Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Если ребенок инвалид...

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

tkzr

рядовой
Регистрация
29 Окт 2011
Сообщения
9
Reaction score
0
Добрый день. У меня ребенок - инвалид детства (возраст 2+ года). Имею ли я право на дополнительный оплачиваемый отпуск или какие-то другие льготы? Хотя бы взять выходной, если надо в больницу планово ехать? Уважаемые кадровики, подскажите.
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
Имею ли я право на дополнительный оплачиваемый отпуск или какие-то другие льготы?


Наказ МВС від 13.08.1991 № 358

Про затвердження Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ Української РСР


КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
ПОСТАНОВА..............від 29 липня 1991 р. N 114

Про затвердження Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ Української РСР

(не звертайте увагу, що там пише "Української РСР" - воно все чинне)

РОЗДIЛ VI
Відпустки

49. Особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ надаються відпустки:
а) чергові;
б) короткострокові;
в) через хворобу;
г) канікулярні;
д) у зв’язку із закінченням навчальних закладів системи Міністерства внутрішніх справ СРСР і Міністерства внутрішніх справ УРСР;
є) додаткові та соціальні (по вагітності, родах і догляду за дитиною), творчі, у зв’язку з навчанням.
Обчислення тривалості відпусток — подобове. Святкові дні, встановлені законодавством неробочими, до тривалості відпусток не включаються.

................

57. Короткострокові відпустки особам рядового і начальницького складу надаються при наявності поважних причин на строк до 10 діб, без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки і назад.
Короткострокова відпустка у тривалість чергової відпустки не включається.


От коли Вам потрібно кудись дитину звозити, чи ще щось таке - пишете відповідний мотивований рапорт, в якому мають бути такі приблизно слова
".... у зв"язку з вищенаведеним прошу надати мені короткострокову відпустку з ХХ.ХХ.2011 терміном на 3 доби".

Досі не зовсім розумію, як трактувати пункт 57 щодо "10 діб". Чи то їх на весь рік ділити треба, чи як? Я розумів так і завжди підлеглим, які звернталися із подібним проханням (наприклад - на весілля - 10 діб) я говорив "нафік тобі всі 10 діб. Бери 5 чи 7. А раптом тобі в цьому році ще конче треба буде 2-3 дні взяти?

Ну, якось так приблизно..............
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,886
mss, тока вы забыли добавить, что эти отпуска - ща НЕ оплачиваются (т.е. они - "за свой счет"...)
 
  • Like
Reactions: mss

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
Ежли по-нормальному, то обычно отпрашиваются, чтоб не марать бумагу и деньги не терять...
Єжелі ЗОВСІМ по нормальному, то рапорт таки пишуть і він собі лежить або в начальника на столі або в заступника з КЗ. А коли людина повертається, доповідає, що все ОК, ніде не засвітився і не залетів, рапорт летить у сміття.

Накази ж про відпустку не на кожен рапорт пишуться. Я рапорти собі збирав на купку , а раз в 2 тижні (а деколи й раз в місяць) видавав наказ, в який "запихував" 1-15-20 рапортів.
 

tkzr

рядовой
Регистрация
29 Окт 2011
Сообщения
9
Reaction score
0
Спасибо всем за ответы.
 

Сергей С.

/на доске почёта/
Регистрация
4 Сен 2011
Сообщения
44
Reaction score
18
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Добрый день. У меня ребенок - инвалид детства (возраст 2+ года). Имею ли я право на дополнительный оплачиваемый отпуск или какие-то другие льготы? Хотя бы взять выходной, если надо в больницу планово ехать? Уважаемые кадровики, подскажите.
Основные льготы касаются мам таких детей.Оплачиваемый отпуск для них есть - дополнительный,10 дней.(ЗУ "Об отпусках",ст.19
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=504%2F96-%E2%F0 )

Отпуска в системе МВД определены в разделе VI ПКМУ від 29 липня 1991 р. N 114 "Про затвердження Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ".Ст.49-61.
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=114-91-%EF

Согласно ст.61 "Додаткові і соціальні відпустки особам рядового і начальницького складу надаються відповідно до законодавства".
Т.е.,и согласно ЗУ "Об отпусках",ст.17-20.

Эти отпуска,за редким исключением,предоставляются женщинам.

ПыСы.Для Вас,может пригодиться.

1."Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам"
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2109%2D14&p=1169050686050010

2."Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=875-12
3."Про реабілітацію інвалідів в Україні"
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=2961-15
4."Про затвердження Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг", http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=80-2007-%EF
5. "Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення " , http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=187-2006-%EF

6.Министерство транспорта и связи,приказ 27.12.2006 № 1196 http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=z0310-07
"ПЕРЕЛІК категорій громадян, які користуються пільгами на залізничному транспорті ",додаток 2,п.20
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=6&nreg=z0310-07
 
Последнее редактирование:

lia

подполковник
Регистрация
14 Июн 2010
Сообщения
928
Reaction score
434
а вот такой вопрос: у нас в системе сохраняется ли должность (начальника отдела например) при продлении декрета после 3х лет? (ну до 6 лет?) или "по выходу" - уже не начальник, а как все?
 

Метис

Ветеран
Регистрация
16 Ноя 2010
Сообщения
6,125
Reaction score
3,905
Ответ получен, а флудить ни к чему. Закрыто.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху