Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Березовий сік.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Що там по регіонах чути? Чи вже десь закінчився? В нас вже, десь, 3-й день йде. Я вчора трохи привіз - з 11 вечора до 2 ночі закатав 17 трьохлітрових банок.

Цього року солодкий, як ніколи.

Хто яким чином його споживає?

Пропоную тут свої рецепти викладувати.

pankrat12

Ветеран
Reaction score
137,547
Просто если удается достать пьем очень нравится почему то только мне домашние восторга не испытывают:pardon:

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
почему то только мне домашние восторга не испытывают
А вони іспитивают восторг від кока-коли, спрайту і тому подібної хімії?;)

Я таки вважаю, що в хаті мають бути нормальні напої)

VTS-GEORG

подполковник
Reaction score
429
стараюсь пити по максимуму поки тече, випиваю більше 3л банки в день.
в прошлому році робив: на 5л п/е пляшку 4-5 барбариски та шт 10-15 ізюмин. в жару саме те що треба

• Like
Reactions: mss

Пожарыч

подполковник
Reaction score
901
Я 40 литров привёз. В этом году течёт лучше чем в прошлом. Хочу закатать в банки с лимоном :)

Galina

генерал-лейтенант
Reaction score
2,742
Що там по регіонах чути? Чи вже десь закінчився? В нас вже, десь, 3-й день йде. Я вчора трохи привіз - з 11 вечора до 2 ночі закатав 17 трьохлітрових банок.

Цього року солодкий, як ніколи.

Хто яким чином його споживає?

Пропоную тут свої рецепти викладувати.
везет!!!! а мы в своей степи только мечтать можем!!

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Хочу закатать в банки с лимоном
На 3 літри даю :
- пів чайної ложечки лимонної кислоти
- 3 столових ложки цукру
- 3 скибочки лимона
- 10-15 родзинок

Якщо є, то можна дати пару сушених вишеньок (колір дають)))

если удается достать
А це як розуміти? Треба їхати в ліс і брати його. А дістати..... можуть і туфту підігнати. Знаю лісників, які можуть воду на тирсі березовій настояти і говорити, що це березовий сік. Але таке вони ро###ть лише тоді, коли сік вже не йде, а начальство вимагає для якогось поважного перця це того соку "вродити")))))))

алек

младший сержант
Reaction score
5
Спробуйте так.
На 3 літри даю :
- пів чайної ложечки лимонної кислоти
- 3 столових ложки цукру
- 3 скибочки апельсину

Можна без цукру.

• Like
Reactions: mss

Guesser

полковник
Reaction score
691
В этом году покупал сок на базаре по 2-50 за литр. И тут мне помогла наша украинская безхозяйственность (мягко говоря). дело в том, что сок у нас собирают варварским способом - ставят под дерево п/э мешок и точат в него сок. Все бы хорошо, но сок через время начинает тупо переливаться через край и около 20-30 литров просто... выливаются в землю. Но этого мало! Сок, который лесники не успели продать, они... просто выливают. И вот мой дед увидел этих горе-хозяев и забрал у них несколько десятков литров. Мне досталось 25 (увы, больше посуды не было).
А делаю Я из него квас. Все просто - на 1 литр 5 изюминок, закручиваешь плотно в пластиковой бутылке. Добавляю иногда для вкуса дольку лимона или сухофрукты. В результате в конце мая-начале июня получаю бесподобный газированный напиток, который утоляет жажду намного лучше хлебного кваса. А если в бутылку на 1 литр добавить столовую ложку сахара, то получится шипучий напиток с градусом, который бесподобно помогает при похмелье:) Правда, об этом (градусе) Я узнал не сразу, а лишь после того, как на службе, в жару, всадил 4 литра продукта, а потом недоумевал, что это со мной случилось:D. так что "споживай відповідально".
Кстати, не знаю почему, в интернете часто пишут, что сок надо кипятить перед приготовлением кваса, или кидать дрожжи, но Я этого не делаю.

Vit

Ветеран
Reaction score
1,994
П'ю сам, роздаю, закручувати не буду, бо думаю, що всі корисні речовини від цього втрачаються. Сам сік довго не стоїть, скисає.

spu0820

Ветеран
Reaction score
7,629
П'ю сам, роздаю, закручувати не буду, бо думаю, що всі корисні речовини від цього втрачаються. Сам сік довго не стоїть, скисає.
Так цукру досипати...Хай бродить...а не скисає. Перебродить - ще толк від нього буде... для цілком конкретного вживання.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
А делаю Я из него квас. Все просто - на 1 литр 5 изюминок, закручиваешь плотно в пластиковой бутылке.
Все правильно. Але, в цьому випадку пляшку слід наповнювати на 101% (з чубком))))), щоб кисню там практичну не було.

Ще ро6лять квас з смаженим зерном ячменю (або, просто кавовий напій "Курземе" до соку сиплять). Що ще сиплять не пригадую, але бродить він відкритим (хто має можливість, той сотнями літрів таку річ робить.

І я б робив, але підвалу в місті свого не маю.:nea::(

Galina

генерал-лейтенант
Reaction score
2,742
А вони іспитивают восторг від кока-коли, спрайту і тому подібної хімії?;)

Я таки вважаю, що в хаті мають бути нормальні напої)
а кто знает какая польза от этого сока?

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
http://uk.wikipedia.org/wiki/Березовий_сік
Завдяки лікувально-профілактичній дії на організм березовий сік знаходить широке застосування при деяких захворюваннях легенів, бронхітах, туберкульозі як загально зміцнюючий засіб, при ниркокам’яній хворобі, фурункульозі, подагрі, захворюваннях суглобів, екземі, лишаях як стимулятор обміну речовин в організмі.[SUP][2][/SUP]
Березовий сік має кровоочисну, протизапальну, сечогінну дію, сприяє швидкому звільненню організму від продуктів обміну і досить цінний при інтоксикаціях і захворюваннях, викликаних порушенням обмінних процесів в організмі.[SUP][3][/SUP] Сік використовують при захворюваннях судин, атеросклерозі, ним ро###ть обтирання при псоріазі, корості.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху