Девушки по любви, или рынок "скота"

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

митрич

генерал-полковник
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
14,762
Reaction score
14,904
StartStop
Британське видання описало секс-тури в Україну: "ринок скота" тут процвітає.


17.04.2013
Фото The Daily Mail
Британське видання The Daily Mаil звернуло увагу на "шлюбну промисловість" у містах колишнього Радянського Союзу, розраховану на британських та американських чоловіків, які не "змогли знайти кохання у себе вдома".
За словами одного 47-річного британця, коли дивишся на фото "показово одягнених" молодих жінок, то здається, що "ти помер і потрапив на небо".
Зазвичай, чоловіки сплачують від 1500 до 3000 фунтів стерлінгів, аби потрапити на спеціальний тур до одного із колишніх радянських міст, який облаштований так, що "все, за що ви маєте турбуватися - аби вам зустрілося якомога більше жінок".
І якщо Україна відома своєю зношеною економікою, ринок побачень, який критики вважають за краще називати "ринком скота", навпаки процвітає. На думку кмітливих журналістів видання, цьому посприяв легший візовий режим, ніж в Росії та інших колишніх держав СРСР.
Між тим, у мережі з'явилися фото, на яких зображено цих самих "туристів" поряд із "радянськими дівчатами". Користувачі одразу ж почали обурюватися, залишаючи такі коментарі: "Що можна сказати про нашу країну, якщо наші жінки пропонують себе таким чоловікам, деякі з них схожі на дегенеруючих дідусів", або "Чому наші жінки так себе принижують?".
Чоловікам, які придбають тур, обіцяють, що вони будуть в компанії "щирих, молодих, вродливих жінок, які вірять у сімейні цінності". Організатори також обіцяють, що тут, протягом 11-ти днів можна зустріти більше гарних жінок, ніж за 5 років".
Зазвичай, в ході подібних заходів 15-25 клієнтів знайомляться зі 150-250 жінками, які часто не знають англійську, так що спілкуватися допомагають перекладачі.
Для полегшення завдання, кожному на одяг прикріплюють папірець з ім'ям, а то й з номером, що в очах критиків асоціюється з работоргівлею. За день один чоловік знайомиться в середньому з п'ятьма жінками.
На одному із сайтів, що організовує такі тури до України і Росії, є підпис: "Наші клієнти на сьогоднішній день знайомляться із 5-ма дамами на день".
"Наш Kiev Romance Tours (романтичний Київський тур) пропонує Вам унікальну можливість відвідати одне з історичних міст на всій території колишнього Радянського Союзу, і в той же час зустріти тисячі красивих українських жінок".
Київ, підкреслюють вони, "абсолютно чарівне місто. Його чарівність може зрівнятися лише із жінками, що мешкають тут".
Часто такі тури включають в себе ще пару візитів до інших міст Східної Європи. Це можуть бути провінційні міста, де стандарти життя знаходяться на нижчому рівні.
Так, мова у статті йде і про Полтаву. Про неї сказано: "І місто, і жінки приємні. Вродливі жінки Полтави, з їхньою розслабленістю та легкістю, допомагають зробити вашу 2-денну подорож сюди найприємнішою, у порівнянні із іншими містами".
За словами одного державного службовця, який зберігає свою анонімність, в нього за плечима невдалий шлюб та невдалі стосунки. "Я хочу традиційну дружину. Багато чоловіків тут погодяться зі мною", - каже він.
"Вдома, наші жінки виховані, аби бути незалежними, жити своїм власним життям і не дбати про своїх чоловіків. Це прекрасно, але я хочу традиційну домогосподарку. Якщо є діти - вона залишається, аби бути з ними вдома. Що в цьому поганого?", - запитує шукач сімейного щастя.
Він готовий був платити за своє турне, бо почув що "українські та російські жінки "не забруднені" фемінізмом".
Ще один американець на ім`я Джим Ді Грегоріо з Арізони, каже, що він хоче знайти жінку, яка була б старомодна та вихована у суворій родин. "Вона має походити з родини, де батько був головним. Я волію бути капітаном свого кора###", - каже він.
Його мета у підписанні контракту з однією із агенцій: знайти жінку, втричі молодшу від нього. Він долав тисячі кілометрів у пошуках "традиційної та сексуальної" дівчини.
Утім, він не один у своїх побажаннях.
В той самий час, коли один російський блогер виклав світлини із таких "dating sessions" у мережу, одразу ж "посипалися" гнівні коментарі.
"Вона продалася за пляшку Коли", - пише один.
"Це парад геріатрії. Що жінки ро###ть поруч із цими старими", - питає інший.
"Наскільки Вам мають подобатися гроші, щоб піти із цим", - пишуть коментатори.
"Так сумно, що вони повії. Це саме так називається", - бідкається користувач. В свою чергу, 23-річна Галина, яка брала участь в одній із таки сесій у Києві, відповіла: "Так, але коли ми маємо обирати між побиттями та алкоголіками, які не бажають навіть власних дітей, не бажають працювати... ці дівчата краще поїдуть із старими іноземцями".
Формат зустрічей дуже принизливий, пише видання: забезпечені чоловіки із Заходу і бідні дівчата з Росії та України. Навантаження тут більше на жінок, а не на чоловіків.
На деяких сесіях жінки одягнуті у бікіні.
Однак, як попереджають експерти з організації міжнародних шлюбів, жінки можуть опинитися в ще гіршому становищі. Агенції і служби знайомств обіцяють їм заможних чоловіків, тоді як насправді майже ніхто не перевіряє ні їх матеріального становища, ні психічного стану.
Цілком можливо, що людина, що видає себе за багатого іноземного бізнесмена, виявиться людиною з кримінальним минулим або ще чим смішніші. http://life.pravda.com.ua/society/2013/04/17/127061/
 

SergeyKPI

Ветеран
Регистрация
25 Апр 2010
Сообщения
8,592
Reaction score
12,022
Київ, підкреслюють вони, "абсолютно чарівне місто. Його чарівність може зрівнятися лише із жінками, що мешкають тут".
В целом ничего нового не узнал. Разве что, не могу не подметить, мне не нравятся киевские девушки. Всё-таки, красивых женщин именно в столице крайне мало. Куда больше в Николаеве, Одессе, Херсоне, Севастополе... А в Киеве... Единицы :( Уж мне поверьте :(
 

Пожарыч

подполковник
Регистрация
8 Дек 2011
Сообщения
834
Reaction score
901
Сучка не захочет - кобель не скочит. Проституция отомрет сама, когда общество будет воспитывать правильно детей. Пока же общество болеет, то лучше для этого общества, когда в семьях с несколькими женами, б(льшая доля детей будет получать правильное домашнее воспитание, что и приведет в последующем к исчезновению из жизни этого общества блуда и проституции.

А вообе проституция - выражение паразитизма. Куда легче разставить ноги, чем нести ответственность за что либо и целеустремленно жить. Психология скотства в основе проституции в подавляющем большинстве случаев — проще стать «подстилкой», нежели освоить профессию и работать; и особенно, если за то, чтобы несколько часов побыть «подстилкой», платят больше, чем за неделю, а то и месяцы тяжёлой работы.
 
Последнее редактирование:

zadorozhka

капитан
Регистрация
7 Окт 2011
Сообщения
619
Reaction score
1,051
Капець, весна, настрій має бути гарним, невже нічого приємнішого немає для обговорення!!!
По темі: не буде попиту, не буде і пропозиції.
Пропоную зробити шлюб - обов'язковим при досягненні N-го віку і ввести кримінальну відповідальність за невиконання чи погане виконання подружніх обов'язків (всіх обов'язків) :D
Все, можете закидати мене тапочками :)))))
 

Programment

полковник
Регистрация
24 Дек 2008
Сообщения
1,131
Reaction score
292
Как по мне - каждому своё. Не стОит судить. Если все довольны - какая кому разница? Если же это влияет на государство в целом, то, что уж поделаешь, такова судьба: всё имеет начало и конец: личность, семья, населенный пункт, государство... Если оно умирает по объективным причинам, то на кой реанимировать? - чтобы тело еще подёргалось под капельницами? А если не судьба, то ничего вообще делать не надо. В конечном итоге, государство - объект искусственный, который базируется на принципах самоорганизации общества. Когда у управлении и самоорганизации возникает дисбаланс, начинаются проблемы. Не бл#$%ми надо управлять, а строить, создавать что-то полезное. Хоть что-то. Тогда и бл#$ей поменьшает. Причину надо лечить.
 

Sergey_Petrenko

Ветеран
Регистрация
15 Ноя 2008
Сообщения
16,587
Reaction score
30,317
Весь мир бардак, все бабы б.яди!!!
Что есть проституция? Секс за деньги. Если мужчина разово заплатил женщине 500 грн. и она оказала ему услуги - это проституция. А если мужчина ежемесяцно платит женщине и она оказывает ему эти услуги (и еще и многим приходиться уговаривать) то это - не проституция, только из-за того что штамп в паспорте? А если у мужа аванс и премия, то он три раза платит... И вполне возможно и столько-же и получает...
Спорный вопрос...
 

zadorozhka

капитан
Регистрация
7 Окт 2011
Сообщения
619
Reaction score
1,051
А если во втором случае (штамп) услуги рассматривать как морально взаимовыгодные, к оплате не имеющие никакого отношения.
Почему-то готовка, стирка, уют принимается как само собой разумеющиееся, и как-бы несущественное, незаметное, и ведь никому и в голову не придет потребовать за них оплату/компенсацию
 

митрич

генерал-полковник
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
14,762
Reaction score
14,904
Почему-то готовка, стирка, уют принимается как само собой разумеющиееся, и как-бы несущественное, незаметное, и ведь никому и в голову не придет потребовать за них оплату/компенсацию
Так это все и входит в "прейскурант", вместе с сексом.:crazy: Ну это шутка конечно. Банально говорить для чего создается семья изначально, а материальная составляющая, никогда не бывает второстепенной. А тему я открыл что бы форумчане тяготеющие к западным ценностям видели как к нашей стране относиться Запад, как к РЫНКУ СКОТА.
 

Alix

Ветеран
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
19,289
Reaction score
44,624
Ну, наши девушки их тоже используют по- полной.
 

Alix

Ветеран
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
19,289
Reaction score
44,624
При правильном обращении мужчины о том, что их используют, и не догадываются ;) :D
 

Alix

Ветеран
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
19,289
Reaction score
44,624
Ну, раз не догадываются...:blush:
 

Урядник

/на доске почёта/
Регистрация
17 Апр 2010
Сообщения
23,675
Reaction score
47,612
Кого? Мужчин вообще? Или невоспитанных лохов, которые сами напрашиваются?
Ну, раз не догадываются.
Девочки,чем дальше в лес,тем толще партизаны:D,чем больше вы ввязываетесь в диалог,тем больше вопросов)))
А много (в день) невоспитанных лохов к вам напрашиваются?
И для Алекс - неужели все ,,невоспитанные лохи,, не догадываются?;)(которые к вам напрашиваются?)...
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
При правильном обращении мужчины о том, что их используют, и не догадываются ;) :D
Гы... Нормальный мужчина "использовать себя" позволит ровно настолько, насколько это ему будет интересно...
И пусть наивные дурочки радуются - как у них лихо получилось "развести мужчинГо"!..:clapping:это им "позволили себя любимых развести"...:D
 

zadorozhka

капитан
Регистрация
7 Окт 2011
Сообщения
619
Reaction score
1,051
Разве разводить кого-то - это в радость, это неприятно (неприятно чувствовать обиду и становиться мегерой на метле), но что остается делать, если действительно неуважительное отношение, молча терпеть/не обращать внимания - как-то еще более унизительно. Метод "поговорить" не для слабой половины, вот и приходится изображать Штирлица и разрабатывать чуть ли не тактику военных дествий...
Хотя по-умному безопасней все-таки не обращать внимание и держаться подальше
Не обижайтесь...
 

Урядник

/на доске почёта/
Регистрация
17 Апр 2010
Сообщения
23,675
Reaction score
47,612
Не обижайтесь...
А чего обижаться,наоборот радует, что у нас на форуме присутствуют такие опытные ,,разводилы,,:yahoo:

[video=youtube;26wTlrqeNtU]http://www.youtube.com/watch?v=26wTlrqeNtU&feature=endscreen&NR=1[/video]
 

Очень Рыжая

Ветеран
Регистрация
27 Сен 2011
Сообщения
2,436
Reaction score
7,787
ИМХО Если между двоими есть уважение и любовь, то всяким "разводам" места нет и наоборот. Но вот у термина "использовать" очень тонкая грань ( хотя даже сам термин мне не нравится). Жена попросила мужа выбить тяжелый ковер или привезти продукты. Она его использует? Муж попросил испечь любимые пирожки. Он ее использует? Конечно нет. Но есть другое понятие: МАНИПУЛИРОВАНИЕ. Вот тут да, часто грешат обе стороны. Причем оно бывает двух видов. Он ей не купил очередную сумочку или не дал денег на косметичку, она устроила истерику и в категорической форме отказала ему в сексе до тех пор, пока он не выполнить ее каприз. Манипулирование? Да, причем в самом неприглядном виде. Приготовить на ужин любимое блюдо мужчины, создать дома уютную обстановку, при которой ему не только хочется приходить домой вовремя, но и с цветами без повода, т.е. создать условия, при котором у мужчины ВОЗНИКАЕТ ЖЕЛАНИЕ баловать женщину. Манипулирование? Скорее мудрость... Тоже самое и по отношению женщин со стороны мужчины. Если она весь вечер прокрутилась на кухне, а он пришел домой, заглотил ужин за чтением газеты или просмотром телевизора, не обращая внимания на жену, встал из-за стола , даже не сказал спасибо, возникает ли у женщины желание придумывать для него что-то особенное? Примеры банальные, но это чтобы поточнее донести мысль. И вот таких мелочей и складывается жизнь двоих. Но, простите, несколько отклонилась от темы.
 

Alix

Ветеран
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
19,289
Reaction score
44,624
Точно...тема то про проституток.
А к теме- если на женщину смотрят, как на товар, то почему она должна при этом руководствоваться высокоморальными побуждениями? Любовь не продается, а сколько ей платить за секс- женщина решает сама. Если мужчина предлагает ту же цену (в идеале и практически не встречается в жизни)- тогда они договорятся, причем женщина путем различных манипуляций постарается дать даже больше, чтоб клиент к ней пришел еще и еще... Рынок все- таки. А если цена женщину не устроит, то очень возможен развод, причем даже наглый. :crazy::crazy:
 

Урядник

/на доске почёта/
Регистрация
17 Апр 2010
Сообщения
23,675
Reaction score
47,612
А к теме- если на женщину смотрят, как на товар, то почему она должна при этом руководствоваться высокоморальными побуждениями?
Точно,не должна!!!
особенно такая:D
[video=youtube;wdDddY12vrs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wdDddY12vrs#![/video]
 

zadorozhka

капитан
Регистрация
7 Окт 2011
Сообщения
619
Reaction score
1,051
Розповім один випадок, нещодавно подруга взяла мене за компанію на зустріч учасників CouchSurfing (он-лайн ресурс, учасники якого можуть домовитися про безкоштовне гостювання в жителя іншої країни протягом декількох днів, програма нібито нормальна, і знаю свою подругу, вона ні до чого мутного долучатися не буде).
Для мене – це можливість попрактикуватися в англійській, а то з розмовним рівнем зовсім біда.
Все було культурно крім одного американця пенсійного віку, журналіста. Не сказати, щоб зовсім тупий, стандартний персонаж Задорнова. Дізнався, де я працюю, почав випитувати, кому в Україні дозволено красти бюджетні кошти ))))
Я його розуміла через слово. Причепився з проханням дати номер телефону, я записала на папірці, по принципу «простіше дати, ніж пояснити чому, ні». Не здогадалася відразу записати неправильний номер (вечір п’ятниці, одна викрутка, швидкість «соображалки» вже понижена).
Коли почав дзвонити, пару раз відповіла, а потім відморозилась. З одного боку практика в розмовній англійській – це плюс, а з іншого - так хотілось сказати, мов «дядя, якого ти до мене клеїшся», тільки я не знала, як це сказати літературною англійською, а бути неввічливою, якось не того, пенсіонер все-таки
Взагалі, думаю, не важливо за кого нас мають іноземці, важливо наскільки поважаємо ми самі себе.
А роздуті статті на зразок цієї, що обговорюємо – це не показник для іміджу України, невідомо, з чиєї ініціативи та яких міркувань вона була написана, виглядає майже як прихована реклама "бізнесу"…

ПиСи. Викладене відео я не можу побачити, заблоковано
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
ИМХО Если между двоими есть уважение и любовь, то всяким "разводам" места нет и наоборот. Но вот у термина "использовать" очень тонкая грань ( хотя даже сам термин мне не нравится). Жена попросила мужа выбить тяжелый ковер или привезти продукты. Она его использует? Муж попросил испечь любимые пирожки. Он ее использует? Конечно нет. Но есть другое понятие: МАНИПУЛИРОВАНИЕ...
А вы поосторожнее с этим термином...
Вот вы этот термин использовали - применительно к СЕМЬЕ (где, кстати, по-моему, "манипулирование" - верный путь к разводу...)
А что делать например - завсегдатаям "лежбища холостяков"?:blush:
 

Sergey_Petrenko

Ветеран
Регистрация
15 Ноя 2008
Сообщения
16,587
Reaction score
30,317
видели как к нашей стране относиться Запад, как к РЫНКУ СКОТА.
а что вы хотите, если высший политикум ведет себя на западе как вокзальные проститутки? Трахай как хочешь страну только денег дай... В кредит... под 3% годовых... а мы их населению впарим под 25%...
 

Очень Рыжая

Ветеран
Регистрация
27 Сен 2011
Сообщения
2,436
Reaction score
7,787
А вы поосторожнее с этим термином...
Вот вы этот термин использовали - применительно к СЕМЬЕ (где, кстати, по-моему, "манипулирование" - верный путь к разводу...)
А что делать например - завсегдатаям "лежбища холостяков"?:blush:
Я хотела донести, что сама категорическая противница манипулирования в любом его виде и вела речь не столько о семье, сколько об отношениях ДВОИХ, просто с терминами муж-жена-объяснить проще
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху