Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Міністерство внутрішніх справ отримало "екологічні" автомобілі

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Rumka

старший прапорщик
Регистрация
19 Фев 2010
Сообщения
288
Reaction score
543
Міністерство внутрішніх справ отримало "екологічні" автомобілі

Автопарк міліцейського відомства поповнили сучасними автомобілями «Тойота Пріус» з гібридними силовими установками. Очільник міліцейського відомства Віталій Захарченко в урочистій обстановці особисто прийняв транспортні засоби.

У столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»
розпочав роботу міжнародний відкритий семінар «Збережемо клімат разом». Цей захід проводять Міністерство екології та природних ресурсів України, Державне агентство екологічних інвестицій України за підтримки Японської організації розвитку нових енергетичних та промислових технологій (НЕДО) та Українсько-японського центру НТУУ «КПІ». - Мені приємно бути присутнім на такому важливому для українсько-японського партнерства заході. Втішно, що саме з Міністерством внутрішніх справ України почав реалізуватися такий масштабний проект зелених інвестицій України як заміна старих автомобілів, - зазначив Віталій Захарченко.

За словами Міністра, проект цільових екологічних інвестицій покликаний привернути увагу до нагальних питань в сфері екології та запобігання зміні клімату. За попередніми оцінками, застосування підрозділами МВС автомобілів «Пріус-Тойота» дозволить суттєво скоротити витрати пального – розрахункова економія палива становить понад 13 тисяч літрів на рік або майже 150 тисяч гривень. Крім того, такі автомобілі в умовах експлуатації підрозділами МВС України забезпечать скорочення шкідливих викидів майже на 32 тисячі тонн на рік. Зазначимо, що нині відбулася передача 84 таких автомобілів до МВС України. Загалом до кінця жовтня цього року до МВС України буде передано 1220 гібридних автомобілів марки «Тойота Пріус». - Культура енергозбереження має формуватися разом з екологічною свідомістю і подібні проекти є гарним стимулом та прикладом для цього, - підкреслив очільник міліцейського відомства. - Упевнений, що наша співпраця слугуватиме прикладом для послідовників та приверне увагу широкого загалу до проблеми збереження довкілля. Наостанок Віталій Захарченко привітав усіх присутніх з гарним початком співпраці та подякував за допомогу в реалізації проекту японських партнерів. - Сподіваюся, що ми продовжимо співпрацю в цьому напрямку та долучимося до процесу досягнення глобальних кліматичних цілей своєю наполегливою працею в інтересах держави, в інтересах людей. - Мені приємно зазначити, що саме в результаті реалізації гнучких механізмів Кіотського протоколу, головною метою якого є збереження сталого довкілля та планети в цілому, ми сьогодні маємо змогу бути свідками суттєвих кроків України на шляху до досягнення глобальних екологічних цілей. В результаті співпраці України та Японії, нині відбулася передача першої партії «екологічних» автомобілів, - зазначив Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков.

Відвідати семінар прийшли екологічно свідомі журналісти «Збережемо клімат разом». На огляд гостям заходу пропонувались експозиції інноваційних японських технологій.


Безумовно, цей широкомасштабний проект покликаний привернути увагу влади та всіх зацікавлених сторін до нагальних питань в сфері екології та запобігання зміні клімату.

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/857725;jsessionid=7C8C36E7A4931FB32B59AD4A99A189F0
 

slavovich

подполковник
Регистрация
22 Апр 2010
Сообщения
16,345
Reaction score
24,044
За попередніми оцінками, застосування підрозділами МВС автомобілів «Пріус-Тойота» дозволить суттєво скоротити витрати пального
та кошти особистого складу МВС, только вот счастливчикам дороговато будет обходиться ремонт, заправка наверно дешевле обходилась бы.
 

mika

Ветеран
Регистрация
26 Ноя 2008
Сообщения
1,706
Reaction score
1,208

Загалом до кінця жовтня цього року до МВС України буде передано 1220 гібридних автомобілів марки «Тойота Пріус».
СтОит около 40 тыс.дол.
На Западе машина плохо продается - дорогая, да и обслуживание...

Наши готовы выложить почти 400млн. грн.
Откаты, видимо, будут очень вкусные.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху