Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Дайте консультацию?

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

kolt

рядовой
Регистрация
26 Фев 2011
Сообщения
6
Симпатии
0
#1
Пидкажить будь ласка.Чи можуть працювати два ридни брати в одному пидроздили,якщо один из них е начальником цього пидроздилу,а другий начальником виддилення????
 

Урядник

/на доске почёта/
Регистрация
17 Апр 2010
Сообщения
23,677
Симпатии
47,610
#2
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Пидкажить будь ласка.Чи можуть працювати два ридни брати в одному пидроздили,якщо один из них е начальником цього пидроздилу,а другий начальником виддилення????
Могут, если они близнецы...

---------- Добавлено в 20:50 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 20:42 ----------

Та я стебанулся...Короче, сейчас рассматривают закон,которым запрещается родственникам работать в подчинении друг друга...А пока...можно,а за близнецов, то я так...
 

DenCop

Ветеран
Регистрация
13 Дек 2008
Сообщения
3,169
Симпатии
2,911
#3
Могут, если они близнецы...

---------- Добавлено в 20:50 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 20:42 ----------


Та я стебанулся...Короче, сейчас рассматривают закон,которым запрещается родственникам работать в подчинении друг друга...А пока...можно,а за близнецов, то я так...
А че ... у нас в отделе работали близнецы... руководство часто путалось - два совершенно одинаковы сержанта... :D правда потом разошлись по разным отделам...
 

Shadow

прапорщик
Регистрация
23 Янв 2009
Сообщения
170
Симпатии
93
#4
ППС
40. Призначення на посади рядового і начальницького складу
провадиться відповідними начальниками згідно з номенклатурою
посад, що визначається Міністром внутрішніх справ УРСР відповідно
до його компетенції. При цьому враховується таке:

з) особам рядового і начальницького складу, які є близькими
особами, до яких належать особи, зазначені в абзаці другому статті
1 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції"
( 1506-17 ), не дозволяється проходити службу в одному й тому ж
органі внутрішніх справ, якщо їх служба пов'язана з безпосередньою
підлеглістю або підконтрольністю одного з них іншому. { Підпункт
"з" пункту 40 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1432
( 1432-2009-п ) від 08.12.2009 }

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі внутрішніх
справ, зобов'язана повідомити начальника зазначеного органу про
працюючих в ньому близьких їй осіб. { Пункт 40 доповнено абзацом
згідно з Постановою КМ N 1432 ( 1432-2009-п ) від 08.12.2009 }

У разі виникнення обставин, що порушують вимоги підпункту "з"
цього пункту, особи рядового і начальницького складу, які є між
собою близькими особами, вживають заходів до усунення у
п'ятнадцятиденний строк таких обставин. Якщо в даний строк
зазначені обставини добровільно не усунуто, така особа та/або
близька їй особа підлягає переведенню в місячний строк в
установленому порядку на іншу посаду, що виключає безпосереднє
підпорядкування. { Пункт 40 доповнено абзацом згідно з Постановою
КМ N 1432 ( 1432-2009-п ) від 08.12.2009 }

У разі неможливості такого переведення особа рядового чи
начальницького складу, яка перебуває в підпорядкуванні, підлягає
звільненню із займаної посади, крім випадків, передбачених
законодавством, що регулює питання доброчесної поведінки осіб,
уповноважених на виконання функцій держави або органів місцевого
самоврядування. { Пункт 40 доповнено абзацом згідно з Постановою
КМ N 1432 ( 1432-2009-п ) від 08.12.2009 }

Особі рядового чи начальницького складу забороняється брати
участь у роботі колегіальних органів під час розгляду питань щодо
призначення на посаду близьких їй осіб та в будь-який інший спосіб
впливати на прийняття такого рішення. { Пункт 40 доповнено абзацом
згідно з Постановою КМ N 1432 ( 1432-2009-п ) від 08.12.2009 }
 

Урядник

/на доске почёта/
Регистрация
17 Апр 2010
Сообщения
23,677
Симпатии
47,610
#5
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Shadow, я понимаю, что вы подкованы в плане приказов, но я говорю то, что творится в нашей жизни,не хочу называть фамилии - люди еще работают...
 

Shadow

прапорщик
Регистрация
23 Янв 2009
Сообщения
170
Симпатии
93
#6
Shadow, я понимаю, что вы подкованы в плане приказов, но я говорю то, что творится в нашей жизни,не хочу называть фамилии - люди еще работают...
Законы для того и созданы, чтобы их нарушать!
 

Наталия Геннадиевна

/на доске почёта/
Регистрация
14 Май 2011
Сообщения
25
Симпатии
9
#7
Відповідь

Згідно до чинного КЗпП(КЗоТ) на одному підприємстві не можуть працювати родичі коли між ними є начальницько-підлеглі стосунки!ну все це теорія, а як на практиці я не знаю, бо ще вчусь, а не працюю!:kiss2:

---------- Добавлено в 15:35 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 15:32 ----------

Пидкажить будь ласка.Чи можуть працювати два ридни брати в одному пидроздили,якщо один из них е начальником цього пидроздилу,а другий начальником виддилення????
Згідно до чиного КЗпП н6а одному підприємстві не можуть працювати родичі між якими є начальницько-підлеглі стосунки!!НУ це все теорія, а як на практиці я не знаю, оскільки ще вчусь!!!:kiss2::yahoo:
 

STAVR

младший лейтенант
Регистрация
10 Дек 2010
Сообщения
301
Симпатии
147
#8
Згідно до чиного КЗпП н6а одному підприємстві не можуть працювати родичі між якими є начальницько-підлеглі стосунки!!НУ це все теорія, а як на практиці я не знаю, оскільки ще вчусь!!!
На практике, смею Вас заверить, все намного проще - проходят службу родственники (муж, жена, брат...) находящиеся в подчинения друг к другу как в ОВД так и ВВ. Насколько это все подмазано - сочинять не берусь, думаю, что просто не раздувается вокруг этого интерес, доходящий до нежелательных ушей:D
 

Майор Вихрь

/на доске почёта/
Регистрация
13 Мар 2009
Сообщения
572
Симпатии
291
#9
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
На практике, смею Вас заверить, все намного проще - проходят службу родственники (муж, жена, брат...) находящиеся в подчинения друг к другу как в ОВД так и ВВ. Насколько это все подмазано - сочинять не берусь, думаю, что просто не раздувается вокруг этого интерес, доходящий до нежелательных ушей:D
Действительно, так и есть на практике. Я сам был свидетелем такого прохождения службы. И никто этому никогда не восприпятствовал, так что проходите службу и терпите родственные отношения в МВД и ВВ, какие бы противозаконные они не были бы.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху