Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Анкета и автобиография при поступлении

Симпатии
20
возможно, кому-то пригодятся в электронном виде додатки 2 и 3. заполнять можно с помощью клавиши insert. кому нужны - кидайте в личку, сброшу в формате .док, а то я пока не разобрался, как файлы прикреплять :)

Михуил

рядовой
Симпатии
0
да если не сложно кинь плиз пример автобиографии на поступление в мвд как ты её заполнял...
Боюсь что-то не то написать...))):yahoo:

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
м.б., пригодиццо:
3.1. Автобіографія

Автобіографія має такі реквізити: назва виду документу (Автобіографія) (10); текст документа (21), дата документа (11); підпис (23).
В тексті документа зазначається: прізвище, ім’я, по батькові у називному відмінку; дата, місце народження; відомості про навчання (повне назва всіх навчальних закладів, в яких довелось навчатися); відомості про трудову діяльність (коротко, у хронологічній послідовності назви місць роботи й посад); короткі відомості про склад сім’ї (батько, мати, чоловік, дружина, діти) та ін.
Основна вимога до такого документа – досягти вичерпності потрібних відомостей і лаконізму викладу.

А в т о б і о г р а ф і я
(прізвище, ім’я та по батькові)

Автобіографія пишеться власноручно, за довільною формою, без помарок і виправлень, з обов’язковим зазначенням таких відомостей:
- прізвище, ім’я та по батькові, дата і місце народження, національність, рідна мова, якими мовами ще володіє;
- коли, де, в яких навчальних закладах навчався, спеціальність за освітою;
- ким, коли і де працював із зазначенням повного найменування та адреси підприємства, установи або організації; причини переходу з однієї роботи на іншу, чи вживались заходи дисциплінарного, матеріального або громадського впливу (коли, ким, за що, заходи впливу);
- відношення до військового обов’язку, коли і яким військкоматом призваний на дійсну військову службу (якщо не призивався, вказати причину), в яких військових частинах (вказати номери) і ким проходив службу, коли і з якої посади звільнений в запас Збройних Сил України, військове звання;
- сімейний стан, коли одружився, прізвище, ім’я та по батькові, дата і місце народження, національність, місце роботи і посада, місце проживання дружини (чоловіка); такі ж дані на близьких родичів кандидата і його дружини (чоловіка): батька, матері, братів, сестер і дітей, а також на колишніх дружин (чоловіків) та їх близьких родичів із зазначенням причин розлучення; номер свідоцтва про розірвання шлюбу, коли і яким органом воно видано: якщо кандидат, його дружина (чоловік) або близькі родичі змінили прізвище, ім’я та по батькові, то вказуються і їх колишні установчі дані; чи служить хтось із родичів в органах внутрішніх справ або у внутрішніх військах (ступінь родичання, прізвище, ім’я та по батькові, де, посада, спеціальне або військове звання);
- чи перебували кандидат, його дружина (чоловік) або хто-небудь з їх родичів в іноземному громадянстві (хто, ступінь родичання), хто з них був за кордоном (коли, де, з якою метою) або клопотався про виїзд за кордон на постійне місце проживання (коли, з якої причини); чи є родичі та знайомі з числа іноземців, родичі та знайомі, які проживають за кордоном (прізвище, ім’я та по батькові, ступінь родичання, рід занять, де проживають), у чому виявляється зв’язок із ними;
- чи притягувався кандидат, його дружина (чоловік) або хто-небудь з їх близьких родичів до кримінальної або адміністративної відповідальності (коли, за що, міра покарання); ставлення цих осіб до діяльності правоохоронних органів; ступінь їх участі в охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю;
- місце останньої роботи і посада, місце проживання, якщо доводилось переїжджати з одного місця проживання на інше, то вказуються попередні місця проживання.

Nerussa

сержант
Симпатии
9
С автобиографией понятно,а что писать в анкете?

Shurik53

генерал-майор
Симпатии
116
С автобиографией понятно,а что писать в анкете?

Писец (пушной зверек);) Я хренею:D В анкете НАДО отвечать на вопросы! Какая фамилия, какое имя и далее по тексту! Что там непонятного???=-O

Galina

генерал-лейтенант
Симпатии
2,431
да если не сложно кинь плиз пример автобиографии на поступление в мвд как ты её заполнял...
Боюсь что-то не то написать...))):yahoo:
Не пишите, не дай Боже, про свои судимости:blush:

Maestroni

рядовой
Симпатии
0
свой_среди_чужих, пожалуста бросьте анкету и автобиографию на мыло (Maestroni@rambler.ru), зараннее благодарен

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
Гм, один из форумчан мне прислал ТАКОЕ:
Большое спасибо за подробное обьяснение. Еще было бы отлично выложить уже готовую для примера! ))
Я в принципе, тоже и сам автобиографии писал "по образцу", и подчиненных заставлял аналогычно... НО - кто же захочет СВОЮ персональную жизнь в качестве ОБРАЗЦА выставлять? Тут наверно, стОит действительно некий ОБРАЗЕЦ разработать - а для этого надо немного времени, а у меня как раз сейчас его нет совершенно, уж извините...:sorry:
Может - чуть попозже, ОК?;)
Но идея в общем ХОРОШАЯ однозначно... +ведь вполне возможно, что у некоторых форумчан (особенно - кадровиков) даже есть некие "домашние заготовки"? ))))))

Сверху