Міліцейські «дружинники» святкують 2 березня 50-річчя створення ДНД

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

kiv

Супермодератор
Команда форума
Регистрация
10 Ноя 2008
Сообщения
6,670
Reaction score
8,648
Міліцейські «дружинники» святкують 2 березня 50-річчя створення ДНД

Міліцейські «дружинники» святкують 50-річчя створення ДНД


2 березня виповнюється 50 років з дня створення добровільних народних дружин з охорони правопорядку, правонаступниками яких у незалежній Україні стали громадські формування з охорони громадського порядку. Нагадаємо, що перші громадські формування були створені ще 1959 року на основі Постанови від 2 березня 1959 року "Про участь трудової громадськості в охороні суспільного порядку в країні". Згідно з цією Постановою, на кожному підприємстві, на будівництві, в транспорті, в громадській установі, в навчальних закладах і домоуправліннях були створені добровільні народні дружини з охорони громадського порядку.

Зрозуміло, що з плином часу ідея народних дружин трансформувалась і стала більш довершена та сучасна, але, як і кожна хороша традиція, увібрала в себе позитивні риси та перевірені здобутки.

На даний час діяльність, порядок організації роботи, права та обов'язки членів громадських формувань регулює Закон України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", ухвалений Верховною Радою України в грудні 2000 року.

Сьогодні в Україні діє понад 7,6 тисячі громадських формувань з охорони громадського порядку, які нараховують 177,3 тисячі членів, з них - 5,7 тисячі у сільській місцевості.

Із загальної кількості громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону 202 студентських, 184 - козацьких, 207 формувань, які створені на територіях садівницьких та городницьких товариств.

Протягом 2008 року членами громадських формувань та за їх участю проведено 85,2 тисячі рейдів та інших заходів, під час яких розкрито 31,4 тисячі злочинів, затримано за адміністративні порушення 80,7 тисячі осіб.

Працівники МВС України постійно вивчають позитивні форми і методи роботи громадських формувань з охорони громадського порядку, які розповсюджуються та впроваджуються в практичну діяльність міськрайорганів внутрішніх справ.
 

SevMedicus

старший сержант
Регистрация
10 Янв 2009
Сообщения
91
Reaction score
1
Re: Міліцейські «дружинники» святкують 2 березня 50-річчя створення ДНД

Хм... Ни разу дпужинников не видел... Хотел сам стать - никто не смог подсказать, куда идти надо.
 

Gascoigne

генерал-полковник
Регистрация
12 Ноя 2008
Сообщения
6,660
Reaction score
6,352
Re: Міліцейські «дружинники» святкують 2 березня 50-річчя створення ДНД

SevMedicus написал(а):
никто не смог подсказать, куда идти надо.
в дружинники! :D
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху