МОМ наградила волынских милиционеров

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/800654;jsessionid=A4D5826D184E0BE8903FDBFC84BFDA68
Надзвичайний і Уповноважений Посол Королівства Данія в УкраїніМікаель Борг-Хансен і Перший заступник начальника Департаменту карного розшуку МВС України полковник міліції Сергій Редька за сприяння Голови Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Манфреда Профазі під час Шостої Церемонії нагородження за особливі заслуги у протидії торгівлі людьми вручили луцьким правоохоронцям Нагороду за професіоналізм у правоохоронній сфері...
Історія цього злочину така. П'ятнадцять заробітчан із Закарпаття, серед яких були навіть діти, опинилися у неволі на одному з волинських сміттєзвалищ. Тут їх цілий рік примушували перебирати сміття: з самого ранку і до пізньої ночі, без вихідних та свят, влітку - під сонцем, взимку - на морозі. У них відібрали паспорти і не дозволяли виходити за межі звалища.Цю справу вдалося розкрити лише завдяки спільним зусиллям всього підрозділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моральності Управління карного розшуку УМВС України у Волинській області.
Коли один із поневолених, фізично знесилений та морально зломлений, опинився в лікарні і розповів про свою гірку біль медперсоналу, місцеві правоохоронці негайно почали діяти.Насамперед вони ретельно спланували спецоперацію для порятунку людей: офіцер під виглядом жебрака=-O проник на сміттєзвалище і працював із знедоленими у тих самих жахливих умовах. Заодно він знаходив можливість документувати злочинну діяльність сучасних рабовласників.Порятунок для поневолених із Закарпаття прийшов, коли раптом загорілося сміття. І хоча міліціонери врятували всіх живими, вісьмох постраждалих таки довелося доправити до лікарні. Один із них зазнав надто важких опіків, які становили загрозу його життю.Правоохоронці всім підрозділом здавали кров. Це допомогло лікарям врятувати чоловікові життя. Міліціонери також очолили кампанію зі збору коштів на складне лікування врятованих потерпілих.Завдяки професіоналізму та відданості своєму службовому обов’язку працівників відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моральності Управління карного розшуку УМВС України у Волинській області, а саме начальника підрозділу полковника міліції Петра Шпиги, заступника начальника підполковника міліції Олександра Мельничука та старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ підполковника міліції Віктора Кравчука – злочин було розкрито, а потерпілих врятовано від жахливих умов рабства.
Проти експлуататорів міліціонери порушили кримінальну справу за торгівлю людьми, а потерпілі досі продовжують отримувати медичну, психологічну та соціальну допомогу в рамках Програми MOM із реінтеграції осіб, які постраждали від торгівлі людьми.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху