Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

БЕСПРЕДЕЛ В ЭНЕРГОДАРЕ (имеет ли смысл начинать борьбу. Будем рады вашим предложениям и дополнениям)

Есть смысл бороться?

• РґР°

Голосов: 14 73.7%
  • нет

Голосов: 5 26.3%

• Всего проголосовало
    19

makedonskii

рядовой
Симпатии
1
БЕСПРЕДЕЛ В ЭНЕРГОДАРЕ (имеет ли смысл начинать борьбу. Будем рады вашим предложениям и дополнениям)

Керівнику ГУМВС України в Запорізькій області
Вул.. Олександра Матросова, 29, м. Запоріжжя, 69000

Для контролю: Міністру внутрішніх справ України
Вул.. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01024

Генеральна прокуратура України
Вул.. Різницька, 13/15, м. Київ, 01000

Прокуратура в Запорізькій області
Вул.. Олександра Матросова, 29А, м. Запоріжжя, 69057

Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини
Вул.. Інститутська 21/8, м. Київ, 01008

Голові Федерації профспілок України
Майдан Незалежності, 2, м. Київ, 01012

Голові Профспілки атестованих працівників ОВС
Вул.. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01024

До відому: Редакція газети «Здесь живем»
Пр.-т Будівельників, 41, м. Енергодар,
Запорізька область, 71504

Редакція газети «Раціональна»
Пр-т Будівельників, 17, корп.. 3, м. Енергодар,
Запорізька область, 71503

Редакція газети «Истеблишмент»
Вул.. Перемоги, 63, м. Запоріжжя, 69000

Громадсько-правовий тижневик «Іменем закону»
Вул.. Пилипа Орлика, 22/22, м. Київ, 01024

Шановне панство! Ще за часів існування СРСР людина у міліцейській формі викликала перш за все- повагу, довіру. А що коїться тепер? Міліція- це місце, куди йдуть працювати, не маючи іншого вибору. При цьому деякі керівники остаточно «добивають» своїми безглуздими вказівками та поведінкою тих, хто дійсно ще намагається добросовісно виконувати обов’язки, підіймати авторитет службовця органу внутрішніх справ.
Я, як пенсіонер МВС, який має за плечами понад 20 років служби в ОВС, втратив терпіння мовчати при наявності обставин, які порушують не одну норму законодавства, існуючі принципи моралі. Мені стало дуже прикро, коли я дізнався, яке свавілля у відношенні працівників Енергодарського відділу міліції на сьогоднішній день допускає його керівний склад. Адже саме від керівника залежить моральний стан його підлеглих.
Мені не пощастило бути свідком інциденту, коли «начальник» Мацухов С.Б. дозволяв собі у відношенні підлеглих офіцерів в присутності сторонніх штатських осіб, виражатися нецензурною лайкою та принижувати їх, не побоюся процитувати його слова (вибачаюся за пряму мову): «Ви педараси, довбойоби кончені» І все таке інше в цьому стилі. Шановне панство, звідкіля ж тоді буде авторитет працівника міліції, якщо пан Мацухов при затриманих, підозрюваних та у присутності штатських осіб дозволяє собі таку поведінку! Я вже мовчу про те, що дозволяють собі деякі його заступники у громадських містах. Шановні! А де ж ваша офіцерська честь!
Я вирішив на підставі гарантованих мені, як громадянину, статтею 40 Конституції України прав, направити листа до керівництва ГУМВС України в Запорізькій області.
Я вважаю, що свавілля, безвідповідальність, «свинство» (вибачаюсь, але іншими словами це ніяк неможливо назвати), які дозволяють собі керівник Енергодарського МВ в Запорізькій області та його «заступники» у відношенні до підлеглих, не повинні бути залишенні без відповідного реагування. Тому, вважаю за необхідне притягнути до цієї проблеми і засоби масової інформації, а копії цього листа надіслати до вищестоящих органів для контролю.
Хочу звернути увагу на наступні моменти.
1. Відповідно до ст. 22 ЗУ «Про міліцію», для працівників міліції встановлюється 41-годинний робочий тиждень.
У необхідних випадках (наголошую ще раз- необхідних!!!) особи рядового і начальницького складу несуть службу понад встановлену тривалість робочого часу, а також у вихідні та святкові дні.
2. Відповідно до ч. 1 ст.. 71 КЗпП України, робота у вихідні дні забороняється. А згідно ч. 3 ст. 71 КЗпП, залучення працівників до роботи у вихідні дні допускається за письмовим наказом (розпорядженням). Ця ж стаття гарантує оплату праці в надурочний і нічний час, у вихідні та святкові дні.
У мене складається враження, що ці необхідні випадки в Енергодарськму відділі постійні, оскільки для його особового (не начальницького!!!) складу немає ні вихідних, ні святкових днів. Людей вимушують працювати майже цілодобово. А що вже говорити про щорічні відпустки та відпустки, пов’язані з навчанням!!! Дайте мені відповідь на таке запитання: «Як довго може людина працювати, спавши постійно по три-чотири години на добу, не маючи права на обідню перерву, вихідний після чергування?» А майже у кожного вдома сім’я, малі діти або батьки!!! Чому ж пан Мацухов без всяких письмових розпоряджень наказав працювати без вихідних? Чому ця особа дозволяє собі відкрито без всяких підстав погрожувати працівникам звільненням за статтею?
Чому тоді не виконується з боку керівництва Енергодарського МВ ця норма закону!?!
3. Згідно положення «Про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ» прямі начальники зобов'язані дбати про безпечні умови служби підлеглих, надавати їм реальні можливості для службового, культурного й морального зростання, створювати належні умови для побуту і відпочинку. При цьому має враховуватися думка колективу органу внутрішніх справ, забезпечуватися гласність і соціальна справедливість. Де, гарантовані вищезазначеним положенням, ці умови та реальні можливості для відпочинку, культурного та морального зростання!?! Так їх ніколи і не буде, якщо керівник Енергодарського МВ своїм ставленням до підлеглих, змушує останніх, в прямому смислі цього слова, жити на роботі. Кому пощастило- пішли на пенсію, дехто був змушений, у зв’язку з нелюдськими умовами праці, звільнитися.
4. В порушення ст.. 74 КЗпП України, керівництво Енергодарського МВ відмовляє у наданні щорічних відпусток.
Хочу звернути Вашу увагу і на те, що особи рядового і начальницького складу можуть навчатися у вечірніх (змінних) середніх загальноосвітніх школах, навчальних закладах системи Міністерства внутрішніх справ СРСР і Міністерства внутрішніх справ УРСР, а також на заочних і вечірніх факультетах (відділеннях) вищих навчальних закладів інших міністерств і відомств. При цьому їм надаються пільги, встановлені законодавством для слухачів і студентів. Чому тоді не всім надаються додаткові відпустки по навчанню?!
Чому пан Мацухов не боїться висловлюватися «Хто піде на лікарняний- мій ворог». А чи Вам відомо, що деякі працівники змушені були працювати, перебуваючи на лікарняному, при цьому маючи тяжкий стан здоров’я. А при затриманні небезпечної особи, получили тілесні ушкодження. І заміть того, щоб дати час для поновлення здоров’я, Мацухов, навпаки, сказав, щоб були вдячні за те, що не звільнив!!! Що за свавілля дозволяє собі ця особа!!!
5. Я прошу в обов’язковому порядку провести перевірку на предмет надання щорічних оплачуваних відпусток згідно встановленого графіку відпусток, та надання відпусток по навчанню. При виявленні порушення, відповідно відреагувати у відношенні винних осіб, оскільки вже кінець року, а більшість працівників «завдяки» відмові керівництва у наданні відпустки, ще не реалізували гарантоване їм право на відпочинок. Чому пан Мацухов допускає порушення гарантованих державою конституційних прав на відпочинок!!! Невже тільки він та його заступники можуть собі дозволити декілька разів влітку відпочивати на морі, брати відпустки!!!!
6. Також маються достатні сумніви в тому, що деякі особи, які повинні згідно займаної посади заступати на добові чергування, з подачі декого з заступників, навіть не включаються до графіків чергування, при цьому не знаходяться цілодобово на роботі і мають вихідні дні, регулярно ходять у відпустки.
Невже нікому на думку не спадало, чому протягом 2009-2010 років з Енергодарського відділу пішли на пенсію та звільнилися або перевелись до інших відділів стільки працівників?!!! Невже не є проблемою те, що на теперішній час в Енергодарськогму МВ працює почти 50% працівників від штатного розпису? Хіба при мудрому, відповідному начальникові, який толерантно поводиться з підлеглими, забезпечує виконання вимог трудового законодавства, можлива така текучість кадрів!!!! І ніхто не хоче йти працювати до міліції. Бо у нашому місті Енергодарський відділ міліції зарекомендував себе як свого роду «відстійник», куди можна йти працювати лише у випадку відсутності іншої роботи. І замість того, щоб якимсь чином створити необхідні умови, заохотити до праці, керівник Енергодарської міліції, навпаки, своїми діями, яким у деяких випадках навіть немає пояснення, дозволяє собі виражатися нецензурною лайкою, принижувати підлеглих, забороняє йти на лікарняні, погрожуючи звільненням!!!, не надає щорічних відпусток та відпусток по навчанню, забороняє відпочинок у вихідні та святкові дні, погрожуючи безпідставним стягненням або звільненням!!! Навіть відмовляється підписувати рапорти про звільнення або переведення до інших відділів.
Мабуть у Вас виникне питання, чому ніхто з працівників Енергодарського МВ до сих пір не скаржився на дії керівництва. Так я відповім: люди просто бояться, що будуть у кращому випадку- нізащо притягнуті до дисциплінарної відповідальності чи звільнені…

Підводячи ітоги, прошу провести перевірку у Енергодарському МВ ГУМВС України в Запорізькій області щодо дотримання вимог:
1. ст.. 22 ЗУ «Про міліцію»- щодо фактичного додержання вимог про 41-годинний робочий тиждень;
2. Положення «Про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ»- щодо надання реальної можливості (а не тільки на папері) працівникам для відпочинку (включаючи вихідні дні, святкові та дні після добового чергування);
3. ч. 3 ст. 71 КЗпП- щодо недопуску праці у вихідні дні, або наявність відповідних письмових наказів (розпорядженнь), які видавалися протягом 2010 року, про роботу у вихідний день з вказівкою необхідного випадку для роботи;
4. ст.. 74 КЗпП- щодо надання щорічних відпусток згідно встановленого графіку відпусток. А у разі встановлення факту наявності невідгуляної відпустки, або невідгуляної частини відпустки (протягом 2009-2010 років)- наявність відповідних письмових наказів (розпорядженнь) про виплату компенсації за невідгуляну відпустку або її частину.
5. ст.. 215 КЗпП- щодо надання особам, які поєднують роботу з навчанням, додаткових відпусток по навчанню. Тобто, прошу перевірити- скільки осіб поєднують навчання з роботою, і скільком особам протягом 2010 року, згідно письмового наказу (розпорядження), надавалася додаткова відпустка по навчанню.

У зв’язку з вищенаведеним, прошу провести перевірку «діяльності» керівника Енергодарського МВ та його заступників на предмет дотримання ними норм діючого законодавства про працю, норм, які регулюють діяльність міліції, і на підставі результатів перевірки зробити висновок щодо можливості займання ними посад. Прошу також не залишити без відповідного реагування аморальну поведінку пана Мацухова щодо підлеглих.
Також, прошу звернути увагу на те, що у нашому місті, як гриби, стали з’являтися клуби розваг «Ігрові автомати», які пан Мацухов та прокурор «кришують». Тому, прошу вирішити і це питання.

З повагою, та надією на справедливе
вирішення існуючих проблем П.І. Кляшторний

mika

Ветеран
Симпатии
1,207
Х...йня какая-то...

Мені стало дуже прикро, коли я дізнався, яке свавілля у відношенні працівників Енергодарського відділу міліції на сьогоднішній день допускає його керівний склад
Вас кто-то уполномочил?

Мені не пощастило бути свідком інциденту
При этом подробно описан сам инцидент...
И т.д.
А при чем тут форум?

counter-strike

старший прапорщик
Симпатии
44
У вас когда нибудь будет своя голова? Или вы будете всю жизнь на милицию надеяться?

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.

Oboroten365p2

Супер модератор
Команда форума
Симпатии
50,393
1. О подобном наверху всё и всем прекрасно известно.

2. Ну будет проверка по данному факту и что? Если никто из действующих сотрудников не подтвердит факты, изложенные в Вашем обращении - Вашему письму грош цена в базарный день. Знаете какой Вы получите основной ответ (не считая уведомлений типа "Ваше звернення направлено для розгляду в УМВС України в ... області")?

Так вот:

Вашу заяву (повідомлення) ... уважно розглянуто. В ході ретельної перевірки факти, викладені в Вашій заяві (Вашому зверненні), свого підтвердження не знайшли.

Возможно всё будет расписано более расширено и красиво, но смысл в итоге будет один и тот же, который легко можно будет прочитать между строк: "Мужик, не сношай нам мозг! Нам он доляху загоняет, и нам пох как он ведёт себя с подчинёнными! Короче - иди на ...!"

Vit

Ветеран
Симпатии
1,994
1. О подобном наверху всё и всем прекрасно известно.

2. Ну будет проверка по данному факту и что? Если никто из действующих сотрудников не подтвердит факты, изложенные в Вашем обращении - Вашему письму грош цена в базарный день. Знаете какой Вы получите основной ответ (не считая уведомлений типа "Ваше звернення направлено для розгляду в УМВС України в ... області")?

Так вот:

Вашу заяву (повідомлення) ... уважно розглянуто. В ході ретельної перевірки факти, викладені в Вашій заяві (Вашому зверненні), свого підтвердження не знайшли.

Возможно всё будет расписано более расширено и красиво, но смысл в итоге будет один и тот же, который легко можно будет прочитать между строк: "Мужик, не сношай нам мозг! Нам он доляху загоняет, и нам пох как он ведёт себя с подчинёнными! Короче - иди на ...!"
Но начальника проверяющие подоят не по детски.... =-O:blush::crazy:

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610

Oboroten365p2

Супер модератор
Команда форума
Симпатии
50,393

Vit

Ветеран
Симпатии
1,994

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610

BORAZZ

генерал-майор
Симпатии
542
вам бы все поржать. а ведь такая похерень почти повсеместно. каждый начальник ро - сцуко полубог. и этому полубогу пасть заткнуть можно только пачухой денег зеленых, чтоб не гавкал и "уважал" сотрудника-подчиненного. потому, как он тоже пачкой филок от своей жопы пенисы вышестоящих\контролирующих отгоняет. и так по всей вертикали. за редчайшими исключениями. ментовка наша - давно уже бизнес барыжный.

или не так все?????

makedonskii

рядовой
Симпатии
1
Х...йня какая-то...

Вас кто-то уполномочил?

При этом подробно описан сам инцидент...
И т.д.
А при чем тут форум?
Вы считаете х...ней то, что некто возовнивший себя богом опускает своих подчиненных в присутствии посторонних лиц!!! Позволяет выражаться в их адрес отборным матом !!! А на счет описаного мною инцидента я выразился, что не повезло мне быть свидетелем этого, потому что я считаю, что офицер, занимающий такую должность не должен вести себя подобным образом!!! Это не руководитель, а быдлота калированая!!!

---------- Добавлено в 23:12 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 23:09 ----------

При чем тут форум? По-моему тема называется "О наболевшем...", если я не ошибаюсь. Вот и решил высказаться. Наболело!!! Да и хочется, чтобы узнали люди о некоем "замечательном" начальнике Мацухове Сергее Борисовиче

Oboroten365p2

Супер модератор
Команда форума
Симпатии
50,393
...потому что я считаю, что офицер, занимающий такую должность не должен вести себя подобным образом!!! Это не руководитель, а быдлота калированая!!!
Если Вы не в курсе, то подобных руководителей в системе МВД процентов 80, если не больше... :(

Наболело!!! Да и хочется, чтобы узнали люди о некоем "замечательном" начальнике Мацухове Сергее Борисовиче
Ну узнали, и что? Что изменится? Отвечу - НИ-ЧЕ-ГО!

Последнее редактирование:

BORAZZ

генерал-майор
Симпатии
542
Вы считаете х...ней то, что некто возовнивший себя богом опускает своих подчиненных в присутствии посторонних лиц!!
вы бы знали, что происходит в отсутствие посторонних лиц...

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
makedonskii, я вот например - начинаю задумываться... Вот создали у нас Энное количество годов назад в том Энергодаре по просьбе местных властей небольшой такой патрульный батальончик ВВ... И вот ТАКИЕ "перцы" тепереча для НАШИХ солдат и прапорщиков = "старшие оперативные начальники"?!
+где-то было у нас аудиозапись, на котором комбат своих пепсов дрюкает ТАКИМ отборным матом, что даже я ВОЕННЫЙ, удивился... Эт в смысле - познавательненько так...

SAI

прапорщик
Симпатии
48
К
З повагою, та надією на справедливе
вирішення існуючих проблем П.І. Кляшторний
Шановний добродію така ситуація не тільки в ЭНЕРГОДАРЕ ай практично усіх підрозділах системи МВС. Таким чином треба розігнати практично все керівництво в усіх без винятку підрозділах МВС.

Последнее редактирование:
Сверху