Микеле ПЛАЧИДО

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
Попалось вот интересное интервью с Микеле Плачидо - актером, который мне понравился и в "Спруте" (несмотря на затянутый до невозможности сюжет), но совершенно он меня сразил - образом майора Бандуры в советском еще (!) фильме "Афганский излом"...
А сейчас ему - 64...:pardon:
Кстати - он вроде служил срочную карабинером, а потом - работал в полиции...=-O
http://ut.net.ua/art/169/0/4514/
Герой минулого часу

Підгора-Ґвяздовський Ярослав
Італійський актор і режисер Мікеле Плачідо приїхав до України відкривати Тиждень італійського кіно. Чим потішив тисячі своїх прихильників: телесеріал «Спрут» у 1980-х роках дивилися ледь не всі 250 млн людей. Відтоді він зіграв у понад 100 фільмах, самотужки зняв десять стрічок. На відміну від свого голомозого і потворного героя з фільму «Незнайомка» Джузеппе Торнаторе, однієї з недавніх ролей актора, Плачідо має благородну сиву шевелюру й доглянуте, як на свій 64-річний вік, обличчя. Усмішка, схрещені руки, нога перекинута через ногу – поза трохи втомленої, закритої, але демократично налаштованої людини.

У. Т.: В Україні ви відомі своєю роллю в серіалі «Спрут», у якому розповідається про мафію, що фактично мала владу в Італії. Не так давно резонансним був фільм «Гоморра» про неаполітанську мафію, знятий за однойменною книжкою. На вашу думку, чи змінилося щось в Італії з часів «Спрута»? Мафія так само при владі? І чи має кіно можливість це викривати?
– Велика різниця між цими двома стрічками в тому, що історія «Спрута» вигадана, вона алегоричніша. А в «Гоморрі» згадуються реальні люди – кримінальні авторитети, які живуть зараз в Італії, і це шокує. Тому фільм такий резонансний і тому в автора книжки, за якою знято фільм, виникли проблеми з мафією. Але неаполітанська мафія не така страшна, як сицилійська. І вже точно не як «Ндрангета» – її ми вважаємо найстрашнішою й найжорстокішою. Це калабрійська мафія з Півдня Італії. Разом із венесуельськими кланами вона контролює весь кокаїновий рух Європою та світом. Проте мафіозі з «Ндрангети» мають лише коріння з Калабрії, вони тепер не живуть в Італії, на відміну від тієї самої сицилійської, про яку розповідалося у «Спруті». Мафія на Сицилії контролювала магазини і людей, а «Ндрангета» – це подоба картелю, який не можна персоніфікувати. Його голів неможливо знайти, бо вони переховуються по всьому світі. У них багато різного бізнесу, і я не здивуюся, якщо довідаюся, що мають його і в Росії.

У. Т.: То змінилася ситуація чи ні?
– Змінилася в тому розумінні, що такої мафії, як раніше, вже немає. Усі великі мафіозі переважно сидять у в’язницях. Тому зараз варто говорити про політичну мафію. Про таку, як ішлося у «Спруті». Гадаю, що зараз у Москві від рук мафії гине більше людей, ніж у всій Італії. За останні п’ять років не трапилося жодної диверсії чи вбивства. Мафія заснула, її не чути. Ми не знаємо, «фініта» їй чи ні, просто вона жодним чином не дає про себе знати.

У. Т.: Ваш режисерський проект «Мрія по-італійськи», який ви приїхали представляти в Україну, про лівацький молодіжний рух 1968–1969 років. Фільм, як мені відомо, автобіографічний: ви також служили наприкінці 1960-х у поліції, брали участь у тогочасних революційних подіях. Хочеться дізнатися: ви просто висвітлюєте момент історії Італії чи все ж таки виявляєте свої політичні уподобання?
– Мабуть, ця стрічка – приємний для мене спогад про той період. Фільм не такий вже й політичний чи ідеологічний. Просто мені як учасникові тих подій, щоб їх показати, потрібно було використати політичні моменти, тому я й згадую вбивство Мартіна Лютера Кінга та війну у В’єтнамі. Мабуть, передусім я хотів показати своїм дітям, як жив, і те, що їхній батько був колись сповнений енергії. А може, не тільки дітям, а й усій молоді: якщо вас сьогодні щось не влаштовує, виходьте на вулиці й робіть революцію, дійте хоч якось. Бо зараз єдине, що може зробити італійська молодь, – напитися, обкуритися і, сівши за кермо, врізатися в дерево. Раніше вона була здатна на більше. Тоді молоді люди могли вийти на вулицю й сказати, що вони думають, могли навіть жбурнути «коктейль Молотова» за свої переконання.

У. Т.: Знаю, що ви підтримуєте лівоцентристську партію «Ліві демократи». Чи не здається вам дивною ліва позиція тепер, після мільйонів знищених у часи комуністичних режимів людей по всій Європі?
– Комуністична партія Італії за своїми поглядами значно відрізнялася від аналогічної партіїв Радянському Союзі. Після подій у Будапешті (повстання 1956 року під час якого від радянських танків і бомбардувань загинули тисячі людей. – Ред.) в італійській Компартії стався розкол. І частина партії, яку я зараз підтримую, визнала злочини Сталіна, його чистки й відреклася від цього, після чого намагалася виступати як реформатор. А в 1970-х роках узагалі стала більш орієнтована на соціальні моменти. Тобто тепер вона більш соціалістична, ніж комуністична. Я хотів би ще сказати, що великими натхненниками цієї частини партії, в минулому комуністичної, були Мартін Лютер Кінг та Джон Кеннеді. І партія «Ліві демократи» і надалі наслідує цю ідеологію. Вона зараз як Демократична партія в Америці… Зразка радянського комунізму взагалі немає на території Італії. Наші комуністи ліберально ліві, а власне Комуністичної партії в Італії вже, вважайте, немає – 0,04% в парламенті. Загалом я не фанатик політики. Називайте мене, як хочете, але те, що я проти персони Берлусконі, – це правда. Бо він виступає за власне багатство і багатство кожної людини, тобто за олігархів. Але не подобається мені навіть не через це, а тому, що взагалі не опікується культурою, і в нього вона відсутня. Це монополіст, який, скажімо так, володіє телебаченням без інформації, телебаченням, що не може інформувати. Берлусконі не дає вільно думати, а це для митця, зокрема й для мене, дуже важливо… І як узагалі можна говорити про нашого прем’єр-міністра серйозно, якщо за останні два роки він тільки те й робив, що потрапляв на перші шпальти газет зі скандалами про маленьких дівчаток і повій?!

У. Т.: У певному розумінні ви вже мали дотик до України – ваш герой-садист Муффа із «Незнайомки» знущався з повії українського походження, яку грає росіянка Ксєнія Раппопорт. Як гадаєте, ці штампи в кіно – якщо італієць, то мафіозі, якщо українка, то повія – посилюють переконання людей у їхній правдивості?
– Коли я вперше побачив фільм та образ героя, якого втілив, мені стало соромно за італійську націю, за те, що в ній є такі люди, як цей Муффа, які так поводяться з жінками. Я вважаю, вони взагалі не мають права на життя. А якщо говорити про співвідношення, то, гадаю, італійців-мафіозі в Італії більше, ніж українок-проституток. Якщо чесно, то коли в нас говорять про повій, то згадують румунку або албанку. Я не хочу зробити комплімент вашій нації, але українки в Італії справді славляться як дуже працьовиті й такі, що добре вміють доглядати за бабусями. Особливо в моєму маленькому містечку, куди я часто приїжджаю до своєї матері: там українки володіють майже всіма будинками в центрі, бо піклувалися про стареньких, а ті були так їм вдячні за це, що позалишали свої хати у спадок. Тепер вони перевезли до себе й своїх чоловіків. Тобто я не кажу, що ваша нація в Італії представлена в такій формі, але Ксєнію взяли, щоб передати артикуляцію мови, щоб слов’янська жінка говорила італійською. А ідея використати для фільму Україну як батьківщину героїні виникла в Джузеппе Торнаторе ще й завдяки мелодійності вашої мови: українською Ксєнія співає колискові.

Біографічна нота​
Мікеле Плачідо – італійський актор і кінорежисер.
Народився 19 травня 1946 року в місті Асколі-Сатріано.
Після армійської служби працював у поліції Рима. Згодом захопився театром і закінчив Академію драматичного мистецтва.
З 1972 року знімається в кіно, у 1990-х почав займатися режисурою

---------- Добавлено в 20:01 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 19:55 ----------

зараз єдине, що може зробити італійська молодь, – напитися, обкуритися і, сівши за кермо, врізатися в дерево. Раніше вона була здатна на більше. Тоді молоді люди могли вийти на вулицю й сказати, що вони думають, могли навіть жбурнути «коктейль Молотова» за свої переконання.
Накаркал "комиссар Каттани", ой накаркал! ))))))))) :
http://ut.net.ua/art/165/0/4652/
Вулиця проти Берлусконі


Фото: АР Збільшити Масові заворушення відбулися в Італії
Заворушення відбулися в Італії після того, як нижня палата парламенту не проголосувала за вотум недовіри прем’єр-міністру Сільвіо Берлусконі. Перевага на користь Берлусконі становила лише три голоси. Питання було порушено через надто скандальне особисте життя глави італійського уряду та його підозріло тісну дружбу з російськи##ми лідерами Владіміром Путіним і Дмітрієм Мєдвєдєвим. Щойно з’я##вилася звістка про результати голосування, на вулиці Рима вийшло понад 100 тис. осіб, акції протесту відбулися також у Мілані, Венеції, Турині й інших містах. Проте найзатятішими виявилися саме столичні протестувальники. До антиурядових демонстрантів приєдналися студенти, які виступають проти реформи освіти в країні. Поліція для приборкання натовпу застосувала сльозогінний газ та кийки. У результаті постраждало близько 40 демонстрантів та 50 поліцейських. Є затримані. Італійські ЗМІ стверджують, що це найбільші заворушення в країні за останні десятиліття.
 
Последнее редактирование:

Наивная

подполковник
Регистрация
11 Дек 2010
Сообщения
903
Reaction score
318
Берлускони баран...:diablo:

"Комиссар Катани" - один из первых полюбившихся актеров ..........и музчин..... :heart:
 

Наивная

подполковник
Регистрация
11 Дек 2010
Сообщения
903
Reaction score
318
Блин, Я со 2 по 6 класс ждал кровавой развязки в виде смерти Катани.
что ж там в этом возрасте можно было понять - стрелялки и похороны в белых костюмах???=-O

Надо пересмотреть - и понять что то это было итальянская мелочевка по сравнению с нынешней мафией.:pardon:

Сицилия нервно курит в стороне...:clapping:
 

PEGAC

Ветеран
Регистрация
27 Май 2010
Сообщения
1,069
Reaction score
489
guesser ну что могу Вам сказать, судя по работе "доигрались".
 

Jess

генерал-лейтенант
Регистрация
2 Ноя 2008
Сообщения
3,485
Reaction score
3,007
Мне он больше понравился в "Афганском изломе", и еще запомнился неплохой художественній фильм с его участием, который шел в советском кинопрокате "Связь через пиццерию", где он играл мафиози))
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
Блин, портрет "Каттани" кто-то добавит или как? ))))))))
 

Gardez – Kunduz

/на доске почёта/
Регистрация
7 Янв 2011
Сообщения
38
Reaction score
15
это очень неплохой фильм...
он как обычно для фильма "про войну" изобилует кучей ошибок..
для меня самой первой "ошибкой" была должность майора Бандуры..- кто он?
уверен - правильного ответа не будет..


а для желающих подобных военных зрелищ ..пожалуй посоветую фильму "ВЗВОД"....там и режиссер вояка и раненый..


хотя для меня лично, в этой тематике, был фильм, назывался типа "Список погибших"...там еще играл парень из цикла "Назад в будущее"..

Странный фильм........., в нем очень правильно сказано (все сидевшие, воевавшие, совершившие думаю поймут).....:
"МНЕ ВСЕ ЭТО ПРИСНИЛОСЬ"...просто "приснилось"..
 
Последнее редактирование:

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
для меня самой первой "ошибкой" была должность майора Бандуры..- кто он?
вроде он по фильму - командир разведроты был?..
В паре эпизодов он ходит в старой "афганке", на погонах которой помимо майорских звезд видны следы от капитанских звездочек - это очень правильный момент, точно подмеченый...
"нестандартный" АКМС с барабанным магазином (явно из трофеев) - тоже вполне натурально...
а в целом - фильм как-то гораздо более натуральнее получился, чем нашумевшая "9-я рота" с ее спецэффектами и оргиями... ((((((((
 

Gardez – Kunduz

/на доске почёта/
Регистрация
7 Янв 2011
Сообщения
38
Reaction score
15
вроде он по фильму - командир разведроты был?..
В паре эпизодов он ходит в старой "афганке", на погонах которой помимо майорских звезд видны следы от капитанских звездочек - это очень правильный момент, точно подмеченый...
"нестандартный" АКМС с барабанным магазином (явно из трофеев) - тоже вполне натурально...
а в целом - фильм как-то гораздо более натуральнее получился, чем нашумевшая "9-я рота" с ее спецэффектами и оргиями... ((((((((
о майн гот ..вот ни когда бы не подумал, что кто то станет обсуждать мои простые мысли...


к теме:

командир, даже разведроты ..- на сколько я помню-капитан.
бандура не вписывается.

спасибо, что поддержали память товарищ подполковник, я это запомнил. при малейшей ситуации советую мне напоминать, а то ..извините...бывает - заносит.

за мной должок.

---------- Добавлено в 04:22 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 04:13 ----------

.. и оргиями... ((((((((
ух.

какая же то оргия?.. вспоминается ли вам своя курсантская жизнь?

ну пацаны же ?
 

Джамшут

полковник
Регистрация
10 Фев 2010
Сообщения
1,126
Reaction score
2,152
А Вы помнете как Бандуру по имени?
 

Kornet80

/на доске почёта/
Регистрация
1 Фев 2011
Сообщения
104
Reaction score
59
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.

Джамшут

полковник
Регистрация
10 Фев 2010
Сообщения
1,126
Reaction score
2,152
Помоему в фильме ни разу Бандуру не называли по имени.
Сцена, где Бандура со Стикловым встречает зав. клуба, тот его называет Мишаня, вроде
блин надо пересмотреть фильм
 

Kornet80

/на доске почёта/
Регистрация
1 Фев 2011
Сообщения
104
Reaction score
59
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Сцена, где Бандура со Стикловым встречает зав. клуба, тот его называет Мишаня, вроде
блин надо пересмотреть фильм
По моему тоже! Но в основном в фильме его называют Бандура и тов.майор!
 

Джамшут

полковник
Регистрация
10 Фев 2010
Сообщения
1,126
Reaction score
2,152
Как Верещагин,так и Бандура,герой фильма скорее образный, все то лучшее что было у совецкого офицера на той войне
А вот что сам думает Микеле про эту роль-«Я, наверное, первый иностранец, сыгравший русского в российском кино. Было чрезвычайно сложно и жутко интересно. И я считаю, что получил большой опыт работы, который помог мне в дальнейшей карьере». - Ну вроде фамилия Бандура украинская а не русская)))

http://www.world-art.ru/people.php?id=46799
 

Gardez – Kunduz

/на доске почёта/
Регистрация
7 Янв 2011
Сообщения
38
Reaction score
15
Как Верещагин,так и Бандура,герой фильма скорее образный, все то лучшее что было у совецкого офицера на той войне

http://www.world-art.ru/people.php?id=46799
а чем "совецкий" офицер отличается от любого другого?

вот например от немецкого, он..имхо..отличается ..хм..жадностью.))))


запомнил особенно, что когда майор поймал предчувствие...смерти, то ..пытаясь выжить - стал косить на стертые ноги....(((

жаль.. дурак.. не смог себя пересилить - пошел-и убило((... бывает.

а как охфицер-командир..наверно действительно Бандура - отличный.
плохо, живем во время когда такие парни только в кино и видны.
 
Последнее редактирование:

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
командир, даже разведроты ..- на сколько я помню-капитан. бандура не вписывается
не утверждаю, но предполагаю (по опыту ВВ, где должности командиров отдельно дислоцированных рот были именно майорскими) - м.б., командир разведроты в полку (бригаде?) - таки майорской была?
ну, тут для полной уверенности надо в штат закопаться, а где ж его взять... (((((((
какая же то оргия?.. вспоминается ли вам своя курсантская жизнь? ну пацаны же ?
чет не припоминаю я... сеансов группового секса... )))))))
 

Gardez – Kunduz

/на доске почёта/
Регистрация
7 Янв 2011
Сообщения
38
Reaction score
15
не утверждаю, но предполагаю (по опыту ВВ, где должности командиров отдельно дислоцированных рот были именно майорскими) - м.б., командир разведроты в полку (бригаде?) - таки майорской была?
мне не известно что в армии было в середине 90-х или сейчас..

в описываемом месте командир любой видимой мною роты был максимум капитан.
се ля ви. других не видел.
кроме того даже в развед-роте кроме Бандуры должно быть минимум 4 офицера..
Бандура званием и опытом больше на )))"батяню-комбата" похож...ну или на зама...токо где его батальон?
чет не припоминаю я... сеансов группового секса... )))))))
ну и хреново..

когда пацанов 18 лет на войну везут...а он даже своего мужского долга..(девушку не целовал)))) .... не исполнил..
это - не просто плохо...это полная ХЕРНЯ.

а когда такие пацаны несколько месяцев готовятся к войне ..как обычно в закрытом месте..они мысленно дерут всех мыслимых и немыслимых баб..
и именно это нормально.
и если бы любому взводу (в вашем случае - курсантов..пан подполковник вы же надеюсь училище заканчивали?) ДАЛА!! такая сексуальная ФЕМИНА,... как в фильме про девятую роту....
любой бы взвод - не оплошал!!!

что касается современности и возраста... то имхо. любой коллективный ..))) поход в сауну...плюс женщины..ЖЕНЩИНЫ!!!

очень!! укрепляет коллектив - рекомендую. очень.

---------- Добавлено в 22:29 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 21:54 ----------

вот еще раз перечитал
а в целом - фильм как-то гораздо более натуральнее получился, чем нашумевшая "9-я рота" с ее спецэффектами и оргиями... ((((((((
прозит.

да в чем там ..оргия?

пацанов заставили пойти воевать ..они приблизительно знают что их ждет..
что не будут они служить в штабах...и чекисток у них не будет...

оргия в чем?
имхо. нормальная реакция на нормальную женщину
 
Последнее редактирование:

Джамшут

полковник
Регистрация
10 Фев 2010
Сообщения
1,126
Reaction score
2,152
а чем "совецкий" офицер отличается от любого другого? вот например от немецкого
Скажем так, наш офицер в отличии от немецкого, всю службу может прослужить без своего жилья, и на скромную заработную плату:(
 

Jess

генерал-лейтенант
Регистрация
2 Ноя 2008
Сообщения
3,485
Reaction score
3,007
всю службу может
У Александра Покровского есть замечательный рассказ "Офицера можно"))
Офицера можно лишить очередного воинского звания или должности, или обещанной награды, чтоб он лучше служил.

Или можно не лишать его этого звания, а просто задержать его на время, на какой-то срок — лучше на неопределенный, — чтоб он все время чувствовал.

Офицера можно не отпускать в академию или на офицерские курсы; или отпустить его, но в последний день, и он туда опоздает, — и все это для того, чтобы он ощутил, чтоб он понял, чтоб дошло до него, что не все так просто.

Можно запретить ему сход на берег, если, конечно, это корабельный офицер, или объявить ему лично оргпериод, чтоб он организовался; или спускать его такими порциями, чтоб понял он, наконец, что ему нужно лучше себя вести в повседневной жизни.

А можно отослать его в командировку или туда, где ему будут меньше платить, где он лишится северных надбавок; а ещё ему можно продлить на второй срок службу в плавсоставе или продлить её ему на третий срок, или на четвёртый; или можно все время отправлять его в море, на полигон, на боевое дежурство, в тартарары — или ещё куда-нибудь, а квартиру ему не давать, — и жена его, в конце концов, уедет из гарнизона, потому что кто же ей продлит разрешение на въезд — муж-то очень далеко.

Или можно дать ему квартиру — «Берите, видите, как о вас заботятся», — но не сразу, а лет через пять — восемь, пятнадцать — восемнадцать, — пусть немного ещё послужит, проявит себя.

А ещё можно объявить ему, мерзавцу, взыскание — выговор, или строгий выговор, или там «предупреждение о неполном служебном соответствии» — объявить и посмотреть, как он реагирует. Можно сделать так, что он никуда не переведется после своих десяти «безупречных лет» и будет вечно гнить, сдавая «на допуск к самостоятельному управлению».

Можно контролировать каждый его шаг: и на корабле, и в быту; можно устраивать ему внезапные «проверки» какого-нибудь «наличия» — или комиссии, учения, предъявления, тревоги.

Можно не дать ему какую-нибудь «характеристику» или «рекомендации» — или дать, но такую, что он очень долго будет отплевываться.

Можно лишить его премии, «четырнадцатого оклада» полностью или частично.

Можно не отпускать его в отпуск — или отпустить, но тогда, когда никто из нормальных в отпуск не ходит, или отпустить его по всем приказам, а отпускной билет его у него же за что-нибудь отобрать и положить его в сейф, а самому уехать куда-нибудь на неделю — пусть побегает.

Или заставить его во время отпуска ходить на службу и проверять его там ежедневно и докладывать о нём ежечасно.

И в конце-то концов, можно посадить его, сукина сына, на цепь! То есть я хотел сказать, на гауптвахту — и с неё отпускать только в море! только в море!

Или можно уволить его в запас, когда он этого не хочет, или, наоборот, не увольнять его, когда он сам того всеми силами души желает, пусть понервничает, пусть у него пена изо рта пойдет.

Или можно нарезать ему пенсию меньше той, на которую он рассчитывал, или рассчитать ему при увольнении неправильно выслугу лет — пусть пострадает; или рассчитать его за день до полного месяца или до полного года, чтоб ему на полную выслугу не хватило одного дня.

И вообще, с офицером можно сделать столько! Столько с ним можно сделать! Столько с ним можно совершить! Что грудь моя от восторга переполняется, и от этого восторга я просто немею.
 
  • Like
Reactions: mss
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху