VIRTA
Reaction score
5

Сообщения профиля Последняя активность Публикации Информация

 • По-перше - вітаю вас з присвоєнням високого звання "молодший сержант міліцейського форуму".
  Втікати з форуму, на мою думку, не варто. Так, є тут негостинні люди, але до цього потрібно ставитися філософськи. Просто дехто, в кого бракує нормального виховання, користуючись анонімністю, позволяє собі такі висловлювання, які при безпосередньому спілкуванні ніколи б собі не дозволив. Просто це потрібно для себе уяснити і, повторюся, філософськи до цього ставитися.
  Я б із задоволенням вам представився, але прошу - включіть лічку. Не буду я тут для всіх про себе писати, зрозумійте мене правильно.
  А лякатися мене не потрібно. Я ніяким чином не збираюся використовувати інформацію, якою володію, проти вас, і не збираюся нею ні з ким ділитися.
  Якщо я напишу це в "Публичном сообщении", то це зможуть знати всі. Активуйте "Личные сообщения", тоді може й напишу.
  А телефон 6-11-04 ще актуальний?
  ===І взагалі, не розумію, чому я рядовий, коли я страшой я лейтенант?===
  Старшого лейтенанта дадуть тоді, коли напишете 500 повідомлень, після 25 повідомлень дадуть АЖ молодшого сержанта і т.д.

  Лічка (а не лічіко), це не фото ваше, а це така штука (на форумі називається "Личное сообщение"), що коли я вам в лічку щось напишу, то побачити це зможете лише ви і більше ніхто інший. Тому що оце повідомлення (на форумі називається "Публичное сообщение") може побачити кожен, хто зайде на ваш профіль.

  А вас не здивувало, що я назвав вас Миколаївною?
  Шановна Миколаївно, якщо ви побачили, що написали з помилкою, то потрібно натиснути на кнопку "Правка" (внизу зправа вашого повідомлення), відредактувати або доповнити це повідомлення і знову відправити. Дякую за увагу.
 • Загрузка...
 • Загрузка...
 • Загрузка...
Сверху