Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Кримінальна справа відносно слідчого...

Симпатии
0
Як на вашу думку, хто має право порушувати кримінальну справу відносно Слідчого ОВС..?!.....і чим це передбачено....?!...а ситуація така порушив міжрайонний прокурор, чи він мав право порушувати справу...?!...
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

STAVR

младший лейтенант
Симпатии
147
Як на вашу думку, хто має право порушувати кримінальну справу відносно Слідчого ОВС..?!.....і чим це передбачено....?!...а ситуація така порушив міжрайонний прокурор, чи він мав право порушувати справу...?!... Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация
Ровно дышу и уважаю все службы ОВД:clapping:, но не надо возносить следователя в ранг народного депутата Украины, меня эта переподчиненность и вертикальность подчинения раздражает - перед прокуратурой в период совершения преступлений мы все равны!!!

SLEDAK

старший прапорщик
Симпатии
178
Як на вашу думку, хто має право порушувати кримінальну справу відносно Слідчого ОВС..?!.....і чим це передбачено....?!...а ситуація така порушив міжрайонний прокурор, чи він мав право порушувати справу...?!...
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация
Любомир, а ви юридичну освіту маєте? Проекти законів юридичної сили не мають. Згідно ст. 112 КПК України передбачає, що справи про злочини, вчинені співробітниками органів внутрішніх справ підслідні слідчим прокуратури.

Любомир

рядовой
Симпатии
0
звичайно маю і я знаю шо проекти законної сили не мають, я хотів оточьнити чи наподобі цього проекту є якісь закони чи НПА...

SLEDAK

старший прапорщик
Симпатии
178
Сверху