админ порушення

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

amberto

рядовой
Reaction score
0
скажіть чи можна влаштуватися на посаду дім якщо раніше в мене забирали права за керування в непверезому стані бо кадровик в гумвс сказав що шансів нема влаштуватися

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,222
Ровно через год можете смело писать что к админ правонарушениям не привлекались, но в базе этот бок будет указан, всё решаемо...

amberto

рядовой
Reaction score
0
але якшо в базі буде вказано значить мене ніхто невізьме?я правильно поняв?якшо пройшло вже 2-3роки тоді можна нерішати?

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,222
"Порешать" можно через год! Тётя с ИС ...

slavovich

подполковник
Reaction score
24,838
в мене забирали права за керування в непверезому стані
Конечно можете при нынешней нехватке кадров, но нормальный кадровик вас не возьмет с таким АП, потому что в будущем это будет его головная боль, а вы сейчас не сможете убедить что бросили пить, тем более за рулём

amberto

рядовой
Reaction score
0
а як можна видалити запись?кадровик вже знаэ а якщо видалити то погодиться?

slavovich

подполковник
Reaction score
24,838

amberto

рядовой
Reaction score
0
адміністративне порушення

Скажіть чи можна попасти в міліцію якщо мав адміністративне порушення(керування транспортним засоб в стані алкогольного спяніння) також тесть таке саме порушення мав я говорив з кадровиком він сказав шо нема шансів підскажіть шо можна зробити

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,911
...я говорив з кадровиком він сказав шо нема шансів, підскажіть шо можна зробити?
Шукати ДУЖЕ впливових родичів чи хороших знайомих в системі МВС певного рівня, які можуть дати певну команду кадровикам щодо конкретної особи (тобто тебе), або спробувати "вирішити" дане питання з кадровиком (але не факт, що кадровик взагалі щось зможе вирішити в данному випадку). Тому кращий, дешевший і набагато вірогідніший - перший варіант.

P.S. Якщо створиш на форумі ще одну НОВУ тему з таким же змістом і з такими ж самими питаннями - будеш заблокований!

Последнее редактирование:

amberto

рядовой
Reaction score
0
перший варіант невиходить в мене а чому кадровик може незмогти це вирішити?від нього ж всьо залежить так?

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,911
перший варіант не виходить в мене, а чому кадровик може не змогти це вирішити? від нього ж всьо залежить так?
Не так. Від нього в даному випадку залежить дуже мало. З таким кандидатом він сам може досить сильно підставитися і він це прекрасно розуміє що це йому може в будь-який час "вийти боком". А воно йому потрібно? Тому не кожний візьметься допомогти, навіть за "велике спасибі"

amberto

рядовой
Reaction score
0
а як він може підставитись?і шо мені тоді робити якшо він непогодиться?

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,911
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху