На Кіровоградщині «внуки радянських партизанів» погрожують прихильникам «Свободи»

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Guesser

полковник
Регистрация
18 Апр 2012
Сообщения
1,145
Reaction score
691
На Кіровоградщині «внуки радянських партизанів» погрожують прихильникам «Свободи»

У селищі Пантаївка, що на Кіровоградщині, невідомі розклеїли біля храму листівки з погрозами на адресу прихильників ВО «Свобода». Про це повідомила прес-служба партії.
«В анонімних листівках міститься пряма погроза усім мешканцям селища, хто голосував за націоналістів на парламентських виборах 28 жовтня: «Відтепер живіть і думайте над тим, що до вас кожної миті можуть прийти месники в образі онуків і правнуків колишніх воїнів радянської армії і партизанів. А тому ми починаємо робити з вами те ж саме вішати, різати, топити і палити ваші оселі! Разом з вашими дітьми! І будемо це робити теж вночі, щоб вам не спалося кожної ночі! Очікуйте!», – зазначає прес-служба.
Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» вимагає від Служби безпеки України, прокуратури, міліції, місцевої влади негайно розслідувати цей факт, а мирним мешканцям гарантувати безпеку.
Як зазначає прес-служба, на виборах до Верховної Ради у Пантаївці проголосував 901 виборець, 40 із них віддали свої голоси за ВО «Свобода».

Тиждень.ua

Недавно милицию данные парни с г.ном мешали, а тут - "милиция, спаситепомогите".

 

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Регистрация
30 Янв 2009
Сообщения
23,417
Reaction score
50,914
Один какой-то школьник или ПТУшник написал и распечатал, а другой расклеил (ОПГ мля). А вони то сколько поднялось!
Опять действует принцип "Разделяй и властвуй" дабы отвлечь людей от реальных и насущных проблем. И что здесь можно обсуждать? А НИ-ЧЕ-ГО! Закрыто!
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху