Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Может ревизор быть экспертом?

Адьюнт

/на доске почёта/
Регистрация
2 Мар 2011
Сообщения
20
Симпатии
1
#1
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
При проведении ревизии можно в дальнейшем лицу которое её проводило назначена е[FONT=&quot]э[/FONT]кспертиза? И чем [FONT=&quot]э[/FONT]то регулируется?
 
Последнее редактирование модератором:

Paljan

старшина
Регистрация
1 Мар 2009
Сообщения
130
Симпатии
45
#2
Кажеться, не может. Где-то в КПК (коментированом) встречал. Номер статьи не помню.
 

Sewa

подполковник
Регистрация
5 Ноя 2008
Сообщения
916
Симпатии
427
#3
Если по данному делу был ревизором - не может. Смотри КПК.
 

Vit

Ветеран
Регистрация
1 Апр 2010
Сообщения
3,982
Симпатии
1,994
#7
Ні не ліньки:beee: я просто не можу знайти!!!!
погано шукали...

Стаття 75. Висновок експерта

Експертиза призначається у випадках, коли для вирішення
певних питань при провадженні в справі потрібні наукові, технічні
або інші спеціальні знання.
Як експерт може бути викликана будь-яка особа, що має
необхідні знання для дачі висновку з досліджуваних питань.
Питання, які ставляться експертові, і його висновок по них не
можуть виходити за межі спеціальних знань експерта.
Експерт дає висновок від свого імені і несе за нього особисту
відповідальність. У разі необхідності в справі може бути
призначено декількох експертів, які дають загальний висновок. Коли
експерти не дійшли згоди, то кожний з них складає свій висновок
окремо.
Висновок експерта для особи, яка провадить дізнання,
слідчого, прокурора і суду не є обов'язковим, але незгода з ним
повинна бути мотивована у відповідних постанові, ухвалі, вироку.
Якщо експертиза буде визнана неповною або не досить ясною,
може бути призначена додаткова експертиза, яка доручається тому
самому або іншому експертові.
Коли висновок експерта буде визнано необгрунтованим чи таким,
що суперечить іншим матеріалам справи або інакше викликає сумніви
в його правильності, може бути призначена повторна експертиза, яка
доручається іншому експертові або іншим експертам.
Не можуть бути експертами особи, які перебувають у службовій
або іншій залежності від обвинуваченого, потерпілого або які
раніше були ревізорами в справі.


Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация
 

Адьюнт

/на доске почёта/
Регистрация
2 Мар 2011
Сообщения
20
Симпатии
1
#8
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
погано шукали...

Стаття 75. Висновок експерта

Експертиза призначається у випадках, коли для вирішення
певних питань при провадженні в справі потрібні наукові, технічні
або інші спеціальні знання.
Як експерт може бути викликана будь-яка особа, що має
необхідні знання для дачі висновку з досліджуваних питань.
Питання, які ставляться експертові, і його висновок по них не
можуть виходити за межі спеціальних знань експерта.
Експерт дає висновок від свого імені і несе за нього особисту
відповідальність. У разі необхідності в справі може бути
призначено декількох експертів, які дають загальний висновок. Коли
експерти не дійшли згоди, то кожний з них складає свій висновок
окремо.
Висновок експерта для особи, яка провадить дізнання,
слідчого, прокурора і суду не є обов'язковим, але незгода з ним
повинна бути мотивована у відповідних постанові, ухвалі, вироку.
Якщо експертиза буде визнана неповною або не досить ясною,
може бути призначена додаткова експертиза, яка доручається тому
самому або іншому експертові.
Коли висновок експерта буде визнано необгрунтованим чи таким,
що суперечить іншим матеріалам справи або інакше викликає сумніви
в його правильності, може бути призначена повторна експертиза, яка
доручається іншому експертові або іншим експертам.
Не можуть бути експертами особи, які перебувають у службовій
або іншій залежності від обвинуваченого, потерпілого або які
раніше були ревізорами в справі.


Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация
большое спасибо
 
Сверху