Для боротьби з Януковичем Тимошенко купує найманців у США.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Guesser

полковник
Регистрация
18 Апр 2012
Сообщения
1,145
Reaction score
691
Для боротьби з Януковичем Тимошенко купує найманців у США.

Як вдалося довідатися Українській правді, чоловік Юлії Тимошенко Олександр уклав угоду з американською лобістською фірмою Wiley Rein LLP. Відповідний звіт до Міністерства юстиції США було подано 8 червня 2012 року.
За контрактом з Олександром Тимошенком, лобістська фірма обіцяє присвятити свою діяльність звільненню Юлії Тимошенко з в'язниці та доправленню її до Німеччини. Про це і йдеться у звіті, надісланому консультантами до американського Мінюсту: "Wiley Rein контактує з урядовими чиновниками США та членами американського Конгресу на тему ув'язнення українським урядом Юлії Тимошенко. Wiley Rein інформує американських політиків щодо цього гуманітарного питання, а також активно заохочує Сполучені Штати надати підтримку німецькому канцлеру Ангелі Меркель в її проханні про направлення Тимошенко до лікарні в Берліні. Wiley Rein не прагне втручатися в українську політику, крім як домагатися звільнення пані Тимошенко".
Цікаво, що поставлена чоловіком Тимошенко мета перед лобістами суперечить заявам самої Тимошенко, яка публічно стверджувала, що не прагне лікуватися в берлінській лікарні "Шаріте". "Користуючись нагодую, також заявляю, що інформація про моє наполягання на лікуванні в Німеччині є абсолютною неправдою, є частиною пропагандистської кампанії Банкової проти мене", – ідеться у власноруч написаній заяві Тимошенко від 16 березня.
У числі фахівців компанії Wiley Rein, які працюють за контрактом з Олександром Тимошенком – колишній конгресмен Джим Слеттері, який провів шість термінів у Палаті представників та невдало балотувався на посаду сенатора від штату Канзас. На сайті піар-фірми він представлений як керівник підрозділу публічної політики: "Пан Слеттері консультує клієнтів у питаннях, що вимагають ухвалення рішення Конгресом, федеральними агентствами та регулюючими органами. Він має досвід роботи в сфері енергетики, залізниць, охорони здоров'я, страхування, міжнародної торгівлі і телекомунікації". Як свідчить звіт про політичні пожертви пана Слеттері, він підтримує правлячу Демократичну партію США.
"Українська правда" звернулася до Григорія Немирі по коментар щодо наймання Олександром Тимошенком лобістської фірми в США. Немиря повідомив, що до залучення цієї компанії не має стосунку ні він особисто, ні партія "Батьківщина", а оплачує її послуги чоловік Юлії Тимошенко.
При цьому партія "Батьківщина" надала коментар Олександра Тимошенка з приводу найнятого ним лобіста. Він не розкрив суму контракту, а текст його пояснень не зовсім відповідає меті, яку Wiley Rein задекларував у Мінюсті США – а саме, тиск з метою направлення Тимошенко на лікування до Німеччини. "Ця компанія працює зі мною для допомоги щодо захисту прав моєї дружини Юлії Тимошенко, які постійно порушувалися і порушуються під час замовних розслідувань та судових процесів, – ідеться у коментарі Олександра Тимошенко. – Також ця компанія допомагає інформувати представників влади і політиків США про ці порушення. Через цю компанію ми ініціювали ряд розслідувань щодо корупційних злочинів Януковича, його сім'ї та оточення в Україні та за її межами. Wiley Rein LLP досягла певного прогресу в цьому напрямку, і ми сподіваємося, що найближчим часом будуть ініційовані публічні розслідування цих злочинів".
Але нам вдалося довідатися і суму, сплачену Олександром Тимошенко компанії Wiley Rein. Вона фігурує в звіті лобістів до Палати представників американського Конгресу від 20 квітня 2012 року. Wiley Rein повідомляють, що отримали від Олександра Тимошенко 80 тисяч доларів за перший квартал поточного року. Їхня активність по справі Тимошенко у четвертому кварталі 2011 року була оцінена в 10 тисяч доларів.http://www.korzonews.info/ua/politics/dlja-borotbi-z-janukovichem-timoshenko-kupue-najmanciv-u-ssha-dokumenti__45937
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху