Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Контракт у ВВ

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Anansi

рядовой
Reaction score
0
Усім доброго дня, вечора або ж ранку, в залежності, хто коли читає цю тему.Я маю бажання після закінчення ВуЗ-у (магістратури) проходити службу на умовах контракту, у внутрішніх військах. Але маю ряд питань, котрі хотів би роз’яснити до того часу, як почну ходити по військкоматам (а почну аж через 2 роки, тому часу хватає з лихвою).

Питання перше: а все ж таки, чи приймають на контракт без проходження строкової служби? На офіційному веб-сайті написано, що приймають, але краще перепитаю.

p.s.якщо не туди питаю, чи щось не доглядів - заздалегідь вибачайте.

Дима-101

лейтенант
Reaction score
586

Anansi

рядовой
Reaction score
0
Дякую - зрозумів.

Наступне питання: мій батько у бурхливі радянські роки притягувався за кримінал, та навіть встиг відсидіти деякий час, до оголошення амністії. На вищевказанному сайті написано, що в такій ситуації громадяни України не підлягають прийому на військову службу. Далі йде перелік:

"для кандидатів для проходження служби у частинах з охорони АЕС, частинах та підрозділах з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних.."

Чи правильно розумію, що за умов наявності криміналу в рідні не приймают ЛИШЕ кандидатів на служби, котрі стосуются цього переліку?

Anansi

рядовой
Reaction score
0
Так, досі з ним живу.

Не знаю, важливо чи ні, але на подальшу працю в МВД не претендую, цікавить тільки служба.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Так, досі з ним живу.
То бери батька, його паспорт (і копію цього паспорта) і йди з ним сюди :
http://mvs.gov.ua/mvs/control/dnipro/uk/publish/article/80648

Там батько хай напише заяву про отримання довідки про наявність чи відсутність судимості. Причину хай вкаже :
- придбання мисливської зброї
- працевлаштування за кордоном (карочє, на місці собі визначите, яку причину писати).
Через місяць будеш безплатно мати довідку (можна скоріше, але тоді платно і не там - де сам в Дніпропетровську мені не відомо).

Якщо в довідці буде написано, що батько не притягувався, то й заморачуватися по цьому факту не потрібно. Головне, самому про те не ляпати.

Враховуючи те, що за Союзу компутерів не було, а після цього батько був повністю законослухняним, цілком може бути, що по базі він - "чистий".

Anansi

рядовой
Reaction score
0
Цінна порада.

Наступне питання: чи є спеціальний перелік умов стану фізичного здоров'я для ВВ.

Знайшов таке (положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України): http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08
Але там немає й згадки про ВВ.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Але там немає й згадки про ВВ.
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0164-01

Про затвердження Положення про діяльність військово-лікарської комісії та Порядку проведення військово-лікарської експертизи і медичного огляду

військовослужбовців

та осіб рядового і начальницького складу в системі МВС

Anansi

рядовой
Reaction score
0
Шукав у тексті, а виявилось, що треба ще й назву уважно читати. Соромно.

Наступне: власне, однією з переваг контракту над строковою службою є можливість обирати ким служити (якщо вірно розумію). Чув від знайомого, котрий служив, що окрім основного розподілу (ППС, конвоїри...) - був ще внутрішний, з ППС-ників обирали кінологів, "хіміків" та інших. Чи можна дізнатися, що це за внутрішній розподіл? та які варіанти там можуть бути?

spu0820

Ветеран
Reaction score
7,629
Шукав у тексті, а виявилось, що треба ще й назву уважно читати. Соромно.

Наступне: власне, однією з переваг контракту над строковою службою є можливість обирати ким служити (якщо вірно розумію). Чув від знайомого, котрий служив, що окрім основного розподілу (ППС, конвоїри...) - був ще внутрішний, з ППС-ників обирали кінологів, "хіміків" та інших. Чи можна дізнатися, що це за внутрішній розподіл? та які варіанти там можуть бути?
Ключевое слово "обирали". Это байда, когда якобы в условиях "особого периода", строевое подразделение, "работая автономно должно иметь в своем составе "кинологических химиков с физическим уклоном". Что сие означает? "Иванов... ты в частном скеторе живешь?... Так точно.... Собака в доме есть?.... В доме нет.... Сидит злючая зараза в будке во дворе. Я к ней и подойти боюсь.... Понятно... раз в доме собака есть, будешь " в особый период" кинологом". Где-то такой диалог... То же по "химикам". В свою бытность в "эполетах" я вот так несколько подобных "должностей" сменил, числясь (прошу заметить не на штатной должности) почему-то снайпером. Стрелял я правда неплохо,но как-то в "курилке" проболтался, что в школе милиции стрелял из "ТОЗки" с оптическим прицелом (типа с "оптикой" имею навыки обращения). Ну и "попал" в снайпера. Никаких сборов, никаких стрельб из штатного (снайперского оружия) не было и в помине. Так... порастыкали "на аварийные (внештатные) должности по приказу "свыше" , на том и закончилось. Вот Вам и весь "внутришний розподил".

Anansi

рядовой
Reaction score
0
Не маю на меті ставити Ваші слова під сумнів, але...:).

Знайомий, що цього року повернувся з службі у ППС, розповідав і про спільні практичні навчання,що включали в себе, окрім відпрацювання "моноліту", ще й маневри "хіміків", тобто були якісь окремі курси для вищевказанних. Також були розповіді про практичні стрільби тих же кулеметчиків та снайперів.

З цього основне питання: чи є можливість, що зараз ситуація у ВВ покращилась, щодо навчання? перепитати у хлопця, нажаль, немаю змоги. Просто, вибір пав на ВВ не з якихось патріотичних міркуваль, але з надії на те, що хоч би там можно отримати якісь знання по "спеціальності", на якій служиш.

p.s. Нажаль, є варіант, що я, як особа зацікавленна чув лише те, що хотів почути, а не те, що мені розповідали насправді :pardon:

Последнее редактирование:

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
розповідав і про спільні практичні навчання
ще й маневри "хіміків"
практичні стрільби тих же кулеметчиків та снайперів
Можливо, це все залежить від конкретного командування. Десь щось відбувається реально, а десь - лише на папері...

Anansi

рядовой
Reaction score
0
Найцікавіше питання: чи є у внутрішніх військах така служба, як "сапер" або щось споріднене?

Спочатку було бажання йти до інженерних військ, так званої "зеленки". Але був вчасно зупинен аргументом, що в основній нашій армії, за відсутності фінансування - нічого путнього не знайду.

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,905
Найцікавіше питання: чи є у внутрішніх військах така служба, як "сапер" або щось споріднене?
Если и есть, то наверняка только на бумаге. Сомневаюсь что в ВВ МВД есть действительно профессионалы этого дела. Если не ошибаюсь профессиональные саперы есть только в войсках МЧС, но могу и ошибаться.

Дима-101

лейтенант
Reaction score
586
профессиональные саперы есть только в войсках МЧС
Есть в силах ГСЧС сапёрные подразделения, в каждой области, в отрядах спецназначения ГУ (У) ГСЧС, + в центрах (батальонах) центрального подчинения (Киев, Ромны, Дрогобыч, Мерефа, Жеребково)

Anansi

рядовой
Reaction score
0
Ех, а все так добре починалось :)

Anansi

рядовой
Reaction score
0
Не можу зрозуміти: існує військова служба у МЧС? чи мається на увазі служба, як праця?

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
існує військова служба у МЧС? чи мається на увазі служба, як праця?
Пояснення specifically for цивільних шпаків :

Всі, хто в погонах НЕ ПРАЦЮЮТЬ, а ПРОХОДЯТЬ СЛУЖБУ!!!

І отримують за це ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, а не ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ!!!

Anansi

рядовой
Reaction score
0
Дякую :pardon:

Щодо шпаків - що є, те є.

Сверчок

капитан
Reaction score
579
В ВВ есть саперы, лично видел несколько человек они (да да ввшники) уились в ДСЧС под Харьковом ) типа повышали квалификацию или учились.. я так и не понял - но они существуют ))

Комисар

/на доске почёта/
Reaction score
666
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
По идее в оперативных частях должны быть инженерно -саперные роты или взвода..Там структура как у обычных мотострелков, только вооружение полегче.

Anansi

рядовой
Reaction score
0
По идее в оперативных частях должны быть инженерно -саперные роты или взвода..Там структура как у обычных мотострелков, только вооружение полегче.
Якщо можливо - більш подробніше.

Леся1

рядовой
Reaction score
0
Ребята не советую вам ВВ это жопа сам подписал контракт теперь розрываю и очень желею что мокнулься.(пишус ника жены)

Последнее редактирование модератором:

Урядник

/на доске почёта/
Reaction score
47,612
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
  • Like
Reactions: mss

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Якщо можливо - більш подробніше.
Задав сьогодні запитання полковникові ВВ у відставці.

Сказав : в кожній бригаді є саперне відділення (командир і 6 чи8 чоловік).

Бригад ВВ в Україні - 8.

Леся1

рядовой
Reaction score
0
Та хоть с ника тещи))Если вам не повезло, а надо еще установить и причину,то не значит, что другим будет тоже жопа...
Причем тут везение,это что Вам лотерея?условия которые создают для контрактника а контрактник для них это как срочник отношение как к чмо постоянные унижения это ни только про меня а про всех контрактников я говорю так как вижу со стороны но они все молчят так как срочку не служили и ничего не понимают а я не молчу когда мне говорят упор лежа принять, или иди убирай со всеми срочниками, поэтому и увольняюсь оттуда.Отношения как к животному они там все военные и говорят что типа просто форма у них милицейская все построенно на уставе ему очень много время уделено,даже задачи которые мы должны выполнять по ОГП не выполняються в полном обьеме потомучто часами ждем автобус стоя на ногах в строю который везет нас на ОГП,потом в райотделе где то час стоим в строю и того вместо с 17.00до 23 оо, огп получаеться что с 19.00 до 22.30 три часа службы зато в строю вместе со всеми инструктажами и разводами стоим часов 5 зачем такая служба..

Сверчок

капитан
Reaction score
579
Леся1, стеснеяюсь спросить, а ты срочку служил? Если нет, то почему бы к тебе не относится как к срочнику? ))) Вообще как я понимаю, если ты в патрульной роте служиш, то это должна быть СПР, а не ПР...

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху