Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Адміністративне правопорушення посадових осіб

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

zadorozhka

капитан
Регистрация
7 Окт 2011
Сообщения
619
Reaction score
1,050
Доброго дня, мені знадобилася юридична допомога, пов’язана з адміністративними правопорушеннями.
Я являюсь головним бухгалтером неприбуткової громадської організації. Ми зараз ліквідовуємось і повинні пройти перевірку в відповідних держ.установах. Чесно кажучи, я дилетант в багатьох питаннях, які мені слід було б знати. Моя основна робота пов’язана з управлінським обліком в дещо іншій сфері.
Приходжу до інспектора одного з фондів соц.страхування. Пані, побачивши мої невпевнені, перелякані очі, розповіла, що їй нас треба ретельно перевірити і ми не подали кілька «пустих» (нульових) звітів і на нас чекає штраф. На моє запитання як саме такий штраф має бути стягнено, якщо в нас як ЮС нічого не залишилось, інспектор натякнула на хабар.
Штраф за наше порушення (неподання звітності) встановлено ст.165 4 КУпАП.
Але фондом видано в 2008 роз’яснення, згідно якого ми НЕ повинні подавати ніяких пустих звітів (про що я дізналася згодом)
Розумію, що є превалювання законодавства, і роз’яснення в порівнянні з кодексом та постановами майже не має юр.сили, та все ж таки...
Це все я описала лише для прикладу - як незнання законів не тільки не звільняє від відповідальності, а і дозволяє потрусити кишені неосвічених платників податків та зборів.
Вперше зіткнувшись адміністративним правопорушенням, в мене виникло питання, як все це виглядає?
Фонд видає акт перевірки де зафіксовано порушення і передає його на суд (який саме?), де на засіданні ?? розглядається, скільки ж неоподатковуваних мінімумів з нас стягнути? Що ми повинні подавати, робити? Наша мета – чимшвидше завершити процес ліквідації. Відмітка про здійснення мною АП десь фіксується і зберігається (скільки?, на який термін?) Будь-яка служба безпеки на підприємствах потім зможе знайти про мене таку інформацію?
Будь-ласка, тільки не відправляйте мене зараз в Google та LIGA. В мене практично ні на що не вистачає часу, а добре знайомих юристів немає
Спасибі
 

zadorozhka

капитан
Регистрация
7 Окт 2011
Сообщения
619
Reaction score
1,050
Я так розумію, ніхто з такими дрібницями раніше не стикався.
Ну а як щодо ст. 212 КК? Як вона виглядає на практиці?
Мені без всілякої конкретики, просто поговорити? :unknw:
 

aleks999

Ветеран
Регистрация
22 Июл 2010
Сообщения
13,585
Reaction score
33,819
и протокол, и 212 - исключительная парафия налоговой! Рекомендую туда и обратиться.
 

zadorozhka

капитан
Регистрация
7 Окт 2011
Сообщения
619
Reaction score
1,050
Спасибо, я в любом случае буду туда обращаться, правда боюсь, что как только инспектор увидит насколько у меня мало опыта, тут же слопает меня как котенка.
Спасибо, тему можно считать закрытой
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху