Найбезглуздіші законопроекти народних обранців України

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Guesser

полковник
Регистрация
18 Апр 2012
Сообщения
1,145
Reaction score
691
Найбезглуздіші законопроекти народних обранців України

Очередные журнализды решили дать свою "компетентную" оценку некоторым законопроектам. В свою очередь, дам свою оценку их "мыслям":

Програма "Дорогі депутати", яку готує телеканал ТВі спільно з мережею "Опора", уклала рейтинг найбільш безглуздих законопроектів, зареєстрованих у Верховній Раді.На першому місці – проект комуністів Ірини Спіріної та Петра Цибенка, що пропонує примусове лікування від наркотичної залежності та алкоголізму у психіатричних клініках. На думку нардепів, алкоголізм – це психічний розлад. У своєму проекті вони посилаються на досвід 80-х років у Радянському Союзі.

О том, сколько жизней и семей удалось сохранить, благодаря тому, что человека, пусть и принудительно, но вернули к нормальной жизни, а кто-то остановился на грани именно из-за страха перед ЛТП, господа журнализды, видимо, не слышали. Не мешало бы им недельку-другую провести с участковым, чтобы увидели, как сегодня милиция бессильна перед очередным алкашом-дебоширом, который отравляет жизнь своим домашним.

Друга позиція – "регіонал" Антон Яценко і проект про посилення відповідальності за зберігання та збут наркотичних засобів, а також їхніх аналогів. Яценко пропонує сувору відповідальність аж до довічного ув´язнення.
"Досі Україна йшла у напрямку декриміналізації таких статей. Усі країни ідуть цим шляхом. Наркоманія – хвороба суспільства. А знаючи ситуацію у правоохоронних органах, не ті люди стануть крайніми", – вважає ведучий програми Андрій Сайчук.
Тогда, "знаючи" ситуацию в "органах", получается, что необходимо декриминализировать весь УК. Тем не менее, здесь частично соглашусь, т. к. наркотики все же необходимо разделять, например, ничего страшного в легализации марихуанны Я не вижу. Но тяжелые наркотики должны быть под суровым запретом.

На третьому місці – кримський депутат Лев Миримський, який зареєстрував проект про наділення громадян правом мати подвійне громадянство. На його думку, це забезпечить українців правом достойного заробітку за кордоном, полегшить можливість отримання іноземної освіти, врятує від політичних криз та дефолтів.
"Лев Миримський – депутат із Криму. Там це достатньо актуально. Багато кримчан, як кажуть, навіть де-факто мають по два паспорти, хоча це заборонено законом", – прокоментував Сайчук.
"Це буде точно посилювати російські впливи: громадяни забудуть, хто їхній президент, можуть голосувати і за Путіна", – жартує Сайчук.
Здесь, почему-то, "специалист" не принял во внимание опыт других стран, где двуязычие, двойное гражданство - нормальная, обыденная вещь.
http://www.4vlada.com/ukraine/22173
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
Здесь, почему-то, "специалист" не принял во внимание опыт других стран, где двуязычие, двойное гражданство - нормальная, обыденная вещь.
1. а вы не путайте двуязычие с двойным гражданством...
2. и опыт КАКИХ стран ви таки имели в виду? Например - Израиля?)))
3. и как вы думаете при наличии двойного/тройного гражданства призывать солдатиков на срочную службу?)))
 
  • Like
Reactions: mss
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху