Как стать... генералом?

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
УКАЗ ПРЕЗяДЕНТА УКРАЇНя № 616/2009
Про порядок присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів

Відповідно до пункту 24 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:
1. Затвердити Порядок присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів військовослужбовцям, особам начальницького складу і працівникам правоохоронних та інших державних органів (додається).
2. Визнати такими, що втратили чинність:
Указ Президента України від 16 жовтня 1996 року № 953 «Про вдосконалення добору кадрів у Збройних Силах України та інших військових формуваннях»;
Указ Президента України від 23 липня 2001 року № 539 «Про впорядкування присвоєння вищих військових, спеціальних та персональних звань і класних чинів».
3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Президент України Віктор ЮЩЕНКО
17 серпня 2009 року


ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 17 серпня 2009 року № 616/2009

ПОРЯДОК
присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів військовослужбовцям, особам начальницького складу і працівникам правоохоронних та інших державних органів
1. Вищі військові звання та вищі спеціальні звання особам офіцерського та начальницького складу присвоюються відповідно до затверджених переліків посад, що підлягають заміщенню особами вищого офіцерського (начальницького) складу, та граничних військових і спеціальних звань за цими посадами, з урахуванням професійно-ділових якостей, військової і спеціальної підготовки, досвіду служби, належного виконання ними покладених обов'язків.
Вищі класні чини працівникам прокуратури присвоюються відповідно до Положення про класні чини працівників органів прокуратури України.
2. Чергові вищі військові звання, вищі спеціальні звання і класні чини присвоюються у послідовному порядку.
3. Особа, призначена на посаду, за якою передбачено граничне вище військове звання, граничні вищі спеціальне звання або класний чин, може бути представлена до присвоєння відповідного вищого військового звання, вищих спеціального звання або класного чину, як правило, не раніш як через рік перебування на відповідній посаді, а також після закінчення передбаченого законодавством терміну перебування у відповідному званні або класному чині, яке вона має.
Чергове вище військове звання, вищі спеціальне звання або класний чин, як правило, можуть бути присвоєні відповідно військовослужбовцям, особам начальницького складу і працівникам правоохоронних та інших державних органів після дворічного терміну перебування у відповідному вищому військовому званні, вищих спеціальному званні або класному чині.
4. Присвоєння вищих військових звань і вищих спеціальних звань особам, відрядженим до державних органів, установ і організацій, здійснюється відповідно до Переліку посад, що можуть бути заміщені військовослужбовцями Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення в державних органах, установах і організаціях, та граничних військових і спеціальних звань за цими посадами.
Подання про присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань особам, відрядженим до державних органів, установ і організацій, вносяться керівником міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, що відповідно до закону здійснює керівництво військовим формуванням, іншого державного органу за пропозицією державних органів, установ і організацій, до яких їх відряджено.
5. Подання про присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань або класних чинів особам, що перебувають на виборних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, вносяться з урахуванням граничного звання за посадою, на якій вони перебували до обрання.
6. Пропозиції щодо присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів попередньо розглядаються на колегії відповідного органу.
Подання про присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів мають бути обґрунтованими і вмотивованими.
Подання про присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів вносяться на розгляд Президента України за підписом керівника міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, що здійснює керівництво військовим формуванням, іншого державного органу.
7. Подання про присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів подаються Президентові України не пізніше як за місяць до закінчення встановленого терміну перебування у військовому званні, спеціальному званні або класному чині. За результатами вивчення подання Секретаріатом Президента України в установленому порядку готується відповідний проект указу Президента України.
8. Президент України видає укази про присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів, як правило, напередодні Дня незалежності України, відповідних професійних свят.
У разі відхилення подання про присвоєння вищого військового звання, вищих спеціального звання або класного чину матеріали повертаються до органу, який їх направив.
Глава Секретаріату Президента України В.УЛЬЯНЧЕНКО

Ну что - покомментим? ;)

 

investigator

полковник
Регистрация
29 Окт 2008
Сообщения
1,259
Reaction score
114
как всегда, осталась дырочка для особо приближенных в виде "як правило"))
 

Соколенок

подполковник
Регистрация
25 Фев 2009
Сообщения
970
Reaction score
233
Хм..., оно конечно верно... :D
Только надо постскриптумом добавить, что мол кандидату, сначала надо заиметь папаньку гынерала... :D :D :D
Я так думаю... ;)
 

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Регистрация
30 Янв 2009
Сообщения
23,418
Reaction score
50,918
Как стать генералом в Украине? Да легко! Как в песне Юрия Клинских (Сектор Газа): "Надо только вовремя подлизывать *jc* !"
 

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Регистрация
30 Янв 2009
Сообщения
23,418
Reaction score
50,918
Согласен! :D Ведь затраты должны окупаться, а генерал это не звание, ГЕНЕРАЛ - ЭТО СЧАСТЬЕ! :D
 

SW

Ветеран
Регистрация
10 Дек 2008
Сообщения
2,627
Reaction score
4,370
В "Семнадцать мгновений весны"-
Старые веймарские сыщики Мюллеру - "Тебе хорошо! Ты генерал! Ты можешь пить коньяк! А мы йод!"
 

spu0820

Ветеран
Регистрация
30 Окт 2008
Сообщения
9,404
Reaction score
7,645
Oboroten365p2 написал(а):
Согласен! :D Ведь затраты должны окупаться, а генерал это не звание, ГЕНЕРАЛ - ЭТО СЧАСТЬЕ! :D
Ой да не счастье это ребята. Знавал я генералов (наших - ментовских). Вроде бы все у них было в смысле карьеры, а вот в семье счастья не было. То сын "залетный", то супруга с мозгами не дружит. Вот так я и встретил в Центральном госпитале МВД, когда сам там лежал на "техосмотре", одного генерала (уже недавно на пенсии) на костылях. Лег с бронхитом, потом еще как-то связки на ноге потянул (или порвал? - не помню)- наложили гипс и естественно снабдили "милицями". Но смотрю, его никто не посещает, ковыляет всюду сам, он даже мылся в госпитале - медсестры ему помогали. я одна из них сказала, (я просто ее знаю хорошо) что домой он не ходит - какие-то заморочки в семье, а у жены с головой не все в порядке и она тоже прибывает в лечебнице соответствующего профиля. Вот так бывает. Генеральские лампасы есть, а вот счастья они ему не принесли. Кстати, мужик он неплохой. НЕ ЗАВяДУЙТЕ ГЕНЕРАЛАМ, ДАЖЕ ВяРТУАЛЬНО, и далеко не КАЖДЫЙ сын генерала получит это звание.
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
Начнем - с ВВ!!!
пресс-центр наш - снова ЖЖОТ! :D
www.vv.gov.ua
Урочисті заходи з нагоди відзначення 18 річниці Незалежності України
Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 18 річниці Незалежності України, на яких були вручені нагороди та відзнаки президента і генеральскі погони.
Чергове військове звання "генерал-полковник" отримав перший заступник командувача внутрішніх військ генерал-лейтенант Пилипів Б.І, чергове військове звання "генерал-майор" отримав перший заступник начальнику штаба ВВ МВС України полковник Довбня В.В, чергове військове звання "генерал-лейтенант" отримав начальнику Управління Північного територіального командування ВВ МВС України генерал-майор Жуковський Ю.М., чергове військове звання "генерал-лейтенант" отримав начальнику Управління Східного територіального командування ВВ МВС України генерал-майор Рудницький В.І..
21.08.2009 повідомляє Прес-центр внутрішніх військ

Причем на сайте Президента, например, сегодня - голяк... нетути этих самых указов... :(
Ну че сказать: рад за Пылыпива - ну явно заслужил... Довбня - уже столько за генералов наших ТВО отработал, что тоже - ЗАЧОТ, не вопрос... *bu* Рудницкий - таки КОЗАК, ща в Донецке и в посольской бригаде вообще все гордые станут и три гармошки порвут... Жуковский - ну тоже в общем справляется, как по мне... ;)
Тока чет Жук наш сплоховал супротив Президента... моргнул некстати... :D

спрашивается - ну нафиг было ЭТО фото на сайте помещать?
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
Ой да не счастье это ребята. Знавал я генералов (наших - ментовских). Вроде бы все у них было в смысле карьеры, а вот в семье счастья не было. То сын "залетный", то супруга с мозгами не дружит. Вот так я и встретил в Центральном госпитале МВД, когда сам там лежал на "техосмотре", одного генерала (уже недавно на пенсии) на костылях. Лег с бронхитом, потом еще как-то связки на ноге потянул (или порвал? - не помню)- наложили гипс и естественно снабдили "милицями". Но смотрю, его никто не посещает, ковыляет всюду сам, он даже мылся в госпитале - медсестры ему помогали. я одна из них сказала, (я просто ее знаю хорошо) что домой он не ходит - какие-то заморочки в семье, а у жены с головой не все в порядке и она тоже прибывает в лечебнице соответствующего профиля. Вот так бывает. Генеральские лампасы есть, а вот счастья они ему не принесли. Кстати, мужик он неплохой. НЕ ЗАВяДУЙТЕ ГЕНЕРАЛАМ, ДАЖЕ ВяРТУАЛЬНО, и далеко не КАЖДЫЙ сын генерала получит это звание
spu0820, от мудрый вы человек - за что я вас и уважаю...
разумеется, СЧАСТЬЕ - оно совсем не в "полосатых штанах" состоит... это просто выражение такое, если кто из молодых вдруг превратно понял... ;)
 

spu0820

Ветеран
Регистрация
30 Окт 2008
Сообщения
9,404
Reaction score
7,645
К большим лампасам и можно и нужно стремиться, да вот только как они достаются и на какие жертвы приходится менту идти ради этого понимают немногие. Зачастую ради карьеры через судьбы людей перешагивать приходится, а это паскудно, когда на пенсии от тебя отворачиваются и перестают здороваться твои бывшие коллеги, а главное - бывшие подчиненные. Есть такие генералы, которых я знаю очень хорошо, но на одном гектаре с ними и покакать бы не сел.
 

Greyheaded

генерал-полковник
Регистрация
8 Янв 2009
Сообщения
11,084
Reaction score
6,345
СЧАСТЬЕ - оно совсем не в "полосатых штанах" состоит... это просто выражение такое
Подниму тему.
Гарант ещё пару десятков "оЩасливил"
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 32/2010

Про присвоєння військових звань

1. Присвоїти військове звання генерал-лейтенанта:
генерал-майору МАЛЯРЧУКУ Михайлу Васильовичу - начальнику військ зв'язку Збройних Сил України - начальнику Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України;
генерал-майору ШАТОВУ Володимиру Андрійовичу - заступнику командувача з логістики - начальнику логістики Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.
2. Присвоїти військове звання генерал-майора:
полковнику ВАШУТІНУ Аркадію Віталійовичу - першому заступнику командира повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України;
полковнику ГОЛОВНОВУ Валентину Юрійовичу - заступнику начальника логістики з тилового забезпечення - начальнику управління тилового забезпечення логістики Командування Сухопутних військ Збройних Сил України;
полковнику ДРОЗДОВУ Сергію Семеновичу - першому заступнику командира повітряного командування «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України;
полковнику КОВАЛЕНКУ Леоніду Семеновичу - начальнику штабу - першому заступнику командира повітряного командування «Захід» Повітряних Сил Збройних Сил України;
полковнику КОРОЛЮ Сергію Миколайовичу - заступнику командувача оперативного командування з логістики - начальнику логістики Південного оперативного командування;
полковнику МІШИНУ Михайлу Миколайовичу - першому заступнику начальника військ зв’язку Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України;
полковнику ПОЛІЩУКУ Олександру Миколайовичу - заступнику директора Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України.
Президент України Віктор ЮЩЕНКО
15 січня 2010 року

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 35/2010

Про присвоєння спеціального звання

Присвоїти спеціальне звання генерал-майора служби цивільного захисту:
полковнику служби цивільного захисту ЄРЬОМЕНКУ Вячеславу Григоровичу - начальнику Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Херсонській області;
полковнику служби цивільного захисту ЛЕПСЬКОМУ Олексію Миколайовичу - начальнику Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Запорізькій області.
Президент України Віктор ЮЩЕНКО
16 січня 2010 року
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 37/2010

Про присвоєння військових звань

1. Присвоїти військове звання генерал-полковника генерал-лейтенанту ГРИЦАКУ Василю Сергійовичу - першому заступнику Голови Служби безпеки України - начальнику Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.
2. Присвоїти військове звання генерал-лейтенанта:
генерал-майору ПАВЛЕНКУ Анатолію Єгоровичу - заступнику Голови Служби безпеки України - начальнику Департаменту контррозвідки Центрального управління Служби безпеки України;
генерал-майору ПОЛКОВНИЧЕНКУ Олександру Миколайовичу - начальнику Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.
3. Присвоїти військове звання генерал-майора:
полковнику ГЛУГОВСЬКОМУ Михайлу Васильовичу - заступнику начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України;
полковнику КАЧУРОВСЬКОМУ Сергію Борисовичу - начальнику Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України;
полковнику МАКАРЕНКУ Богдану Геннадійовичу - заступнику начальника Департаменту контррозвідувального захисту економіки держави Служби безпеки України;
полковнику МУСІЄНКУ Івану Івановичу - начальнику Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого;
полковнику СІРИКУ Костянтину Миколайовичу - першому заступнику начальника Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки України.
4. Присвоїти військове звання генерал-майора юстиції полковнику юстиції ПОЛЯХУ Анатолію Михайловичу - першому заступнику начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України.
Президент України Віктор ЮЩЕНКО
16 січня 2010 року

http://www.president.gov.ua/documents/

У нас наверное самая высокая "плотность" генералов на количество жителей.
 

mika

Ветеран
Регистрация
26 Ноя 2008
Сообщения
1,706
Reaction score
1,208
Больше генералов!!! Хороших и разных!
 

Greyheaded

генерал-полковник
Регистрация
8 Янв 2009
Сообщения
11,084
Reaction score
6,345
VV-nik , подскажите что за должность такая страшная в войсках
"заступник начальника логістики з тилового забезпечення - начальник управління тилового забезпечення логістики" - чтото вроде психолога-аналитика?
 

Gascoigne

генерал-полковник
Регистрация
12 Ноя 2008
Сообщения
6,660
Reaction score
6,352
VV-nik , подскажите что за должность такая страшная в войсках
"заступник начальника логістики з тилового забезпечення - начальник управління тилового забезпечення логістики" - чтото вроде психолога-аналитика?
спец по логистике. во многих армиях стран мира такое есть.

ЛОГИСТИКА — часть экономической науки и область деятельности, предмет которых заключается в организации и регулировании процессов продвижения товаров от производителей к потребителям, функционирования сферы обращения продукции, товаров, услуг, управления товарными запасами, создания инфраструктуры товародвижения. (СЭС)
 

Greyheaded

генерал-полковник
Регистрация
8 Янв 2009
Сообщения
11,084
Reaction score
6,345
Понял, спасибо, по созвучию с "логикой" попутал, раньше этих спецов интендантами называли.
 

Spartan

генерал-майор
Регистрация
23 Ноя 2008
Сообщения
2,166
Reaction score
513
раньше этих спецов интендантами называли
Не совсем. Служба логистики в армии - это по сути та служба которая планирует и определяет каким образом целесообразнее и быстрее перебросить те или иные подразделения в тот или иной регион, а также выполняет функции тех же интендантов в сфере тылового обеспечения. Т.е. они отвечают за то, чтобы войска перебрасывались с максимальной оперативностью и они же отлаживают четкую систему доставки боеприпасов и продовольствия. Но это в теории естественно...
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
Подниму тему.
Гарант ещё пару десятков "оЩасливил"
не понял... этож уже 2010-им годом указы пошли? а в честь какого-такого праздника? или, получается - Верховный собственный указ нарушил?..:pardon:
см. выше:
Президент України видає укази про присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів, як правило, напередодні Дня незалежності України, відповідних професійних свят.
 

spu0820

Ветеран
Регистрация
30 Окт 2008
Сообщения
9,404
Reaction score
7,645
не понял... этож уже 2010-им годом указы пошли? а в честь какого-такого праздника? или, получается - Верховный собственный указ нарушил?..:pardon:
см. выше:
Так у нас же "гарант" истинный хозяин своего слова. Сам его дает, но сам и забирает, когда нужно.
 

DIRECTOR

/на доске почёта/
Регистрация
23 Дек 2008
Сообщения
2,240
Reaction score
326
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
все эти манипуляции объясняются очень просто-существует определенный сценарий поведения преза после выборов....
отсюда и подпорка в виде новоиспеченных полководцев...
смотреть ширШе надо...:clapping:
а вы тут интендантов обсуждаете....стратеги...:blum:
 

Greyheaded

генерал-полковник
Регистрация
8 Янв 2009
Сообщения
11,084
Reaction score
6,345
все эти манипуляции объясняются очень просто-существует определенный сценарий поведения преза после выборов....
отсюда и подпорка в виде новоиспеченных полководцев...
смотреть ширШе надо...:clapping:
а вы тут интендантов обсуждаете....стратеги...:blum:
Дык на должности новоиспечённых хенералов с МО посмотреть - авиаторы и интенданты, какие сценарии? Ковровое бомбометание юго-востока? МЧСники - особо злостные проверки противопожарной безпеки? За СБУ понятно, всё таки "конкретный висяк" подняли по голодомору, заслужили. Так что стратеги стратегами, а польза от указов есть, я например, узнал что каптёрщиков с хлеборезами теперь "логистами тылового обеспечения" называют.
 

mbdserega

младший лейтенант
Регистрация
9 Июн 2009
Сообщения
305
Reaction score
63
Цитата:Сообщение от VV-nik
не понял... этож уже 2010-им годом указы пошли? а в честь какого-такого праздника? или, получается - Верховный собственный указ нарушил?..
см. выше:
Так у нас же "гарант" истинный хозяин своего слова. Сам его дает, но сам и забирает, когда нужно.
это последние варианты заработать денег :)))
 

KOSTYA-VV

младший лейтенант
Регистрация
20 Дек 2009
Сообщения
383
Reaction score
40
Генералами не становятся ими рождаются как в анекдоте:

"Папа, а я стану генералом?" - спрашивает сын у отца-майора.
"Нет, сынок. У генерала свой сын."

VV-nik а как Дегтерьов стал главным логистом ВВ, он же даже военного образования не имеет? Типо мажор днепропетровский и кориш главнокомандующего?
 
Последнее редактирование:

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
а как Дегтерьов стал главным логистом ВВ, он же даже военного образования не имеет? Типо мажор днепропетровский и кориш главнокомандующего?
А там посада - уже гражданская... И до Дегтярева тоже был гражданский "кадр"... Ну - типо мода пошла такая... Спасибо хоть др. замы пока - военные...)))
 

Полярник

младший сержант
Регистрация
22 Янв 2009
Сообщения
27
Reaction score
0
Военной прокуратурой Приволжско-Уральского военного округа установлено, что карьера Степанчука сформирована на подложных документах. Так, в 1992 году он приобрел и представил в кадры воинской части "липовый" диплом об окончании высшего учебного заведения – Костромской сельскохозяйственной академии. Это позволило ему получить первичное воинское звание "лейтенант" и в дальнейшем проходить службу на офицерских должностях вплоть до начальника управления МЧС", - говорится в сообщении.
http://www.nakanune.ru/news/2010/1/20/22184468

А лихо парниша шёл!:yahoo:
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
ИСЧО прикольный документик насчет генеральских чинов...:crazy:
Даже не знаю - как его комментировать...:nea:В смысле - мне непонятно, нафих те изменения, и отменит ли их новый верховный?:pardon:
http://www.president.gov.ua/documents/10497.html
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 213/2010

Про внесення змін до Указу Президента України від 21 березня 2002 року № 277

1. Внести до додатка № 1 до Указу Президента України від 21 березня 2002 року № 277 «Про переліки посад військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, що підлягають заміщенню особами вищого офіцерського (начальницького) складу, та граничних військових і спеціальних звань за цими посадами» (в редакції Указу від 21 жовтня 2009 року № 846) такі зміни:
у розділі «Центральний апарат Міністерства оборони України»:
після позиції «Директор Департаменту фінансів» з граничним військовим званням «генерал-лейтенант, віце-адмірал» додати позиції «Директор Департаменту кадрової політики» з граничним військовим званням «генерал-лейтенант» та «Директор Військово-медичного департаменту» з граничним військовим званням «генерал-лейтенант медичної служби» відповідно;
у розділі «Генеральний штаб Збройних Сил України»:
позиції «Начальник управління визначення потреб та організації забезпечення» та «Начальник воєнно-наукового управління» з граничними військовими званнями «генерал-майор, контр-адмірал» вилучити;
у розділі «Об'єднане оперативне командування Збройних Сил України»:
позицію «Командувач» з граничним військовим званням «генерал-лейтенант» замінити позицією «Командувач» з граничним військовим званням «генерал-полковник»;
позиції «Перший заступник командувача» та «Начальник штабу – перший заступник командувача» з граничними військовими званнями «генерал-майор» замінити позиціями «Перший заступник командувача» та «Начальник штабу – перший заступник командувача» з граничними військовими званнями «генерал-лейтенант» відповідно;
у розділі «Військова служба правопорядку у Збройних Силах України»:
позицію «Начальник військової служби правопорядку у Збройних Силах України – начальник Головного управління» з граничним військовим званням «генерал-майор, контр-адмірал» замінити позицією «Начальник військової служби правопорядку у Збройних Силах України – начальник Головного управління» з граничним військовим званням «генерал-лейтенант, віце-адмірал»;
перед позицією «Начальник Центрального управління – військовий комендант (місто Київ)» з граничним військовим званням «генерал-майор, контр-адмірал» додати позицію «Начальник штабу – перший заступник начальника Головного управління» з граничним військовим званням «генерал-майор, контр-адмірал»;
у розділі «Сухопутні війська Збройних Сил України»:
позицію «Начальник територіального управління «Північ» з граничним військовим званням «генерал-майор» замінити позицією «Начальник територіального управління» з граничним військовим званням «генерал-майор»;
після позиції «Начальник військ зв'язку та інформаційних систем – заступник начальника штабу» з граничним військовим званням «генерал-майор» додати позиції «Начальник аеромобільних військ», «Начальник армійської авіації» та «Начальник військ протиповітряної оборони» з граничними військовими званнями «генерал-майор» відповідно;
позицію «Начальник Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного» з граничним військовим званням «генерал-майор» замінити на позицію «Начальник Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного» з граничним військовим званням «генерал-лейтенант»;
у розділі «Повітряні Сили Збройних Сил України»:
позицію «Начальник Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба» з граничним військовим званням «генерал-майор» замінити на позицію «Начальник Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба» з граничним військовим званням «генерал-лейтенант»;
у розділі «Військово-Морські Сили Збройних Сил України»:
позицію «Заступник командувача з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки» з граничним військовим званням «контр-адмірал» замінити позицією «Заступник командувача з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки» з граничним військовим званням «віце-адмірал»;
після позиції «Начальник управління особового складу – заступник начальника штабу» з граничним військовим званням «контр-адмірал» додати позицію «Начальник центру морських операцій» з граничним військовим званням «контр-адмірал»;
позицію «Начальник Академії Військово-Морських Сил імені П.С.Нахімова» з граничним військовим званням «контр-адмірал» замінити позицією «Начальник Академії Військово-Морських Сил імені П.С.Нахімова» з граничним військовим званням «віце-адмірал»;
у розділі «Інші установи та заклади Збройних Сил України»:
позицію «Начальник Центрального управління військових сполучень – начальник військових сполучень Збройних Сил України» з граничним військовим званням «генерал-майор, контр-адмірал» вилучити;
позиції «Начальник Центрального науково-дослідного інституту» та «Начальник Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки » з граничними військовими званнями «генерал-майор» замінити позиціями «Начальник Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України» та «Начальник Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України» з граничними військовими званнями «генерал-лейтенант» відповідно.
2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Президент України Віктор ЮЩЕНКО
23 лютого 2010 року

---------- Добавлено в 23:29 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 23:21 ----------

22.02.2010 15:04
Прес-служба Президента України Віктора Ющенка
Іван Свида відрекомендувався Президентові України Віктору Ющенку з приводу присвоєння йому вищого військового звання генерала армії України


22 лютого Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України Іваном Свидою, який відрекомендувався з приводу присвоєння йому вищого військового звання генерала армії України.
Від імені Збройних Сил України І.Свида висловив подяку Главі держави за всебічну підтримку українського війська в надзвичайно важкий період розвитку ЗСУ, з огляду на хронічне бюджетне недофінансування.
Він додав, що завдяки постійній увазі Президента України до вирішення нагальних проблем функціонування армії вдалося забезпечити необхідний рівень їх боєздатності.
У зустрічі взяв участь заступник Глави Секретаріату Президента України – Уповноважений Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Петро Шатковський.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху