Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Как устроиться в следствие?

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

waylander

рядовой
Reaction score
0
ДоБрого времени суток уважаемый участники форума. Есть у меня такой вопрос. Хочу пойти работать в следствие, имею высшее юридическое образование ( окончил заочно университет с отличием), проработал 3 года в юридической конторе.
В армии не служил по семейным обстоятельствам, по здоровью к строевой службе пригоден. Никто не знает когда по Донецкой области будет набор в следователии возможно ли мне поступить на службу именно в следствие.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Хочу пойти работать в следствие,
Вік - 28 років? Навіть, якщо Вам зарахують у вислугу половину цивільного ВУЗу, значить до пенсії служити Вам до 51 року. Як Вам така перспектива? Чи варто?

SLEDAK

старший прапорщик
Reaction score
178
Почитайте супутні теми на предмет працевлаштування у міліції. В ОВС приймаються призовники чи військовозобов"язані, які пройшли службу в армії. Я не знаю як вам вдастся у 28 років відслужити.
З.І. Я памятаю як у 2005 році прийшов працювати слідчим в один із райвідділів Львова чоловік десь вашого віку. Його скоротили з посади юриста в юридичному відділі облдержадімінстрації. Так його хватило тільки на 1 день. На другий день роботи напиав рапорт на звільнення.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Я не знаю як вам вдастся у 28 років відслужити.
Якщо до 25 років мав відстрочки від призову НЕ ПОВ"ЯЗАНІ із станом здоров"я, значить після 25 років видають військовий квиток і така особа може бути прийнятою на службу в ОВС України.

Bess

/на доске почёта/
Reaction score
49
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
ДоБрого времени суток уважаемый участники форума. Есть у меня такой вопрос. Хочу пойти работать в следствие, имею высшее юридическое образование ( окончил заочно университет с отличием), проработал 3 года в юридической конторе.
В армии не служил по семейным обстоятельствам, по здоровью к строевой службе пригоден. Никто не знает когда по Донецкой области будет набор в следователии возможно ли мне поступить на службу именно в следствие.
тебе по любому придется отработать год в сержантской должности потому что назначить тебя сразу на офицера если ты "рядовой в запасе" не могут по закону, так что иди на любую должность, а потом переведешься ( если конечно будет должность и желание кадровика...)

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
назначить тебя сразу на офицера если ты "рядовой в запасе" не могут по закону,
Шановний Bess, я перепрошую, але Ви дурницю написали. Можете дати посилання на такий "Закон"?
І, взагалі, в міліції НЕМА офіцерів, а є особи середнього, старшого та вищого начальницького складу. Людина в міліції може бути і полковником міліції, а у військоматі на обліку залишається рахуватися, як рядовий запасу.
Якщо особу, яка розпочала службу в ОВС, призначають на посаду середнього начальницького складу, то їй присвоюють СПОЧАТКУ спеціальне звання "рядовий міліції" або старшина міліції" (це у нас в різних областях собі варіюють /або вар"юють?/))))))). А ПІСЛЯ закінчення курсів початкової підготовки скеровують документи в МВС для присвоєння першочергового спеціального звання категорії середнього начальницького складу (зазвичай - це "лейтенант міліції").

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху