Інформація про грошове забезпечення рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчо

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Nerussa

сержант
Регистрация
2 Авг 2009
Сообщения
66
Reaction score
9
Інформація про грошове забезпечення рядового і начальницького складу ДКВСУ

http://www.kvs.gov.ua/punish/control/uk/publish/article;jsessionid=B60BDF54F0CB2507770E41A069AD5AFF?art_id=69042&cat_id=47123
Інформація про грошове забезпечення рядового і начальницького складу
Державної кримінально-виконавчої служби України

Голова Державного департаменту України з питань виконання покарань (ДДУПВП) Олександр Лісіцков ухвалив рішення про підвищення, починаючи з червня 2010 року, розміру грошового забезпечення, насамперед, працівників рядового і молодшого начальницького складу в середньому на 300 гривень щомісячно. Відтепер на першому році служби мінімальний розмір нарахованого грошового забезпечення молодшого начальницького складу становитиме не менше 1300 гривень. Особам рядового і молодшого начальницького складу, які перебувають на службі понад п’ять років, а також особам середнього начальницького складу, які вперше прийнятті на службу, будуть збережені відповідні співвідношення у розмірах грошового забезпечення, зважаючи на строк служби та посадовий оклад за займаною посадою.

Відповідну вказівку Голови Держдепартаменту надіслано керівникам установ. До того ж, в установи вже надійшли розпорядження про недопустимість несвоєчасної або не в повному обсязі виплати грошового забезпечення у підвищених розмірах.

Реальне поліпшення матеріального становища працівників нижчого рангу стало можливим у зв’язку з тим, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» на оплату праці для Державної кримінально-виконавчої служби України передбачено більші кошти, ніж у попередні роки. А саме – 1 мільярд 163,1 млн. гривень, що становить 54 відсотки від потреби. У порівнянні з минулим роком асигнування на грошове забезпечення збільшенні на 105,0 млн. гривень, з яких – 92, 6 відсотка надійдуть безпосередньо в установи виконання покарань і підрозділи кримінально-виконавчої інспекції. Зростання зарплати не буде стосуватися центрального апарату і територіальних органів ДДУПВП.

---------- Добавлено в 18:37 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 18:36 ----------

Наконец-то,дождались,главное чтоб начальство не стало отнимать больше))))))
 
Последнее редактирование:

kentyara

майор
Регистрация
16 Мар 2010
Сообщения
741
Reaction score
309
Думаешь, народ ломанётся на работу за 1300 грн. зарплаты?
 

Ivanko

младший сержант
Регистрация
15 Июн 2010
Сообщения
26
Reaction score
7
да яка там радість! вже відомо, що офіцерському складу зарплату нарахували так само як і у квітні-травні. Хоча особам рядового і молодшого начальницького складу мінімум 1300 грн. нарахували. Але розкричалися мов би в доларах зарплату видають, В відомчій газеті "Сучці" виділили на першій сторінці окрему замітку.
 

Ivanko

младший сержант
Регистрация
15 Июн 2010
Сообщения
26
Reaction score
7
А, що ніхто не отримував зарплати по новим нарахуванням :clapping:?.
Чи Ви живете по принципу навіщо зарплата, коли дали форму і дубину, а далі зарблю сам :D!!
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
Да у нас "просто "тюремщиков" немного...
В ВВ "минимум" для контрактников установили - 1500...
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху