Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Камчатка

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Напевно, пригадуєте, як я 6 днів тому в темі про найкращі фото 2013 року щось загадкове написав, а VV-nik ще й мене підколов :

Є надія, що наступного тижня зможу викласти досить цікаві фото, зроблені власноручно. Наприклад, вулкану

Це ж доведеться у Карпатах щось типу вулкану "розкочегарить"?)))
Ну, спробую щось пояснити...

Як я вже написав в темі про Білорусь, був я в Бресті. Цебто, в неділю 21-го липня в 08:30 виїхав я автобусом в сторону Бреста. По дорозі було місто Ковель, де наш автобус стояв 40хв., то я ще задовго до Ковеля зателефонував однокурснику, який там живе і він з своєю дружиною (яку я також добре знаю і з якою у мене в студентські роки був невеличкий романчик, але далі поцілунків романчик не зайшов))) приїхав на автостанцію, де ми собі мило поспілкувалися. Потім був кордон, на якому водій лише відкрив багажні відділення автобуса і білоруські прикордонники цим і задоволилися. Хоча (зі слів людей, які часто там перетинають кордон), деколи всі сумки заставляють відкривати і повністю показувати вміст.

Доїхав я до Брестського автовокзалу, попросив когось з місцевих дозволу зателефонувати на білоруський мобільний. Дозволили... зателефонував до однокурсника, який служить на посаді старшого участкового в Біловезькій Пущі. Участковий повідомив, що біля мене буде через 20 хв.

Однокурсник приїхав, повіз мене в магазин, де я придбав 2 сувенірні тарілки "Брест" і "Всі обл центри Блорусі", які мені замовила людина, яка на нашому форумі зареєстрована, як Ірен (саме та, яку я в листопаді 2012 року водив в Криївку. І наш Джесс також тоді з нами був)))

Потім ми поїхали на вокзал, де випили Брестського розливного пива, поспілкувалися пару годин і він поїхав в свою Пущу (хоч і неділя була, але участковому надовго дільницю залишати не можна))))

Ага... Сходив участковий на вокзалі в туалез по малій потребі, а я йому кажу, що також би сходив. На цих словах він мені дає купюру номіналом 1000 білоруських рублів.

Мляяяяяя................. Хоч і розумію, що це всього-навсього наша 1 гривня, але стрьомно було віддавати за відвідини туалету ЦІЛУ ТИСЯЧУ=-O

Але, при отриманні цієї тисячі пані навіть чеки вибивала на манюнькому касовому апараті:blum:

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Значиться, посидів я в залі очікування і о 21:43 виїхав потягом до сталіци нашєй Родіни - горада-гєроя Мацкви.

Їхав я з двома москвичками. Одна була чуть старша мене, нормальна і адекватна пані. Друга була старша і, як виявилось, така затята комуністка, шо капєц повний.........
Ось деякі її перли : "какой-та алігарх Прохарав прінял учасьтіє в вибарах і забрал галаса у каммуністав":D

"Лєніна із мавзалєя? НЄТ!!!! Найдутса істчо люді, каториє не пазволят етава сдєлать!!!"

Потім про мовне питання в Україні, при чому я пробував її запевнити (російською, звичайно ж), що і на Західній Україні живе немало російськомовних, і вони всі вільно ходять і навіть БЕЗ синяків:D

На що вона мені відповіла ГЕНІАЛЬНО : "Но ви же, кагда дома находитесь, ви ж на украінскам разгаваріваєтє". (це, тіпо, таке звинувачення було в мою сторону))))))=-O

Тут я зрозумів, що маємо тимовий "ЛЮМІНІЙ з ЧУГУНІЄМ":crazy: і від спілкування з нею відійшов.:pardon:

В 16год з"копійками" ми прибули на Білоруський вокзал, де я був зустрінутий вищезгаданою Ірен:yahoo:

Велику торбу здав в камеру схову, а з малою поїхали до неї додому. Їхали на метро (ну, це нормально))), а потім !!!!!!!!!...... ще й на електричці. По Москві на електричці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Карочє..... Вона (Ірен) 2 дні перед тим вернулася з Чорногорії, звідки привезла албанський коньяк (який купила в самій Албанії) і чорногорську ракію (така собі виноградна самогонка, міцністю 47 градусів). Ми трохи надегустувалися, причому, запили то всьо пивом (я - 2 літри, вона - 1 літр))))))

Зранку посадила мене на автобус-експрес, потім я пересів на метро і доїхав до Білоруського вокзалу. Там мене вже чекав мі однокласник, який вже давним-давно працює в Москві-Домодєдово, а також мотяється по інших расєйських містах. Поспілкувався трохи з ним, забрав велику торбу, взяв квиток на аероекспрес (320 рублів за 35 хвилин поїздки - то така електричка, але дійсно комфортабельна) і в 13год. був в аеропорту Шереметьєво. Там зідзвонився з людиною, яка мала мій квиток і в скорім часі з тою людиною зустрівся.

Ага...... Так як мене трохи смалило після "вчорашнього", то змушений був придбати в аеропорту пляшечку водички (0,6л.) за 75 рублів!!!!!

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
З тою людиною досить швиденько пройшов всі реєстраційні процедури. Сам би, напевно, тупив нєпадєцкі, але й так тупив))))))

При проході тої рамки, яка жалізо шукає і дзвенить, як го знайде, мила дівчина дуже чемно запропонувала мені зняти безрукавку, зняти зі штанів пояс зі всім, що на поясі є і покласти то всьо на той транспортер, на якому торби їдуть. Я, вроді, й зрозумів, але коли подумав, що з пояса ще потрібно знімати фотоапарат і телефон (а вони в мене не дуже легко знімаються)))))), то трохи загальмував, на що мила дівчина відреагувала наступним чином :

"По паспорту я вижу, что вы гражданин Украины, следовательно русский язык понимаете":) І ще раз повторила прохання все познімати і покласти на транспортер, аби воно їхало всередину того страшного ящика.......

Я поняв, шо нема на то ради, поздирав то всьо з себе і дозволив тому всьому їхати всередину ящика..........

Слава, Богу, виїхало всьо, мені дозволили пройти, начепити то всьо знов на себе і позабирати свої торби)))

Потім МОЯ людина повела мене кудись, повезла на ліфті і попали ми в приміщення, де сиділо за столиками вже досить таких як ми. Збоку там були салати, канапки, чай-кохве, прохолодні напої і т.п. Людина, за якою я ходив, сказала, що я можу брати собі і їсти і пити і шо то всьо ХАЛЯВА!!!!!!!!!!!!!! Їсти я хотів не дуже, але заставив себе з"їсти пару канапок і випити чаю..... А от холодної водички із смаком грейпфруту я там випив з 1 літр)))))))))))

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Потім МОЯ людина знов кудись мене повела, ми на ліфті спустилися знов вниз, пішли по якомусь калідору і опинилися РАПТОМ в салоні самальота "Боїнг-777"................

Йорш тваю мєть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Щиро перепрошуюся перед дамами за подібне хуліганство, але той Боїнг - то така махіна, шо капєєєєєєєєєц!!!!!!!!!!!!!!!

Якби не перегородки між салонами (там їдло зберігається і т.п.)))))), то я б подумав, шо то є кінотеатр і зара нам кіно показувати будуть..............

Народ, я вже замучився писати...... Карочє, о 18год по мацковському часу ми вилетіли, летіли 8 годин і о 10год ранку наступного дня (по камчатському часу) приземлилися в аеропорту Єлізово, що в 10км. від Петропавловська-Камчатського. Ага.... годували нас в польоті 2 рази.

Отож, в даний час я перебуваю в Петропавловську-Камчатському. То у вас всіх (крім рітц)))))))) зараз ранній-ранній ранок. А у мене вже зараз 15:45. Почав я писати цю тему вже після того, як пообідав:blum:

На рахунок обіду. Вчора мій товариш, який і зфалував мене сюди летіти, притаранив додому свіжу (НЕ морожену) кету (то така рибина хвамілії лососевих), вагою біля 3 кг. Почистив її. Філе замаринував, щоб сьогодні ввечері потушити. А з всього решта (голова, хвіст, плавники, животики, хребет) ми вчора зварили юшку.
Кета виявилася мужеського полу і в ній були молоки, які товариш хотів викинути в сміття. Я йому цього не дозволив і сьогодні на обід собі ті молоки посмажив. Ото в мене був обід : юшка з кети і жарені молоки тієї ж кети:blum:

Заздрите???? І я б заздрив;)

Тепер увага!!!!! В даний час таку рибу ТУТ можна придбати по ціні 65 рублів за 1 кг. Горбушу - ще дешевше - по ціні 40 рублів за 1 кг.

Наголошую!!!!! СВІЖА НЕ МОРОЖЕНА!!!!!!!

Маю трохи фоток, але чи вдасться мені їх сюди закинути? Інтернет такий повільний, шо капєц....... Вулкана вже сфоткав. 2 дні його не бачив, аж сьогодні зранку дивлюся у вікно - стоїть, красава. А в ті дні в хмарах весь був)))))))

Причому, інтернет не мій, а товариша. Свого ще не заімєл))))

Сьогодні вже пройшов частину медкомісії, вже сьогодні офіційно зареєструвався на камчатській землі.

Запитаєте, якої холєри мене сюди занесло? Планую на днях отримати офіційний дозвіл на роботу і буду тут працювати.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Ітак, пробую завантажити фото.......

DSC04280 1.jpgDSC04281 1.jpg
Таксі, в яких ті жовті наліпки по боках є магнітними і знімаються при потребі, як і жовті номери.

Урни для сміття, які чистяться постійно, а не тоді, коли сміття з них вже вивалюється.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
DSC04292 1.jpgDSC04291 1.jpg
Стрілкою відмітив позицію в ціннику білоруського ТЯГНІКА (потягу, цебто). Нафік мені (покупцеві) знати такі подробиці про той стакан????????????????:pardon:

Так називається білоруська залізниця.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
DSC04297 1.jpgDSC04296 1.jpgЦе ми пили в Ірен. Коньяк албанський ми лише чучуть продегустували а тої чорногорської самогоняри я таки трохи вхляв=-O

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
DSC04298 1.jpgDSC04322 1.jpgDSC04324 1.jpgВигляд з вікна квартири Ірен. Ярославське шосе, вдалині справа від шосе - Останкінська вежа, зліва від шосе - хмарочоси Москва-сіті.

Кета, якою я вчора вечеряв, сьогодні снідав і обідав і ще й, напевно, вечеряти буду)))) Вся ця рибка вартувала 175 рублів.

А ось і вулкан. Вроді, Вілючинський. Вигляд з вікна квартири, в якій я живу.

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,905
Запитаєте, якої холєри мене сюди занесло? Планую на днях отримати офіційний дозвіл на роботу і буду тут працювати.
Якщо не секрет - де, ким i скiльки обiцяють грошей?

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
де, ким i скiльки обiцяють грошей?
В самому Петропавловську (по тундрах і ведмедях мене носити не повинно)))))))

Звідувачем складом - тіпо, гуртовня всяких госптоварів. Але і вантажником на ньому також:pardon:

Скільки обіцяють? Ну, не прийнято в цивілізованих країнах такого питати)))))) Трохи попрацюю - тоді щось і скажу, може...

Поки що потрібно до того всього придивитися. Склад таки здоровееееееенний!!! І там ще лише частково порядок.

7

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,905
Дуже цiкаво. Iз задоволенням буду слiдкувати за темою. Сподiваюсь, вона буде регулярно поновлюватися розповiдями та фотографiями :)

Пенсіонер

полковник
Reaction score
2,238
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
ото тебе занесло.... де чорт надобраніч каже.... :D

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,905
Oboroten365p2, а що - рванули б також?
А ХЙЗ (абревіатура)! :pardon: Почекаю, послідкую за темою, а там видно буде...
Як то кажуть: "Пути Господни неисповедимы..." :blush:

Пенсіонер

полковник
Reaction score
2,238
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
mss, фоток по можливості додавай
PS медведю руку не подавай :D

SHERIFF UA

полковник
Reaction score
926

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
І ще..... Тут уйма узбеків (та й інших подібних))))) Вчора частково пройшов медкомісію на отримання дозволу на роботу - всюди в чергах переді мною стояли укбеки.

І ще тут купа автомобілів з правими рулями. Бачив навіть поліцейську Тойоту з правим рулем))))) Все при ній - і сині номери, і наліпки і мигалки і......... правий руль.

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,905

Levinka

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
26,924
І ще..... Тут уйма узбеків (та й інших подібних))))) Вчора частково пройшов медкомісію на отримання дозволу на роботу - всюди в чергах переді мною стояли укбеки.

І ще тут купа автомобілів з правими рулями. Бачив навіть поліцейську Тойоту з правим рулем))))) Все при ній - і сині номери, і наліпки і мигалки і......... правий руль.
на Дальнем Востоке большой необычностью есть машины с левым рулем)) На пальцах одной руки посчитать можно. Хотя в последние годы больше уже. Япония ж рядом, цены - как в Польшу смотаться.
А в Хабаровск скататься на прогулку не планируете?
Насчет узбеков: в Хабаровске, например, одна большая треть населения живет русских, вторая меньшая треть айзеров всяких-разных, и треть китайцев.
Так что очень разнообразно, хорошая профилактика от шовинизма:)
Тоже с интересом буду следить за темой.

Слоник

старший лейтенант
Reaction score
332
Отож, в даний час я перебуваю в Петропавловську-Камчатському.
[video=youtube;VWoMoRBx2D8]http://www.youtube.com/watch?v=VWoMoRBx2D8[/video]
О це ви видали "штучку"). Бажаю успіхів, як казав Льолік з "Діамантової руки" "по вновь утвердженному плану".

ritz

капитан
Reaction score
793
mss, вид на вулкан интересней вида на мацковскую пробку) Не очень-то люблю большие города, ибо чувствую себя там не комфортно) Удачи!!! :)

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Ще одне спостереження : в міські автобуси всі заходять через ЗАДНІ двері, а виходять через ПЕРЕДНІ. Причому, за проїзд оплачують при виході)))

Проїзд недешевий - 18 рублів!!!

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Нарешті спробую ще фотки викласти :

DSC04389 1.jpgDSC04396 1.jpg

Першу фотку зроблено з вікна автобуса, іншу - через день чи два після першої - вже стоячи на вулиці. Зліва - Корякська сопка (висота - 3456м над рівнем моря), справа - Авачинська (висота - 2700 з чимось там.....)

На Авачинську десь в кінці серпня планується масове сходження (я так зрозумів, що в них таке щороку буває).

Зауважте, що Корякська по висоті - це вище, ніж 1,5 Говерли!!!!!! Та й Авачинська суттєво вища від Говерли.

І це при тому, що від Говерли до нуля (мається на увазі рівень моря) сотні км., а від зображених сопок до нуля - всього 35 км.

Последнее редактирование модератором:

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
DSC04379 1.jpgDSC04400 1.jpgDSC04403 1.jpg

Можна б було це вставити в прикольні картинки))))) Але, раз ці приколи стоять в Петропавловську-Камчатському, то хай будуть тут.:D

На першому фото маємо пам"ятник Святому Ніколаю. В упор ніде не можу знайти, що Святий Миколай хоч десь хоч якось виявляв якусь войовничість. З дитинства він молився і читав книги.

=-OКому прийшло в голову йому меча в руку всунути?

На другому фото зображено пам"ятник святим Петру і Павлу, які вважаються небесними покровителями Петропавловська-Камчатського. Все нормально.... гарний пам"ятник, стоїть в самому центрі міста, в кількох сотнях метрів від пам"ятника Лєніну))))), в кількох десятках метрів від берега бухти і в кількох метрах від берега озера (якраз те озеро видно за пам"ятником.
АЛЕ!!!!!! З кожного боку пам"ятника є написи, і на третьому фото якраз зображено напис, який міститься з тильної сторони пам"ятника.

Я підкреслив і позначив стрілочкою слово.

Пару історичних фактів :
- Святий Петро загинув мученицькою смертю в 67 році після Р.Х.
- християнство розкололося на католицизм і православ"я в 1054 році після Р.Х.

ЯК!!!!!!! міг Петро "утверждать Церковь Православную"???????????????:crazy:

МАЛО ТОГО!!!!!!!!! Святий Петро, як відомо, був ПЕРШИМ Папою Римським!!!!!!!!!:pardon:

ritz

капитан
Reaction score
793
mss, один классик русской литературы изрёк: "...умом Россию не понять..." :) А как там, не трясёт сейчас? У меня одноклассница живёт в тех краях, говорит, что их постоянно потряхивает, но они уже привыкли. Как Ваши ощущения? Нас иногда тоже потряхивает, у меня, лично, всегда душа в пятки убегает...

Helen_

генерал-майор
Reaction score
10,431
ЯК!!!!!!! міг Петро "утверждать Церковь Православную"?
Стараясь понять создателей надписи....
Православие в дословном переводе - это правильное учение. Наверное исходя из этого создатели и решили исковеркать суть того, что утверждал Петр, а утверждал и проповедовал он учение Христа не запятнанное никакими расколами. Вот исходя из этого и решили утвердить в умах верующих и не очень, истинность православной церкви. Лично я в этой истинности не сомневаюсь, но против подобного рода передергиваний.
Пы.Сы. Спасибо за фотки Камчатки :good:

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху