Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Доплаты сотрудникам следствия налоговой милиции???!!!

Никола

старшина
Регистрация
23 Дек 2010
Сообщения
100
Симпатии
48
#1
Постановою КМУ від 31 грудня 1996 р. N 1592 Про умови оплати праці працівників органів державної податкової служби передбачене наступне:
8. Установити особам начальницького складу слідчих підрозділів податкової міліції за службу на посадах слідчих:
(абзац перший пункту 8 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.98 р. N 1336)
щомісячну надбавку до окладів грошового утримання у розмірах: понад 3 роки - 10 відсотків, понад 5 років - 15, понад 10 років - 20, понад 15 років - 25 відсотків;
щомісячну доплату за вислугу 20 і більше років у розмірі 100 відсотків суми пенсії, яка б могла бути їм нарахована у разі виходу на пенсію. Доплата за вислугу 20 і більше років виплачується без урахування надбавок, установлених за службу на посадах слідчих.
До стажу, який дає право на зазначені доплати, зараховується також час роботи на посадах начальників слідчих підрозділів, їх заступників, прокурорів-криміналістів, слідчих в органах прокуратури, внутрішніх справ та служби на посадах слідчих військовослужбовців Служби безпеки.

Питання: Шановні форумчани! На Вашу думку, яка мається на увазі вислуга 20 і більше років, загальна, яка визначається при призначенні пенсії, чи тільки за вислугу 20 років на слідчих посадах?
 
Последнее редактирование:

pandora

старший лейтенант
Регистрация
21 Ноя 2008
Сообщения
562
Симпатии
320
#2

До стажу, який дає право на зазначені доплати, зараховується також час роботи на посадах начальників слідчих підрозділів, їх заступників, прокурорів-криміналістів, слідчих в органах прокуратури, внутрішніх справ та служби на посадах слідчих військовослужбовців Служби безпеки.
Вы же сами написали...
 

Никола

старшина
Регистрация
23 Дек 2010
Сообщения
100
Симпатии
48
#3
То есть, с этого следует сделать вывод, что доплата в виде 100% размера пенсии, который мог получать следователь после увольнения с выслугой 20 лет и больше, возможна только при наличии 20-ти летней выслуги и только на следственных должностях и тех которые указаны после слова "також".

---------- Добавлено в 21:09 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 21:05 ----------

Не подскажите, в каком нормативно правовом акте закреплено определение следственной выслуги.
 
Последнее редактирование:
Сверху