовляється перераховувати, тому готую позов до Пенсійного. Хоча в грудні 2016 р. я вже виглав суд з ниим, але там довідки УМВС дало неповну.

генерал-лейтенант
    Служба
    Пенсионер МВД
    Записей в дневнике
    1

Ви знову не зрозуміли, на підставі довідки Ліквідаційної комісії, яку вони видали знідно рішення суду Пенсійний відмовляється перераховувати, тому готую позов до Пенсійного. Хоча в грудні 2016 р. я вже виглав суд з ниим, але там довідки УМВС дало неповну.
    Эдуард Полтава, виходить, що я Вас обігнав, мені перерахували. А я ж у своєму позові зсилався на Ваше виграшне рішення. Тепер хочу судитися з ЛК за премію, яку вони вказали у довідці (0,54% замість 145%). Чи хтось подавав вже такі позови, обізвіться! Але із ПФ отримав завірену копію довідки, а на ній ніхрена не видно, окрім "з оригіналом вірно". Ну не суки?

старший прапорщик
    Служба
    Пенсионер МВД

Эдуард Полтава, виходить, що я Вас обігнав, мені перерахували. А я ж у своєму позові зсилався на Ваше виграшне рішення. Тепер хочу судитися з ЛК за премію, яку вони вказали у довідці (0,54% замість 145%). Чи хтось подавав вже такі позови, обізвіться! Але із ПФ отримав завірену копію довідки, а на ній ніхрена не видно, окрім "з оригіналом вірно". Ну не суки?
    Я виграв суд з пенсійним ще в грудні 2016 року, до червня 2017 року мені Ліквідаційна комісія видала чотири довідки про грошове забезпечення. Потім в червні 2017 я виграв суд в УМВС, на підставі рішення суду вони видали довідку (четверту), де заначили премію - 80 %, за виконання особливо важливих завдань - 50%. А пенсійний по останній довідці перерахунку не хоче роботи, готую ще один позов до суду. Зазначена довідка пройшла Вищий адміністративний суд. Тут викладали всі три рішення по справі № 554/247/17.

11. 5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
    Detective2013 (14.08.2017)lex1967 (13.08.2017)VILAR (13.08.2017)Александр18_05 (Вчера)Валерян (13.08.2017)
    младший сержант
    Служба
    Пенсионер МВД
    Записей в дневнике
    59

Я виграв суд з пенсійним ще в грудні 2016 року, до червня 2017 року мені Ліквідаційна комісія видала чотири довідки про грошове забезпечення. Потім в червні 2017 я виграв суд в УМВС, на підставі рішення суду вони видали довідку (четверту), де заначили премію - 80 %, за виконання особливо важливих завдань - 50%. А пенсійний по останній довідці перерахунку не хоче роботи, готую ще один позов до суду. Зазначена довідка пройшла Вищий адміністративний суд. Тут викладали всі три рішення по справі № 554/247/17.
    Эдуард Полтава, просьба к Вам, пришлите мне lex1967 на мою почту : [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации] - имя своей электронной почты, хочу что-то сказать.

старший прапорщик
    Служба
    Пенсионер МВД

Цитата Сообщение от lex1967 Посмотреть сообщение
    Эдуард Полтава, просьба к Вам, пришлите мне lex1967 на мою почту : [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации] - имя своей электронной почты, хочу что-то сказать.
    ОК..
    Последний раз редактировалось Эдуард Полтава; 13.08.2017 в 17:00.

Страница 31 из 33 ПерваяПервая ... 212930313233 ПоследняяПоследняя

Ваши права