Королевська каже, що ховати голову в пісок - то не її

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

ello

генерал-майор
Reaction score
1,466
Новопризначений міністр соціальної політики Наталія Королевська вважає, що наразі потрібно відкинули власні амбіції і працювати.

Про це вона написала на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Я розумію, що в умовах економічної кризи прийняти пропозицію і очолити Міністерство соціальної політики - це фактично розділити відповідальність за добробут мільйонів українців. Але я ніколи не шукала легких шляхів. "Моя хата скраю, нічого не знаю" – не моє життєве кредо", - зазначила вона.

"Потрібно бути чесними і з собою, і з людьми. У мене і у партії, яку я очолюю, було два шляхи. Перший - продовжити критикувати уряд і владу, сховати голову в пісок від тих проблем, з якими сьогодні зіштовхнулись країна і люди. Другий - відкинути власні амбіції, взяти на себе відповідальність і почати діяти", - додала політик.

Під час передвиборчої кампанії вона вимагала імпічменту Януковичу та критикувала діяльність уряду Азарова.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/24/6980386/

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
моє життєве кредо
Хотів написати одним словом, але не хочу нарватися на бан))))))

А якщо більш літературно : особа з не дуже твердими моральними устоями, вона ж - особа не дуже важкої поведінки:crazy:

І більше ніц тут не скажеш

alexz

генерал-полковник
Reaction score
8,152
Другий - відкинути власні амбіції, взяти на себе відповідальність і почати діяти", - додала політик.
Да так "почати діяти", чтобы на следующих выборах уже застолбить место в проходной части списка ПР. А то ведь от Качановки только иммунитет спасает.

SHERIFF UA

полковник
Reaction score
926
результати її роботи
мають бути -"Средняя зарплата на уровне 1000 евро и средняя пенсия в 500 евро"(з програми партії).)...Може так і буде))але буханка хліба мабуть буде тоді вартувати 20 євро

митрич

генерал-полковник
Reaction score
14,904
Хотів написати одним словом, але не хочу нарватися на бан
Та нi, то вона хотiла сказати, навiщо голову занурювати у пiсок, коли можно в iншому мicтi заро###ти грошi. :blush: Раиса Богатырева тоже в свое время не особо парилась перед выбором.

• Like
Reactions: mss

VV-nik

генерал-полковник
Reaction score
2,886
у партії, яку я очолюю, було два шляхи. Перший - продовжити критикувати уряд і владу, сховати голову в пісок від тих проблем, з якими сьогодні зіштовхнулись країна і люди. Другий - відкинути власні амбіції, взяти на себе відповідальність і почати діяти", - додала політик
Надеюсь, теперь даже у самых наивных исчезнут иллюзии относительно того, ЧЕЙ это был "проект"...

Alix

Ветеран
Reaction score
44,337
Надеюсь, теперь даже у самых наивных исчезнут иллюзии относительно того, ЧЕЙ это был "проект"...
А кто- то еще сомневается в том, что "большинство", "оппозиция", всяческие "коалиции", - не более чем проекты одних и тех же людей- или одних людей???- (что подтверждается перемещающимися в них лицами, т.н. "тушки", а также дракой за комитеты ВР- не пишу наиболее прибыльные, ибо прибыльные там ВСЕ (вспомним мать Хорошковского с ее "Букварями" за 200- 300 грн.)), стремящиеся раздерибанить оставшуюся госсобственность, отобрать собствнность у более слабых и на более выгодных условиях перекроить бюждет (наполняемый нами) в свою пользу. В эти показушные драки- НЕ ВЕРЮ!!! Уверена, что вне камер они ржут над нами, такими наивными.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху