Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Глибока реорганізація МВД України.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Брати та сестри!
Вітаю Вас із Великоднем – святом Світлого Христового Воскресіння!
Щиро бажаю вам здоров’я та сили, любові – до Бога, до життя, до свого народу, до Батьківщини, віри у те, що справжні християнські цінності – чесність, самовідданість, братерсьска щирість та щедрість, чистота думок та чистота вчинків – знову повернуться до наших душ та домівок! Адже завжди, навіть у найскладніші часи, тільки сила віри допомагала нам побороти спокуси часу, зберегти єдність та людяність – навіть коли їх геть загублено нашою сибаритською владою.
Я твердо вірю, що істинні християнські традиції та цінності, якими віками жив та керувався наш народ, будуть і надалі панувати у наших душах та на нашій землі, а штучно нав'язані нам принципи, коли моральним вважається все, що вигідно, коли духовне багатство витісняється багатством матеріальним, а відчуття братерства – поняттям партнерства, – не стануть перешкодою на шляху до відбудови нашої Великої Рідної України!
Сила, чистота духу та твердість віри; пошана до трудового та людського подвигу; здатність до співчуття; готовність віддавати, а не брати; бажання робити благородні вчинки, а не швидкі та легкі гроші; прагнення навчатися та працювати на користь Батьківшини та суспільства, а не лише дбати про свою особисту кишеню – от ті риси, що завжди були притаманні нашому слов’янському народу. Саме це завжди допомагало нам перемагати будь-якого ворога.
Ніколи до цього часу на наших землях не панував такий хаос, розбрід, зневірення та беззаконня, які просто в’їлися в Україну за часи нав’язаної нам так званої «лібералізації», а насправді – деморалізації – нашої країни, і які призвели до краху державності, краху економіки, до морального, духовного та фізичного геноциду українського народу. Саме тому, вважаю ми, за 20 років, що їх Україна прожила за чужерідними цінностями та правилами, призвели до того, що всередині країни утворилася величезна прірва між владою та народом, між беззаконням та відновленням справедливості, а зовні – прірва між усім цивілізованим світом та Україною, що, за принципами державно-політичного устрою, стала схожа скоріше на Латинську Америку, ніж на європейську країну.
Тож у Світлий Великдень бажаю нам усім відновити та зберегти нашу незалежність та могутність, велич та силу духу, любов до Богу та до ближнього, красу та благородство наших слів та наших вчинків.
Із Пасхою вас, шановні співвітчизники!
Слава України!

З повагою сержант запаса М.Гладкий.
Відкриваю нову тему Глибока Реорганізація МВД України, прошу Вас Форумчани висловити свою думку по реорганізації МВД .
З повагою сержант запаса М.Гладкий. 06.04.2010 р.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Я твердо вірю, що істинні християнські традиції та цінності, якими віками жив та керувався наш народ, будуть і надалі панувати у наших душах та на нашій землі, а штучно нав'язані нам принципи, коли моральним вважається все, що вигідно, коли духовне багатство витісняється багатством матеріальним, а відчуття братерства – поняттям партнерства, – не стануть перешкодою на шляху до відбудови нашої Великої Рідної України!
Ці Ваші слова та Богу у вуха. Або, хоча б не Богу, а керівникам нашої держави. І не у вуха, а у одне вухо, та так, щоб в друге не вилетіли, а засіли в голові та й постійно за себе нагадували.

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Ці Ваші слова та Богу у вуха. Або, хоча б не Богу, а керівникам нашої держави. І не у вуха, а у одне вухо, та так, щоб в друге не вилетіли, а засіли в голові та й постійно за себе нагадували.
Шановний mss ! Прошу Вас вносити свої пропозиції по риформуванню МВД. Дякую З повагою сержант запаса М.Гладкий. 06.04.2010 р.

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
Ув. Микола, а вы уверены, что столь глобальная тема соответствует концепции столь узкой "ветки", посвященной ВНУТРЕННИМ ВОЙСКАМ МВД?

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Ув. Микола, а вы уверены, что столь глобальная тема соответствует концепции столь узкой "ветки", посвященной ВНУТРЕННИМ ВОЙСКАМ МВД?
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 520/2010

Про призначення В.Воробйова начальником Головного управління – командувачем внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України

Призначити ВОРОБЙОВА Володимира Івановича начальником Головного управління – командувачем внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.
Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ
6 квітня 2010 року

Шановний VV-nik прошу Вас вносити пропозиції про реорганізаію МВД.
З повагою М.Гладкий 07.04.2010 р.

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Шановний VV-nik я мав на увазі все МВД України потребує глубоких риформ. З повагою сержант запаса М.Гладкий

Крым

генерал-лейтенант
Симпатии
1,694

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Вообще-то ув. Микола тогда не МВД, а МВС України...
Шановний Крим Ви праві Я вибачаюсь, вносьти свої пропозиції по реформуванню МВС. З повагою сержант запаса М.Гладкий. 26.04.2010 р.

Shurik53

генерал-майор
Симпатии
116
Блин, я трохи опоздав с пропозициями:pardon: Назначать всех и везде с Донецка, а главное, с Макеевки. Там, оказывается самые "проффесиональные" кадры растут:crazy:

Крым

генерал-лейтенант
Симпатии
1,694
Блин, я трохи опоздав с пропозициями:pardon: Назначать всех и везде с Донецка, а главное, с Макеевки. Там, оказывается самые "проффесиональные" кадры растут:crazy:
Там ведь все перспективные... Скоро ни одного участкового в Макеевке не останется - все начальниками Г(У)МВД-ГУ-ГРО-ГО-РО будут назначены...

Inspector

старший прапорщик
Симпатии
211
Там ведь все перспективные... Скоро ни одного участкового в Макеевке не останется - все начальниками Г(У)МВД-ГУ-ГРО-ГО-РО будут назначены...
А что Вы это так за Макеевку переживаете, я думаю они и без Вас разберутся, что им делать (или Вы популизируете сказку, типа "данецкие бандиты пришли к власти")

Shurik53

генерал-майор
Симпатии
116
А что Вы это так за Макеевку переживаете, я думаю они и без Вас разберутся, что им делать (или Вы популизируете сказку, типа "данецкие бандиты пришли к власти")

Там некому уже разбираться! Все по всей Украине в высоких кабинетах сидят, "проффесионалы", мля:bad: И "капусту" косят для самого большого "проффесионала":crazy:

Inspector

старший прапорщик
Симпатии
211
Там некому уже разбираться! Все по всей Украине в высоких кабинетах сидят, "проффесионалы", мля:bad: И "капусту" косят для самого большого "проффесионала":crazy:
Ну да, зато пришедшие к власти в 2004-2005 годах "профессиАналы" были порядочными, кристально честными, морально устойчивыми, да и вообще такие душки, чего только на них многие ругаются, наверное, глупые не поняли, что они несли нам чистое, доброе, вечное:D:D

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Микола, А есть какието конкретные предложения?
Я предлагаю 1). Міліцію переіменовати в Поліцію Держави Україна. 2) Нову присягу, Всі працівники Поліції мають прийняти присягу на вірність Держави і Народу України. Забеспечить працівників поліцї достойной заробітной платою. 3) Каждий працівник поліції має бути забезпечиний квартирами по договору. 4) Ліквідувати інспекцію по лічному составу на томість при міністерстві создать орган до якого кожний громадянин України звернеця з скаргою про порушення закону про поліцію він буди почутий, на мою думку це повисить дисціпліну в органах. З повагою сержант запаса М. Гладкий 02.05.2010 р.

spu0820

Ветеран
Симпатии
7,612
Я предлагаю 1). Міліцію переіменовати в Поліцію Держави Україна. 2) Нову присягу, Всі працівники Поліції мають прийняти присягу на вірність Держави і Народу України. Забеспечить працівників поліцї достойной заробітной платою. 3) Каждий працівник поліції має бути забезпечиний квартирами по договору. 4) Ліквідувати інспекцію по лічному составу на томість при міністерстві создать орган до якого кожний громадянин України звернеця з скаргою про порушення закону про поліцію він буди почутий, на мою думку це повисить дисціпліну в органах. З повагою сержант запаса М. Гладкий 02.05.2010 р.
Да мы согласны, начинайте прямо сейчас, уважаемый "сержант запаса". особенно ждем от вас выполнения второй части п.2 Вашей, не побоюсь этого слова, ПРОГРАММЫ и, естественно, п.3.
С п.4 предлагаю повременить, как менее актуальным и до конца непродуманным, ибо непонятно каким ОРГАНОМ нужно заменить инспекцию по личному составу и каков смысл этой замены. Заявы от граждан в МВД (центральный аппарат) принимаются в приемной для граждан (никому не отказывают), а щоб "громадянина почули" нужно просто напротив министерства (да и всех других горрайорганов вн. дел) установить стационарные (передвижные) громкоговорители. И тогда "громадянина" услышат все окружающие, в т.ч. и милиция. Единственно непонятно пока насколько это повысит дисциплину. А так вцелом...........!!!! ВПЕЧАТЛЯЕТ!!! Вобщем - ждем активных действий уже прям сегодня.

Последнее редактирование:

Комисар

/на доске почёта/
Симпатии
666
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Относительно, названия полиция, подразумевается, что после смены вывески все сотрудники перейдут на конкракт. В нынешней ситуации это не выгодно =верхам=, ведь потом не заставиш простого опера работать более 41 часа в неделю, или нагибать в остальном.

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Да мы согласны, начинайте прямо сейчас, уважаемый "сержант запаса". особенно ждем от вас выполнения второй части п.2 Вашей, не побоюсь этого слова, ПРОГРАММЫ и, естественно, п.3.
С п.4 предлагаю повременить, как менее актуальным и до конца непродуманным, ибо непонятно каким ОРГАНОМ нужно заменить инспекцию по личному составу и каков смысл этой замены. Заявы от граждан в МВД (центральный аппарат) принимаются в приемной для граждан (никому не отказывают), а щоб "громадянина почули" нужно просто напротив министерства (да и всех других горрайорганов вн. дел) установить стационарные (передвижные) громкоговорители. И тогда "громадянина" услышат все окружающие, в т.ч. и милиция. Единственно непонятно пока насколько это повысит дисциплину. А так вцелом...........!!!! ВПЕЧАТЛЯЕТ!!! Вобщем - ждем активных действий уже прям сегодня.
spu0820;73615 Шановний вности свої пропозиції по риформуванню МВС а потім будемо обсуждати обсуждати легше . Відкривайти свої лиця не прячтісь за картинками шакалів оборотнів. Пережив два пожара однон замах на життя. Слава Україні!
З повагою сержант запаса. М.Гладкий.02.05.2010 р.

Жадность

генерал-майор
Симпатии
4,143
spu0820;73615 Шановний вности свої пропозиції по риформуванню МВС а потім будемо обсуждати обсуждати легше . Відкривайти свої лиця не прячтісь за картинками шакалів оборотнів. Пережив два пожара однон замах на життя. Слава Україні!
А смысл? С такимже супехом,можно накупить перца,вернуться назад во времени и продать его по цене золота.

spu0820

Ветеран
Симпатии
7,612
Этих пропозиций министерство, где я заканчивал службу, а тем более я лично, кстати как "посадова особа", вносилось много и неоднократно. При том, при всем, все это (в смысле попытки реформ) начинались с 1992 года - начала моей работы в ЦА МВД и до дня увольнения. Могу только сообщить, что КАЖДЫЙ МИНИСТР - один за другим ЧЕСТНО пытались "реформировать" структуру МВД ( каждый естественно по мере видения этих проблем). И если итог Вам не известен - сообщаю, что "воз и ныне там". А лозунгов типа "всем квартиры и достойную зарплату" я уже нахдебался достаточно. Хоть и на пенсии 6-й год, до сих пор в кошмарных снах снятся процесс этой подготовки предложений. Все предложения КОНТРОЛЬНЫ, все в КРАТЧАЙШИЕ СРОКИ, все под угрозой строжайшего наказания исолнителей (вплоть до увольнения из органов) и ВСЕ безрезультатно. И что поменялось за 5 с небольшим моих лет на пенсии? Отвечаю - да нихрена 9если не сказать более резко). То, о чем ратуете Вы это безусловно хорошо, а о "выполнимости" вы подумали? Толкнуть лозунг - чего проще. Предлагайте сразу же "МАТЕРИАЛЬНО-ОБОСНОВАННЫЕ" варианты выполнения. Скажу сразу - то, что Вы предлагаете, попросту невыполнимо. По крайней мере на "сегодня", даже из чисто финансовой точки зрения. когда система МВД финансируется только на 35%. Вобщем - скажу честно. В свое, не столь уж отдаленное время, я имел очень много информации о процессах в нашей структуре, о которых скорее всего Вы даже понятия не имели. Как говорили мудрые "Большие знаниия - это большая печаль". А дальнейшие лозунги типа "та нужно что-то делать", да нужно взяться", да нужно....... и далее по тектсу". Вы знаете КАК? Вот и возьмитесь, кто Вам мешает? Одно дело построить дом, другое дело ДнепроГЭС (к примеру). Как говорят в Одессе "Это две большие разницы".

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Этих пропозиций министерство, где я заканчивал службу, а тем более я лично, кстати как "посадова особа", вносилось много и неоднократно. При том, при всем, все это (в смысле попытки реформ) начинались с 1992 года - начала моей работы в ЦА МВД и до дня увольнения. Могу только сообщить, что КАЖДЫЙ МИНИСТР - один за другим ЧЕСТНО пытались "реформировать" структуру МВД ( каждый естественно по мере видения этих проблем). И если итог Вам не известен - сообщаю, что "воз и ныне там". А лозунгов типа "всем квартиры и достойную зарплату" я уже нахдебался достаточно. Хоть и на пенсии 6-й год, до сих пор в кошмарных снах снятся процесс этой подготовки предложений. Все предложения КОНТРОЛЬНЫ, все в КРАТЧАЙШИЕ СРОКИ, все под угрозой строжайшего наказания исолнителей (вплоть до увольнения из органов) и ВСЕ безрезультатно. И что поменялось за 5 с небольшим моих лет на пенсии? Отвечаю - да нихрена 9если не сказать более резко). То, о чем ратуете Вы это безусловно хорошо, а о "выполнимости" вы подумали? Толкнуть лозунг - чего проще. Предлагайте сразу же "МАТЕРИАЛЬНО-ОБОСНОВАННЫЕ" варианты выполнения. Скажу сразу - то, что Вы предлагаете, попросту невыполнимо. По крайней мере на "сегодня", даже из чисто финансовой точки зрения. когда система МВД финансируется только на 35%. Вобщем - скажу честно. В свое, не столь уж отдаленное время, я имел очень много информации о процессах в нашей структуре, о которых скорее всего Вы даже понятия не имели. Как говорили мудрые "Большие знаниия - это большая печаль". А дальнейшие лозунги типа "та нужно что-то делать", да нужно взяться", да нужно....... и далее по тектсу". Вы знаете КАК? Вот и возьмитесь, кто Вам мешает? Одно дело построить дом, другое дело ДнепроГЭС (к примеру). Как говорят в Одессе "Это две большие разницы".
Относительно, названия полиция, подразумевается, что после смены вывески все сотрудники перейдут на конкракт. В нынешней ситуации это не выгодно =верхам=, ведь потом не заставиш простого опера работать более 41 часа в неделю, или нагибать в остальном.

spu0820

Ветеран
Симпатии
7,612
Когда я после выпуска школы МВД "зеленым" лейтенантом прибыл к месту службы, мой начальник сказал прямо:-"Будешь с работой справляться - хоть вообще на службу не выходи. Но если не справляешься, будешь сидеть на работе, пока не сделаешь". Кто и когда среди сотрудников милиции мог бы пожаловаться на "отсутсвие" работы? Попробуйте догадаться с трех раз. И начальству глубоко плевать сколько сотрудник будет на службе. Для руководства главное чтобы работа была сделана. Не справляешься - хоть ночами сиди. Это твои (в смысле сотрудника) проблемы. А Вы про 41-час работы в неделю. Гы-гы.:crazy: Да, сотрудник может вечером ВТСАТЬ и УЙТИ домой вечером, но ведь за работу СПРОСЯТ. И ВСЕМ до лампочки "твои проблемы" и глубокое (не побоюсь этого слова" знание законов. Здесь работа "на результат" любой ценой.

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Когда я после выпуска школы МВД "зеленым" лейтенантом прибыл к месту службы, мой начальник сказал прямо:-"Будешь с работой справляться - хоть вообще на службу не выходи. Но если не справляешься, будешь сидеть на работе, пока не сделаешь". Кто и когда среди сотрудников милиции мог бы пожаловаться на "отсутсвие" работы? Попробуйте догадаться с трех раз. И начальству глубоко плевать сколько сотрудник будет на службе. Для руководства главное чтобы работа была сделана. Не справляешься - хоть ночами сиди. Это твои (в смысле сотрудника) проблемы. А Вы про 41-час работы в неделю. Гы-гы.:crazy: Да, сотрудник может вечером ВТСАТЬ и УЙТИ домой вечером, но ведь за работу СПРОСЯТ. И ВСЕМ до лампочки "твои проблемы" и глубокое (не побоюсь этого слова" знание законов. Здесь работа "на результат" любой ценой.
Шановний spu0820-? Ви працювали в МВС при союзі СССР було таке свавілля щоб по 14 років не розслідувались кримвнальні справи 10 звернень до МВС 14 звернень до ГПУ і реакція 0, я вперше в своему житті зустрівся з таким свавілям і хочу хоч щось зробити щоб ні один громадянин України ніколи не переживав те що прийшлось пережити мені , хочити конкретіки пишіть мені на glad-yakov@mail,ru Пережив два пожара однин замах на життя на тронспорті З повагою сежжант запаса М.Гладкий 06.05.2010 р.

SW

генерал-майор
Симпатии
2,453
1. Не вижу принципиальной причины, по которой в милиции нельзя ввести контракт.
2. Что такого, по Вашему, должно быть в контракте, чтобы коренным образом изменить работу милиции (полиции)?
3. По поводу 41 часовой рабочей недели (кстати, почему 41-часовой? В Украине вроде бы пока 40 часовая.) присоединюсь к spu0820.
Как говорил "наш любимый шеф", надо уметь организовать работу!

Комисар

/на доске почёта/
Симпатии
666
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Закон украины =О милиции= ст 22. устанавливает для работников милиции 41 часовую рабочую неделю.

SW

генерал-майор
Симпатии
2,453
Точно!
Статьей 50 Кодекса законов о труде Украины (далее — КЗоТ) нормальная длительность рабочего времени не может превышать 40 часов в неделю.
Для працівників міліції встановлюється 41-годинний робочий тиждень.
Или как говорил "наш любимый шеф", КЗоТ на СМ не распростряняется!

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Точно!
Статьей 50 Кодекса законов о труде Украины (далее — КЗоТ) нормальная длительность рабочего времени не может превышать 40 часов в неделю.
Для працівників міліції встановлюється 41-годинний робочий тиждень.
Или как говорил "наш любимый шеф", КЗоТ на СМ не распростряняется!
Міняйте шефа.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
"Наш любимый шеф" был еще не самым худшим шефом.
Загадка :______Яка різниця між начальниками і батарейками?
Відгадка :______У батарейок є плюси.

---------- Добавлено в 12:56 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 12:30 ----------

Ніколи б не подумав, що за таку дрібницю ЗРАЗУ 3 подяки зароблю.

До речі, своєму останньому шефу я цю загадку загадував особисто. Хоча він по віку суттєво старший від мене, але сприймав з гумором. Відносини у нас були нормальні.

Цьому ж шефу (спеціальне звання - полковник міліції) я якось розповів ще таку штуку (в принципі багатьом відому) :

Офіцери від лейтенанта до капітана повинні вміти працювати самостійно та контролювати роботу підлеглих ;
Майор - повинен знати де хто що робить ;
Підполковник - повинен вміти відрапортувати вищому керівництву про пророблену роботу ;
Полковник - повинен вміти самостійно знайти в документі місце, де йому необхідно розписатися ;
Генерал - повинен вміти розписатися там, де йому покажуть пальцем.

Так от, на наступний день після того, як я шефу довів вищевказану інформацію, я приніс йому на підпис купку паперів, поклав перед ним і спробував (для економії часу) показати, де йому потрібно розписатися. На що мій шеф сказав "Зачекай, я ще не генерал - сам знайду....".

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху