Камчатка

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
Напевно, пригадуєте, як я 6 днів тому в темі про найкращі фото 2013 року щось загадкове написав, а VV-nik ще й мене підколов :

Є надія, що наступного тижня зможу викласти досить цікаві фото, зроблені власноручно. Наприклад, вулкану

Це ж доведеться у Карпатах щось типу вулкану "розкочегарить"?)))
Ну, спробую щось пояснити...

Як я вже написав в темі про Білорусь, був я в Бресті. Цебто, в неділю 21-го липня в 08:30 виїхав я автобусом в сторону Бреста. По дорозі було місто Ковель, де наш автобус стояв 40хв., то я ще задовго до Ковеля зателефонував однокурснику, який там живе і він з своєю дружиною (яку я також добре знаю і з якою у мене в студентські роки був невеличкий романчик, але далі поцілунків романчик не зайшов))) приїхав на автостанцію, де ми собі мило поспілкувалися. Потім був кордон, на якому водій лише відкрив багажні відділення автобуса і білоруські прикордонники цим і задоволилися. Хоча (зі слів людей, які часто там перетинають кордон), деколи всі сумки заставляють відкривати і повністю показувати вміст.

Доїхав я до Брестського автовокзалу, попросив когось з місцевих дозволу зателефонувати на білоруський мобільний. Дозволили... зателефонував до однокурсника, який служить на посаді старшого участкового в Біловезькій Пущі. Участковий повідомив, що біля мене буде через 20 хв.

Однокурсник приїхав, повіз мене в магазин, де я придбав 2 сувенірні тарілки "Брест" і "Всі обл центри Блорусі", які мені замовила людина, яка на нашому форумі зареєстрована, як Ірен (саме та, яку я в листопаді 2012 року водив в Криївку. І наш Джесс також тоді з нами був)))

Потім ми поїхали на вокзал, де випили Брестського розливного пива, поспілкувалися пару годин і він поїхав в свою Пущу (хоч і неділя була, але участковому надовго дільницю залишати не можна))))

Ага... Сходив участковий на вокзалі в туалез по малій потребі, а я йому кажу, що також би сходив. На цих словах він мені дає купюру номіналом 1000 білоруських рублів.

Мляяяяяя................. Хоч і розумію, що це всього-навсього наша 1 гривня, але стрьомно було віддавати за відвідини туалету ЦІЛУ ТИСЯЧУ=-O

Але, при отриманні цієї тисячі пані навіть чеки вибивала на манюнькому касовому апараті:blum:
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
Значиться, посидів я в залі очікування і о 21:43 виїхав потягом до сталіци нашєй Родіни - горада-гєроя Мацкви.

Їхав я з двома москвичками. Одна була чуть старша мене, нормальна і адекватна пані. Друга була старша і, як виявилось, така затята комуністка, шо капєц повний.........
Ось деякі її перли : "какой-та алігарх Прохарав прінял учасьтіє в вибарах і забрал галаса у каммуністав":D

"Лєніна із мавзалєя? НЄТ!!!! Найдутса істчо люді, каториє не пазволят етава сдєлать!!!"

Потім про мовне питання в Україні, при чому я пробував її запевнити (російською, звичайно ж), що і на Західній Україні живе немало російськомовних, і вони всі вільно ходять і навіть БЕЗ синяків:D

На що вона мені відповіла ГЕНІАЛЬНО : "Но ви же, кагда дома находитесь, ви ж на украінскам разгаваріваєтє". (це, тіпо, таке звинувачення було в мою сторону))))))=-O

Тут я зрозумів, що маємо тимовий "ЛЮМІНІЙ з ЧУГУНІЄМ":crazy: і від спілкування з нею відійшов.:pardon:

В 16год з"копійками" ми прибули на Білоруський вокзал, де я був зустрінутий вищезгаданою Ірен:yahoo:

Велику торбу здав в камеру схову, а з малою поїхали до неї додому. Їхали на метро (ну, це нормально))), а потім !!!!!!!!!...... ще й на електричці. По Москві на електричці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Карочє..... Вона (Ірен) 2 дні перед тим вернулася з Чорногорії, звідки привезла албанський коньяк (який купила в самій Албанії) і чорногорську ракію (така собі виноградна самогонка, міцністю 47 градусів). Ми трохи надегустувалися, причому, запили то всьо пивом (я - 2 літри, вона - 1 літр))))))

Зранку посадила мене на автобус-експрес, потім я пересів на метро і доїхав до Білоруського вокзалу. Там мене вже чекав мі однокласник, який вже давним-давно працює в Москві-Домодєдово, а також мотяється по інших расєйських містах. Поспілкувався трохи з ним, забрав велику торбу, взяв квиток на аероекспрес (320 рублів за 35 хвилин поїздки - то така електричка, але дійсно комфортабельна) і в 13год. був в аеропорту Шереметьєво. Там зідзвонився з людиною, яка мала мій квиток і в скорім часі з тою людиною зустрівся.

Ага...... Так як мене трохи смалило після "вчорашнього", то змушений був придбати в аеропорту пляшечку водички (0,6л.) за 75 рублів!!!!!
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
З тою людиною досить швиденько пройшов всі реєстраційні процедури. Сам би, напевно, тупив нєпадєцкі, але й так тупив))))))

При проході тої рамки, яка жалізо шукає і дзвенить, як го знайде, мила дівчина дуже чемно запропонувала мені зняти безрукавку, зняти зі штанів пояс зі всім, що на поясі є і покласти то всьо на той транспортер, на якому торби їдуть. Я, вроді, й зрозумів, але коли подумав, що з пояса ще потрібно знімати фотоапарат і телефон (а вони в мене не дуже легко знімаються)))))), то трохи загальмував, на що мила дівчина відреагувала наступним чином :

"По паспорту я вижу, что вы гражданин Украины, следовательно русский язык понимаете":) І ще раз повторила прохання все познімати і покласти на транспортер, аби воно їхало всередину того страшного ящика.......

Я поняв, шо нема на то ради, поздирав то всьо з себе і дозволив тому всьому їхати всередину ящика..........

Слава, Богу, виїхало всьо, мені дозволили пройти, начепити то всьо знов на себе і позабирати свої торби)))

Потім МОЯ людина повела мене кудись, повезла на ліфті і попали ми в приміщення, де сиділо за столиками вже досить таких як ми. Збоку там були салати, канапки, чай-кохве, прохолодні напої і т.п. Людина, за якою я ходив, сказала, що я можу брати собі і їсти і пити і шо то всьо ХАЛЯВА!!!!!!!!!!!!!! Їсти я хотів не дуже, але заставив себе з"їсти пару канапок і випити чаю..... А от холодної водички із смаком грейпфруту я там випив з 1 літр)))))))))))
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
Потім МОЯ людина знов кудись мене повела, ми на ліфті спустилися знов вниз, пішли по якомусь калідору і опинилися РАПТОМ в салоні самальота "Боїнг-777"................

Йорш тваю мєть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Щиро перепрошуюся перед дамами за подібне хуліганство, але той Боїнг - то така махіна, шо капєєєєєєєєєц!!!!!!!!!!!!!!!

Якби не перегородки між салонами (там їдло зберігається і т.п.)))))), то я б подумав, шо то є кінотеатр і зара нам кіно показувати будуть..............

Народ, я вже замучився писати...... Карочє, о 18год по мацковському часу ми вилетіли, летіли 8 годин і о 10год ранку наступного дня (по камчатському часу) приземлилися в аеропорту Єлізово, що в 10км. від Петропавловська-Камчатського. Ага.... годували нас в польоті 2 рази.

Отож, в даний час я перебуваю в Петропавловську-Камчатському. То у вас всіх (крім рітц)))))))) зараз ранній-ранній ранок. А у мене вже зараз 15:45. Почав я писати цю тему вже після того, як пообідав:blum:

На рахунок обіду. Вчора мій товариш, який і зфалував мене сюди летіти, притаранив додому свіжу (НЕ морожену) кету (то така рибина хвамілії лососевих), вагою біля 3 кг. Почистив її. Філе замаринував, щоб сьогодні ввечері потушити. А з всього решта (голова, хвіст, плавники, животики, хребет) ми вчора зварили юшку.
Кета виявилася мужеського полу і в ній були молоки, які товариш хотів викинути в сміття. Я йому цього не дозволив і сьогодні на обід собі ті молоки посмажив. Ото в мене був обід : юшка з кети і жарені молоки тієї ж кети:blum:

Заздрите???? І я б заздрив;)

Тепер увага!!!!! В даний час таку рибу ТУТ можна придбати по ціні 65 рублів за 1 кг. Горбушу - ще дешевше - по ціні 40 рублів за 1 кг.

Наголошую!!!!! СВІЖА НЕ МОРОЖЕНА!!!!!!!

Маю трохи фоток, але чи вдасться мені їх сюди закинути? Інтернет такий повільний, шо капєц....... Вулкана вже сфоткав. 2 дні його не бачив, аж сьогодні зранку дивлюся у вікно - стоїть, красава. А в ті дні в хмарах весь був)))))))

Причому, інтернет не мій, а товариша. Свого ще не заімєл))))

Сьогодні вже пройшов частину медкомісії, вже сьогодні офіційно зареєструвався на камчатській землі.

Запитаєте, якої холєри мене сюди занесло? Планую на днях отримати офіційний дозвіл на роботу і буду тут працювати.
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
Ітак, пробую завантажити фото.......

DSC04280 1.jpgDSC04281 1.jpg
Таксі, в яких ті жовті наліпки по боках є магнітними і знімаються при потребі, як і жовті номери.

Урни для сміття, які чистяться постійно, а не тоді, коли сміття з них вже вивалюється.
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
DSC04292 1.jpgDSC04291 1.jpg
Стрілкою відмітив позицію в ціннику білоруського ТЯГНІКА (потягу, цебто). Нафік мені (покупцеві) знати такі подробиці про той стакан????????????????:pardon:

Так називається білоруська залізниця.
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
DSC04297 1.jpgDSC04296 1.jpgЦе ми пили в Ірен. Коньяк албанський ми лише чучуть продегустували а тої чорногорської самогоняри я таки трохи вхляв=-O
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
DSC04298 1.jpgDSC04322 1.jpgDSC04324 1.jpgВигляд з вікна квартири Ірен. Ярославське шосе, вдалині справа від шосе - Останкінська вежа, зліва від шосе - хмарочоси Москва-сіті.

Кета, якою я вчора вечеряв, сьогодні снідав і обідав і ще й, напевно, вечеряти буду)))) Вся ця рибка вартувала 175 рублів.

А ось і вулкан. Вроді, Вілючинський. Вигляд з вікна квартири, в якій я живу.
 

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Регистрация
30 Янв 2009
Сообщения
23,419
Reaction score
50,911
Запитаєте, якої холєри мене сюди занесло? Планую на днях отримати офіційний дозвіл на роботу і буду тут працювати.
Якщо не секрет - де, ким i скiльки обiцяють грошей?
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
де, ким i скiльки обiцяють грошей?
В самому Петропавловську (по тундрах і ведмедях мене носити не повинно)))))))

Звідувачем складом - тіпо, гуртовня всяких госптоварів. Але і вантажником на ньому також:pardon:


Скільки обіцяють? Ну, не прийнято в цивілізованих країнах такого питати)))))) Трохи попрацюю - тоді щось і скажу, може...

Поки що потрібно до того всього придивитися. Склад таки здоровееееееенний!!! І там ще лише частково порядок.7
 

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Регистрация
30 Янв 2009
Сообщения
23,419
Reaction score
50,911
Дуже цiкаво. Iз задоволенням буду слiдкувати за темою. Сподiваюсь, вона буде регулярно поновлюватися розповiдями та фотографiями :)
 

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Регистрация
30 Янв 2009
Сообщения
23,419
Reaction score
50,911
Oboroten365p2, а що - рванули б також?
А ХЙЗ (абревіатура)! :pardon: Почекаю, послідкую за темою, а там видно буде...
Як то кажуть: "Пути Господни неисповедимы..." :blush:
 

Пенсіонер

полковник
Регистрация
17 Июл 2012
Сообщения
1,262
Reaction score
2,239
mss, фоток по можливості додавай
PS медведю руку не подавай :D
 

SHERIFF UA

полковник
Регистрация
1 Авг 2011
Сообщения
1,106
Reaction score
926

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
І ще..... Тут уйма узбеків (та й інших подібних))))) Вчора частково пройшов медкомісію на отримання дозволу на роботу - всюди в чергах переді мною стояли укбеки.

І ще тут купа автомобілів з правими рулями. Бачив навіть поліцейську Тойоту з правим рулем))))) Все при ній - і сині номери, і наліпки і мигалки і......... правий руль.
 

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Регистрация
30 Янв 2009
Сообщения
23,419
Reaction score
50,911

Levinka

Супермодератор
Команда форума
Регистрация
13 Июл 2013
Сообщения
8,378
Reaction score
26,924
І ще..... Тут уйма узбеків (та й інших подібних))))) Вчора частково пройшов медкомісію на отримання дозволу на роботу - всюди в чергах переді мною стояли укбеки.

І ще тут купа автомобілів з правими рулями. Бачив навіть поліцейську Тойоту з правим рулем))))) Все при ній - і сині номери, і наліпки і мигалки і......... правий руль.
на Дальнем Востоке большой необычностью есть машины с левым рулем)) На пальцах одной руки посчитать можно. Хотя в последние годы больше уже. Япония ж рядом, цены - как в Польшу смотаться.
А в Хабаровск скататься на прогулку не планируете?
Насчет узбеков: в Хабаровске, например, одна большая треть населения живет русских, вторая меньшая треть айзеров всяких-разных, и треть китайцев.
Так что очень разнообразно, хорошая профилактика от шовинизма:)
Тоже с интересом буду следить за темой.
 

Слоник

старший лейтенант
Регистрация
16 Окт 2011
Сообщения
580
Reaction score
332
Отож, в даний час я перебуваю в Петропавловську-Камчатському.
[video=youtube;VWoMoRBx2D8]http://www.youtube.com/watch?v=VWoMoRBx2D8[/video]
О це ви видали "штучку"). Бажаю успіхів, як казав Льолік з "Діамантової руки" "по вновь утвердженному плану".
 

ritz

капитан
Регистрация
18 Сен 2009
Сообщения
629
Reaction score
793
mss, вид на вулкан интересней вида на мацковскую пробку) Не очень-то люблю большие города, ибо чувствую себя там не комфортно) Удачи!!! :)
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
Ще одне спостереження : в міські автобуси всі заходять через ЗАДНІ двері, а виходять через ПЕРЕДНІ. Причому, за проїзд оплачують при виході)))

Проїзд недешевий - 18 рублів!!!
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
Нарешті спробую ще фотки викласти :

DSC04389 1.jpgDSC04396 1.jpg

Першу фотку зроблено з вікна автобуса, іншу - через день чи два після першої - вже стоячи на вулиці. Зліва - Корякська сопка (висота - 3456м над рівнем моря), справа - Авачинська (висота - 2700 з чимось там.....)

На Авачинську десь в кінці серпня планується масове сходження (я так зрозумів, що в них таке щороку буває).

Зауважте, що Корякська по висоті - це вище, ніж 1,5 Говерли!!!!!! Та й Авачинська суттєво вища від Говерли.

І це при тому, що від Говерли до нуля (мається на увазі рівень моря) сотні км., а від зображених сопок до нуля - всього 35 км.
 
Последнее редактирование модератором:

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
DSC04379 1.jpgDSC04400 1.jpgDSC04403 1.jpg

Можна б було це вставити в прикольні картинки))))) Але, раз ці приколи стоять в Петропавловську-Камчатському, то хай будуть тут.:D


На першому фото маємо пам"ятник Святому Ніколаю. В упор ніде не можу знайти, що Святий Миколай хоч десь хоч якось виявляв якусь войовничість. З дитинства він молився і читав книги.

=-OКому прийшло в голову йому меча в руку всунути?
На другому фото зображено пам"ятник святим Петру і Павлу, які вважаються небесними покровителями Петропавловська-Камчатського. Все нормально.... гарний пам"ятник, стоїть в самому центрі міста, в кількох сотнях метрів від пам"ятника Лєніну))))), в кількох десятках метрів від берега бухти і в кількох метрах від берега озера (якраз те озеро видно за пам"ятником.
АЛЕ!!!!!! З кожного боку пам"ятника є написи, і на третьому фото якраз зображено напис, який міститься з тильної сторони пам"ятника.

Я підкреслив і позначив стрілочкою слово.

Пару історичних фактів :
- Святий Петро загинув мученицькою смертю в 67 році після Р.Х.
- християнство розкололося на католицизм і православ"я в 1054 році після Р.Х.

ЯК!!!!!!! міг Петро "утверждать Церковь Православную"???????????????:crazy:

МАЛО ТОГО!!!!!!!!! Святий Петро, як відомо, був ПЕРШИМ Папою Римським!!!!!!!!!:pardon:
 

ritz

капитан
Регистрация
18 Сен 2009
Сообщения
629
Reaction score
793
mss, один классик русской литературы изрёк: "...умом Россию не понять..." :) А как там, не трясёт сейчас? У меня одноклассница живёт в тех краях, говорит, что их постоянно потряхивает, но они уже привыкли. Как Ваши ощущения? Нас иногда тоже потряхивает, у меня, лично, всегда душа в пятки убегает...
 

Helen_

генерал-майор
Регистрация
12 Июл 2013
Сообщения
2,758
Reaction score
10,431
ЯК!!!!!!! міг Петро "утверждать Церковь Православную"?
Стараясь понять создателей надписи....
Православие в дословном переводе - это правильное учение. Наверное исходя из этого создатели и решили исковеркать суть того, что утверждал Петр, а утверждал и проповедовал он учение Христа не запятнанное никакими расколами. Вот исходя из этого и решили утвердить в умах верующих и не очень, истинность православной церкви. Лично я в этой истинности не сомневаюсь, но против подобного рода передергиваний.
Пы.Сы. Спасибо за фотки Камчатки :good:
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху