Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

S
Регистрация
Симпатии
19,892

Сообщения профиля Последняя активность Публикации Awarded medals Информация

  • Як зазначено в ст. 1 Закону України від 19 жовтня 2000 року № 2050-III «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати», підприємства, установи і організації всіх форм власності та господарювання здійснюють компенсацію громадянам втрати частини доходів у випадку порушення встановлених строків їх виплати, у тому числі з вини власника або уповноваженого ним органу (особи).

    Відповідно до ст. 2 Закону № 2050 компенсація громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати провадиться у разі затримки на один і більше календарних місяців виплати доходів, нарахованих громадянам за період починаючи з дня набрання чинності Законом № 2050. В цьому Законі чітко прописано, що до складу грошових доходів громадян, які вони одержують на території України і які не мають разового характеру, відносяться і пенсії.
    Здравствуйте ! Как поживаете ? Я на путь судебного разбирательства хочу встать. Получил ответы из Минюста и ПФУ с отказами в перерасчете через контакт-центр. Составлю иск и поеду в Северодонецк. Наш окружной административный суд теперь там.
  • Загрузка...
  • Загрузка...
  • Загрузка...
  • Загрузка...
Сверху