Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Форумівка у Львові!

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Майже спонтанно відбулася маленька зустріч форумчан у Львові.
Учасник нашого форуму Jess дав мені знати, що 13-14 листопада буде у Львові. Я виявив бажання 13-го також до Львова пригнатися. Також я про це повідомив учсника форуму SLEDAK, у якого 13-те виявилося досить слабо завантаженим днем, і який зголосився провести екскурсію "Львів сакральний" на 3-4 години.

Jess до Львова прибув не сам. Захоче - сам скаже про це більше)))

SLEDAK провів суперекскурсію історичним центром Львова (почали - з Високого Замку)))). Признаюся - сам багато чого нового для себе взнав. Потім екскурсовод нас покинув, а я вже продовжив екскурсію з гастрономічним нахилом))) Ну, "Криївка" - то само собою. Да............. Ну, щодо того гостя, которий на разі інкогніто - тут я сильно не здивувався, але і нашого Jess наніц заціпило, коли вояк з машінгвером на шиї почав у нього питати гасло і т.д........ Ну, за столом вже ВСІ дружно реготали з їх реакції))))

А потім ще пішли на пиво в ресторан "Кумпель". Пиво вариться прямо в самому ресторані (буквально серед залу видно блискучі банячиська, в яких те все робиться).
Пиво таки смачне. Варто брати ЗРАЗУ 1 л. Бо ціна :
1 л - 32грн.
0,5 л - 20 грн.
0,33 л - 16 грн
0,25 л - 13 грн.

Ну, і пару фоток: DSC03874 1.jpgDSC03877 1.jpgDSC03879 1.jpgDSC03881 1.jpgDSC03883 1.jpg

- Зліва направо : я, SLEDAK, Jess на Високому Замку (Львів видно не дуже, бо трохи був туман)
- Jess заглядає через віконечко в грудях Захер-Мазоха (здам його з потрохами /Джесса/, не так давно на форумі бив себе пяткою в груди, що покладе квіточку до пам"ятника Мазоху. НЕ ПОКЛАВ!!!!!!!)))))))))))))))))))
- інструкція при вході в "Криївку".
- якась така скульптура в кнайпі "Кумпель"
- в тій же кнайпі "Кумпель" - набір "печеньок" (тобто, тих підставок, які під гальбу з пивом ставляться.

Jess

генерал-лейтенант
Reaction score
3,007
у, за столом вже ВСІ дружно реготали з їх реакції))))
Але ж!!! Тест на вході - Від медовухи яку налив вояк УПА, якщо її вип`є москаль то одразу ж ї здохне, - всі пройшли)))))))
Дякуємо mss та SLEDAK за щиру зустріч..!!!)) Чекаю в Києві))))

Jess

генерал-лейтенант
Reaction score
3,007
Шановний, чо мовчиш? В тебе більше фоток - викладай))))) Мені чому не висилаєш?
Зараз буде)))) Від Львова в захваті.. Також окремо відвідали "Гасову лампу", "Жидівську кнайпу", "Легенди Львова" та інші місця. Фотки треба розібрати..Завтра вишлю першою поштою)))

Jess

генерал-лейтенант
Reaction score
3,007
Jess до Львова прибув не сам. Захоче - сам скаже про це більше)))
Це ж не державна таємниця.)))))) Зустріч відбулась можливо так сказати міжнародна. Бо моя супутниця - Пані Ірен спеціально приїхала в Україну , щоб відвідати славетне місто Львів. До речі вона також зареєстрована на цьому форумі, але буває тут не часто, оскільки є адміністратором аналогічного російського форуму law-enforcement.ru та постійно мешкає у місті-герої Москві . Вона також в захваті від Львова та надсилає величезну вдячність шановнім mss та SLEDAK

Ирэна

капитан
Reaction score
2,193
mss, а чёт я не видела этот агрегат с твоей 4 фотки.

Владимир Викторович

генерал-лейтенант
Reaction score
3,052
Все кучкуютесь, бандеровцы этакие по криївках, та схронах. Ну, ну... это у вас в крови.(это я любя, без оскорблений!). Десь натрапив на інетернет-радіо "З криївки", слухаю вже 2 дні. Нічого не розумію - Львів то є культурне місто, а там на радіо співають про бабу с х..., та ще й про якихсь москалів, що їм Кличко морди понабивав. Що то за провокація, хлопаки? А може то мої земляки донецькіє співають з м. Горлівки з шахти?

Последнее редактирование модератором:

Jess

генерал-лейтенант
Reaction score
3,007
Владимир Викторович, Справа ж не в тому де, а як))) Що стосується "Криївці", то це місце треба сприймати лише як шоу. Якщо у людини немає почуття гумору, то не фіг там їй чого робити. Сам факт зустрічі з людиною, з якого до цього два роки спілкувався на форумі це дуже цікаво. Тут вже не треба ховати обличчя за монітором і тебе сприймуть таким, яким ти є в житті - без віртуальних прикрас))))

Владимир Викторович

генерал-лейтенант
Reaction score
3,052
Да я и не пытался осуждать вас, ребята. Я рад за вас. что удалось встретиться реально. У меня такой возможности сейчас нет, к сожалению. Ахтунг! Продовжую слухати "Радіо з криївки", може до чогось і дослухаюсь на свою голову!

Последнее редактирование модератором:
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху