Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

КС СКАСУВАВ ПОЛІТРЕФОРМУ?

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

Четвер, 30 вересня 2010, 15:15

Конституційний Суд у закритому режимі скасував політреформу 2004 року.
Про це заявив депутат від НУНС Роман Зварич.
"Я можу відповідально заявити про те, що буквально 10 хвилин тому було прийнято рішення в закритому режимі щодо відміни політичної реформи. Поки що ця інформація ніде не прозвучала, але я відповідаю за свої слова", - сказав він.
"В чому сутність рішення, чим вони мотивувалися і які є, до речі, наслідки цього рішення - мені на це питання важко відповісти", - сказав депутат.
Він не виключив, що КС просто визнав неконституційним закон про внесення змін до Конституції, ухвалений 2004 року, оскільки у парламенті немає 300 голосів за внесення нових змін до Основного закону.
Як відомо, КС оприлюднить рішення щодо політреформи у п'ятницю, 1 жовтня.
Українська правда

Последнее редактирование:

Sergey_Petrenko

генерал-полковник
Симпатии
25,941
ну и правильно....

ИМХО - отмена мажоритарки при выборах в ВР - грубейшее нарушение Конституции - ибо она не предусматривает никаких ограничений на право ИЗБИРАТЬ и БЫТЬ ИЗБРАННЫМ... А членство в партии и попадание в списки - и есть такое ограничение...

mika

Ветеран
Симпатии
1,207
Был у нас проФФесор, а станет ЦАРЬ...

Sergey_Petrenko

генерал-полковник
Симпатии
25,941
Был у нас проФФесор, а станет ЦАРЬ...
у нас народ всегда живет не зависимо от правительства - во всем... а все остальное - ну так доиграются.... в 90-х в Симфере один пенсионер подорвал себя и прокурора - вот так и будет...

Programment

полковник
Симпатии
291
значит, действующих депутастов следует лишить всех депутастских полномочий, депутастских званий и рассматривать их как таковых, которые не были депутастами

Сверху