Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Гузар ушел....что дальше? - 2

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

mss

Ветеран
Симпатии
8,458
Тема була закрита, тому дозволю сбі реанімувати хоча б клон тої теми. Все таки, трохи обговорювали і маємо результат :

http://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/41423/

Сьогодні, 25 березня 2011 р., у Ватикані повідомлено про те, що Римський Архиєрей Бенедикт XVI затвердив прохання про підтвердження вибору, надіслане владикою Святославом (Шевчуком), якого 23 березня 2011 року Синод єпископів УГКЦ канонічно обрав Верховним Архиєпископом Києво-Галицьким. Новий Глава УГКЦ є наймолодшим серед єпископів УГКЦ та четвертим за віком серед наймолодших католицьких архиєреїв у світі.

Народився 5 травня 1970 року у м. Стрию, Львівської обл.

Крім того хочу навести одну цитату :

http://kp.ua/daily/250311/272279/

Как-то мы поехали снимать сюжет о застройках в Киево-Печерской лавре. Дело в том, что это национальный заповедник, он находится под охраной ЮНЕСКО, там нельзя строить новые здания. Но там уже стояла целая улица новых домов с евроокнами, под черепицей. Когда мы начали снимать эти здания, к нам подбежали два монаха и сказали, что нас задерживают. Потом монахов стало больше, они обещали еще каких-то казаков позвать. Я пытался объяснить, что мы журналисты и никаких незаконных действий не совершали. Но эти люди меня не слушали и не слышали. Мне было вполне серьезно сказано: «Все, вы никуда не пойдете». И мы действительно уйти не могли - монахов собралась целая толпа. Руководство телеканала пообещало прислать наряд милиции. Тогда к нам вышел какой-то священнослужитель из главных, с кем-то поговорил по телефону и спокойно отпустил нас. У меня сразу от сердца отлегло, потому что объяснить что-то этим людям было невозможно. Они использовали такие слова и выражения, которые с религией и церковью ничего общего не имеют. Вышел довольно острый материал, но никакой реакции на него не было. Постройки как стояли, так и стоят.
(виділено мною).

SHtanga

генерал-полковник
Симпатии
18,595
Ну и к чему это? Или людей в бане мало? А по вопросу, один афер ушёл, другой пришёл будет дальше на деньги разводить "под сладкое пенье мандолин"

mss

Ветеран
Симпатии
8,458
Ну и к чему это? Или людей в бане мало?
А хто каже сваритися? Я ж написав - була тема, не аж так сильно, але обговорювалася. Комусь таки було цікаво - хто ж буде далі?
От і маємо результат. Коментувати щось не можу, хоча б з того приводу, що як і всі - про нового владику нічого не знаю. Поживемо-побачимо)))))

SW

Ветеран
Симпатии
2,618
Как-то мы поехали снимать сюжет о застройках в Киево-Печерской лавре. Дело в том, что это национальный заповедник, он находится под охраной ЮНЕСКО, там нельзя строить новые здания.
А чему удивляться? В других заповедниках что-ли не строят?
Просто религию сейчас превратили в разновидность бизнеса, ИМХО.

mss

Ветеран
Симпатии
8,458
На мою думку, від того, що церкву буде очолювати той чи інший навряд чи щось зміниться.
Не можу тут з Вами погодитися. І від особистості керівника багато чого залежить. Особливо в нашій державі (а церква, хоча й відділена від держави, але все одно живе в певній мірі її життям, її менталітетом і т.п.). )))))

---------- Добавлено в 10:49 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 10:47 ----------

Можна ще добавити, що Ватикан - це все таки як-не-як Європа (часи інквізиції вже давно минули))))))))) і демократизму там таки більше, ніж в східних церквах.

G

guesser

Guest
від особистості керівника багато чого залежить.
Наприклад?
Ватикан - це все таки як-не-як Європа (часи інквізиції вже давно минули))))))))) і демократизму там таки більше, ніж в східних церквах.
А що "демократизм" надає церкві? Дозвіл не хреститися? Не можу Вас зрозуміти. Чи у східній церкві Вас будуть бити батогами за відмову сповіді?

mss

Ветеран
Симпатии
8,458
Дозвіл не хреститися? Не можу Вас зрозуміти. Чи у східній церкві Вас будуть бити батогами за відмову сповіді?
Я трішки не про це. Не настільки про взаємовідносини священнослужителів з вірними, як про взаємовідносини між самими священнослужителями у їхніх владних вертикалях.

guesser, у Вас, напевно, склалася про мене думка, що я є ярий противних православ"я. Але це зовсім не так))))

SHtanga

генерал-полковник
Симпатии
18,595
Я трішки не про це. Не настільки про взаємовідносини священнослужителів з вірними, як про взаємовідносини між самими священнослужителями у їхніх владних вертикалях.

guesser, у Вас, напевно, склалася про мене думка, що я є ярий противних православ"я. Але це зовсім не так))))
У меня тоже такое мнение сложилось и если оно не верно, то поздравляю вы весьма ловко маскируете своё нормальное отношение к православию.
По мне так все религии существуют сейчас только для выкачивания денег и отличаются только направлением насосов. Но и с этим можно ужиться, но униатская церковь создана искусственным путём, на основе предательства веры целого народа и этого принять и понять уже нельзя.
mss вы наверное знаете, что основным спонсором реставрации Собора Святого Юра (читаем между строк, отмывает там бабло) является Дидух Владимир Степанович (кличка "Морда") широко известный в узких криминальных кругах нашего славного города (у нас всё же милицейский форум), интересно продолжит ли с ним работу новый Голова, или деньги не пахнут?
И всё таки ещё раз предлагаю закрыть тему, про нового Главу УГКЦ кто не знал узнал, заодно мимоходом и про редисок из Православной Церкви которые мешают журналистам и ладненько. А то вылажу как в прошлый раз стихи Шевченко и их потрут и нас забанят оно нам надо.

mss

Ветеран
Симпатии
8,458
mss вы наверное знаете, что основным спонсором реставрации Собора Святого Юра (читаем между строк, отмывает там бабло) является Дидух Владимир Степанович (кличка "Морда") широко известный в узких криминальных кругах нашего славного города (у нас всё же милицейский форум), интересно продолжит ли с ним работу новый Голова, или деньги не пахнут?
Признаюся, що таких нюансів не знав. Я ж не в самому Львові живу, а на периферії області)))

А на рахунок - чи продовжить новий голова співпрацю із вказаною Вами особою? Цікаво, звичайно. Поживемо - побачимо.
но униатская церковь создана искусственным путём, на основе предательства веры целого народа и этого принять и понять уже нельзя.
Але ж хіба поділ християнства на католицизм і православ"я не штучним шляхом було зроблено? Князь Володимир хрестив Русь в ХРИСТИЯНСЬКУ віру. На той час вказаного поділу ще не було.

Не бачу доцільності в цьому питанні заглиблюватись в далеку історію. Повинні виходити з того, що маємо зараз. І нагнітати відносини МІЖ різними гілками християнства - то є абсолютно недоречно і дуже шкідливо. Кожна людина має вибрати щось для себе і, одночасно, з повагою відноситися до вірувань інших людей.
Щодо другої частини останнього речення - то я написав саме так не тому, що так пасує, а тому, що ДІЙСНО так вважаю.

BORAZZ

генерал-майор
Симпатии
542

мда... не обучены пугать журналистов) пришли б они на территорию райотдела вот так просто репортажик снять про новый мерседес начальника)))
их бы покруче шуганули...)

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху