Японці запустили на орбіту вантажівку з продовольством, обладнанням та робонавтом на борту

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

tupinambur58

подполковник
Регистрация
28 Июн 2012
Сообщения
888
Reaction score
1,855
Японці запустили на орбіту вантажівку з продовольством, обладнанням та робонавтом на борту

Космічна вантажівка HTV-4 «Коноторі» успішно виведена на орбіту й виконує шестиденний маневр зближення з Міжнародною космічною станцією. На борту апарата, крім наукового обладнання, вантаж продовольства, води і предмети повсякденного вжитку для космонавтів МКС.

Космічна вантажівка HTV-4 «Коноторі» («Білий лелека») успішно виведена на орбіту і виконує шестиденний маневр зближення з Міжнародною космічною станцією, повідомляє в неділю Японське агентство аерокосмічних досліджень.

Для запуску була використана ракета-носій H-IIB F4.

Через 15 хвилин після старту з космодрому Танегасіма група управління польотом отримала від систем кора### сигнал про успішне відділення й початок фази самостійного польоту. Стиковка кора### зі станцією відбудеться 9 серпня, повідомляють РІА Новости.

На борту апарата - вантаж продовольства, води, предметів повсякденного вжитку для космонавтів МКС, наукове обладнання. Також на орбіту відправлений робонавт Kirobo виконаний у вигляді людиноподібної істоти. Робот здатний взаємодіяти з персоналом станції та сприймати людську мову.

Робонавт на МКС займеться вдосконаленням «взаєморозуміння» між людиною і машиною за допомогою голосових команд.[video=youtube_share;eENrLp7nyQg]http://youtu.be/eENrLp7nyQg[/video]
Автоматичний вантажний корабель «Коноторі» має діаметр 4,4 метра і довжину 10 метрів. До 2018 року Японія відправить на орбіту не менше чотирьох подібних вантажівок.
http://newsradio.com.ua/2013_08_04/JAponc-zapustili-na-orb-tu-vantazh-vku-z-prodovolstvom-obladnannjam-ta-robonavtom-na-bortu-V-DEO/
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху