Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Налоговая милиция

Salim60

Member
Регистрация
12 Апр 2019
Сообщения
56
Reaction score
9
Добрый день,это к тому,что налоговая милиция будет жить вечно?
 

BETEPAH

Ветеран
Регистрация
15 Янв 2011
Сообщения
34,342
Reaction score
78,538
На Тернопільщині підполковник міліції звіряче побив вагітну жінку

На Тернопільщині підполковник міліції звіряче побив вагітну жінку

Черговий скандал із побиттям жінки за участю співробітника міліції, на цей раз – податкової, трапився на Тернопільщині. Керівник обласного відділу оперативного управління Головного управління Міндоходів у Тернопільській області підполковник податкової міліції Кизима Олександр Юрійович, гуляючи на весіллі в одному із сіл Гусятинського району області, спровокував бійку, під час якої побив вагітну жінку.

Очевидці трагедії стверджують, що п’ятого жовтня Кизима приїхав із своїми колегами-податківцями у с. Чабарівка, що у Гусятинському районі, де й проходило весілля їхнього колеги по роботі. Ближче до вечора, десь коло десятої, як то кажуть – після другого столу, Кизима, на той час уже добре напідпитку, вирішив продемонструвати владні повноваження і спровокував бійку. Насправді усе відбувалось як у вестерні – п’яний шериф вирішив показати, яка у нього велика влада - підійшовши до фуршетного столу, Кизима із потоком нецензурщини почав вимагати уваги, мотивуючи це тим, що він високопосадовець податкової міліції, відповідно усі решта повинні кланятись і уважно слухати, про що глаголить п’яний податківець. Така поведінка прийшлого «мєнта» викликала логічне невдоволення у гостей, Кизимі зробили зауваження про алогічність такої поведінки на весіллі, на що вкрай розлючений підполковник Мінздохівської поліції згадав увесь свій багатий лексикон «вєлікага і магучєга», а у доповнення своєї «правоти» вхопив одну із присутніх жінок із видимими ознаками вагітності і почав бити її кулаками в область живота.

Звірство у людській подобі було припинене через деякий час, коли на захист жінки втрутився її чоловік, теж присутній на весіллі. Коли озвірілого підполковника відтягнули від людей, Кизима з тими ж лексичними зворотами матюка і погроз вирішив влаштувати на весіллі показову моральну страту, погрожуючи своїм прямим начальником на прізвище Сторожук, який, у свою чергу, пришле наряд чи то податкової чи просто міліції, а потім гостей чекає відділок, де їх будуть бити і ламати.

Коли присутні, зауважте, - не один і не двоє, а мало не половина свідків бійки, спробували втихомирити представника фіскальної феміди, зауваживши, що саме Кизимою було розпочато бійку, бравий податківець просто висміявся людям в обличчя, заявивши, що він поза законом, оскільки, далі пряма мова, - «працює в податковій міліції, а якщо він і не правий то Сторожук І.В. «порішає» в Обласній прокуратурі для нього любі питання».

Далі було знову так, як у поганих вестернах. Коли п’яний шериф перестріляв «ворогів», далі почав стріляти по своїх, «щоб усі боялись, щоб не насміхались». Коли в ситуацію втрутилися уже його колеги з податкової, присутні на весіллі, вказуючи, що п’яний Кизима побив вагітну жінку, озвірілий підполковник, даруйте, бидло, бо це не офіцер, почав підбурювати колег на масову бійку, мотивуючи тим, що міліціонерам повинно бути все рівно хто почав бійку, а його кривдники заслуговують фізичної розправи. Коли товариші по роботі відмовились виконувати фактично злочинний наказ, цілий підполковник податкової міліції О.Кизима почав погрожувати розправою на роботі, звільненням усіх і службовими проблемами, оскільки він начальник податкової. Коли і це не подіяло на колег, Кизима доправився горілкою і вирушив по подвір’ю «вершити правосуддя», почав бити своїх колег по роботі, а вийшовши за ворота - без розбору почав наносити удари всім хто проходив поруч, в тому числі і літнім людям.

Побачивши, що пану отаману вкрай кепсько, його колеги від гріха подалі викликали таксі і у стані «несіть мене, бо ноги не тримають», відправили у Тернопіль відсипатись. Усе було б смішно, якби не було так сумно, бо саме зараз жінка, яку побив підполковник Кизима, перебуває на стаціонарному лікуванні у лікарні. Як складеться здоров’я і життя ще ненародженої дитини, лікарі достеменно повідомити не можуть, а от сам винуватець бійки і «звір у погонах» Кизима, за потурання власного керівництва, читаємо - начальника Ігоря Васильовича Сторожука, також ліг в лікарню, нібито з тілесними ушкодженнями. Як стало відомо з достовірних джерел, керівництво Головного управління Міндоходів Тернопільської області на даний час проводить переговори з керівництвом УМВСУ в Тернопільській області та прокуратурою Тернопільської області, що вигородити свого підлеглого, вплинути на своїх працівників в якості свідків.

Саме у підполковника І.Сторожука, як свідчать самі податківці, є великий досвід, як «відмазувати» себе та свої підлеглих, адже саме за час його керівництва податковою міліцією Тернопільської області підлеглими працівниками вчинено три злочин з отримання хабара, а також ряд притягнень до адміністративної відповідальності, в тому числі за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Система «кришування» у Тернопільській податковій міліції Сторожуком і Кизимою відпрацьована чітко, оскільки табличку ділення для «прокурорських» ці перевертні знають добре.

Якою буде реакція обласного і київського керівництва на цю подію, важко спрогнозувати, адже згаданий Сторожук, за інформацією веб-сайту Міндоходів, обіймає посаду заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

Чи відомо безпосередньо Сторожуку і його прямому начальнику Олександру Вітруку про кримінальний злочин, вчинений підлеглим Кизимою, у податковій не афішують. Однак є сподівання, що дійсно звіряче побиття вагітної жінки не залишиться без покарання і реакція буде не обласного, а уже центрального керівництва. Видається, що миколаївська Врадіївка так і не навчила бидло у погонах, що права бити і ґвалтувати ніхто нікому не давав.

 

Salim60

Member
Регистрация
12 Апр 2019
Сообщения
56
Reaction score
9
Да...однако....Неужели спустят на тормозах?
 

Salim60

Member
Регистрация
12 Апр 2019
Сообщения
56
Reaction score
9
Что с пенсией,не повысили?
 

Salim60

Member
Регистрация
12 Апр 2019
Сообщения
56
Reaction score
9
а ранее насчитанное,это с какого времени?
 

Salim60

Member
Регистрация
12 Апр 2019
Сообщения
56
Reaction score
9
если можно,разьясните, а то я с 15 уже не в/на Украине...
 

Salim60

Member
Регистрация
12 Апр 2019
Сообщения
56
Reaction score
9
спасибо! Знать бы на сколько...
 

BETEPAH

Ветеран
Регистрация
15 Янв 2011
Сообщения
34,342
Reaction score
78,538
1584518385179.png
Что это за орлы на фуриках? При мне таких небыло (как у фашихов). Или прикол какой(но не похоже)???
 

Salim60

Member
Регистрация
12 Апр 2019
Сообщения
56
Reaction score
9
Всем привет! Комрады,так кто скажет размер средней пенсии по должности ст.опер важняк областной НП подпола ?
 

BETEPAH

Ветеран
Регистрация
15 Янв 2011
Сообщения
34,342
Reaction score
78,538
Шария и Мураева вызывают на допрос по уголовному делу об отмывании денег
Сегодня утром на сайте Государственной фискальной службы появилась повестка о вызове на допрос Анатолия Шария, блогера и лидера "Партии Шария".

Шарий вызывается на допрос 3 июля по уголовному производству по статье 209 УК – легализация (отмывание) доходов, полученных преступным путем. Фабула дела не разглашается. Указано лишь, что уголовное производство открыто 2 июня 2020 года.

повестка о вызове Шария на допрос


По данным источников "Страны" в ГФС, само дело касается финансирования "Партии Шария".

Однако при этом непосредственно на допрос Шария хотят вызвать в связи с его же заявлениями о том, что первый номер в списке "Оппозиционного блока" на выборах в 2019 году Евгений Мураев предлагал Шарию два миллиона долларов США за то, чтобы он снялся с выборов в пользу "Оппоблока".

О таком предложении от Мураева Анатолий Шарий написал в своем Телеграм-канале и заявил в эфире телеканалов в среду, 24 июня. Он также сказал, что может предоставить доказательства своих слов.

По данным источников "Страны" на допрос по этому же делу будет вызван и Евгений Мураев.

Сам Шарий уже прокомментировал вызов на допрос. В своем телеграм-канале он написал, что дело возбуждено "на основании кривого доноса в интернете". Он также полагает, что его могут объявить в розыск и он к этому готов.

Как известно, журналист и блогер Анатолий Шарий еще во времена президентства Януковича получил статус беженца в Литве и с тех пор проживает на территории Евросоюза. В последнее время, он неоднократно подчеркивал, что не собирается пока возвращаться в Украину.

Ранее "Партия Шария" провела митинг на Банковой, после которого националисты и активисты партии подрались в киевском метро, а полиция задержала 12 праворадикалов.

После этого в "Партии Шария" заявили о нападениях на своих активистов - в частности, был жестоко избит член партии в Харькове.

Сам Анатолий Шарий обвиняет в этих нападениях "Национальный корпус", а их заказчиком называет Офис президента.

 

BETEPAH

Ветеран
Регистрация
15 Янв 2011
Сообщения
34,342
Reaction score
78,538
1593184643789.png
Евгений Мураев
2 ч.

Очень оперативно), но я обязательно приду. Я все это время в Украине и никуда не собираюсь.
 
Сверху