Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

на Кіровоградщині зник... труп жінки

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Arcan

старший сержант
Reaction score
41
Стало відомо про дивовижну пригоду, яка трапилася з жителем Уманщини.Сергій Миронюк живе разом з родиною у селі Рогова Уманського району. На роботу їздить у сусіднє село Перегонівка, яке вже на Кіровоградщині, – тут він працює охоронцем. 7 квітня близько 7.15 ранку він їхав велосипедом польовою дорогою на роботу. Біля старої водокачки побачив працівників міліції. За його словами, на березі річки Ятрань за кількасот метрів від житлових будинків та ферми лежало тіло жінки.– Я зразу не зрозумів, міліція там була чи рибнагляд, але один з них підійшов ближче, і я побачив, що це міліціонер, – розповідає Сергій Миронюк. – Двоє були у міліцейській формі, один лейтенант, другий майор. Лейтенант представився, але я не запам’ятав його імені. Ще двоє були у цивільному. Машина їхня була поодаль. На березі лежала дівчина, прикрита чимось синім. Вони зняли покривало і показали її мені, чи знаю. Дівчина молода, років 22–26, довгі білі коси. Зовсім гола лежала, на ребрах справа був синець і на стегні. На шиї був ліфчик, на руці – обручка. Я її не знав, то так їм і сказав. Вони в мене взяли номер мобільного.Сергій поїхав на роботу, а працівники міліції залишилася на місці. Згодом йому зателефонували і сказали, що встановили особу жінки. Нібито вона з села Яроватка Уманського району.– Дізнався я про це від людей, – каже сільський голова Перегонівки Олег Лобода. – Зателефонував до громадського помічника дільничного, бо дільничний на курсах у Кіровограді.– Я об'їхав всіх людей, які там є поблизу, але ніхто нічого не бачив, на самому місці міліції не було, то подумав, що це все чутки, – каже громадський помічник дільничного Володимир Бабій. – Якби приїжджала міліція, то нас би повідомили...В Яроватці кажуть, що місцеві жінки не пропадали. В Голованівський райвідділ міліції Кіровоградської області, як і в Уманський райвідділ, повідомлення про тіло жінки не надходило. Проте розповідь Сергія Миронюка таки зацікавила правоохоронців.– Нині на місце викликали експертну групу з Кіровограда та кінологів, – каже начальник Голованівського районного відділу міліції Сергій Безкупський. – Триває перевірка.У селі, звідки родом єдиний свідок події, запевняють, що чоловік адекватний, алкоголю не вживає, має родину, постійно працює. Люди впевнені, що вигадати такого односелець не міг. http://pres-centr.ck.ua/tape/26520/

Guesser

полковник
Reaction score
691
Два варианта: 1. Белка 2. Дыра во времени.

SergeyKPI

Ветеран
Reaction score
11,866
А мож и не милиция то была? Да и девушка непростая могла быть. Странно тогда, что в сми просочилось.

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,905

Guesser

полковник
Reaction score
691
Да ну на... Не в той ситуации и не в наши времена. Вон, буквально недавно за намного меньший грех оперов на нары отправили, а тут, еще и при свидетеле - это надо быть самоубийцей!

SergeyKPI

Ветеран
Reaction score
11,866
Самая параноидальная версия, но которая имеет право на жизнь, девка - агент иностранных спецслужб. "Опера" - наша контра. Ликвидировали, думали, пронесёт без лишних свидетелей, а тут чувак подвернулся. Пришлось всем закосить под дурачков.
Но я ж говорю - то совсем параноидальная версия.

• Like
Reactions: mss
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху