Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Навчання чи робота?

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Reaction score
0
Підскажіть, будь ласка, чи можливо об"єднати роботу в ОВС і навчання в ВНЗ на юридичному факультеті. Я зараз навчаюсь на 4-му курсі і є бажання на 5-му попробувати себе в роботі. Куди мене візьмуть з незакінченою вищою і які умови?

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,904
Возможно. Ну а о наличии вакантных должностей и об условиях приёма интересуйтесь уже на месте у сотрудника отдела кадров.

Николай Николаевич

младший сержант
Reaction score
11
дОБРОГО ДНЯ! у нас хлопчина так працює в СКР він отримав мол. лейтенанта і закінчує навчатись. Доречі в СКР був недобір 28 чоловік з 35 його тому швидко і взяли.

SHERIFF UA

полковник
Reaction score
926
А що тут дивного? Звичайний варіант.
з незакінченою освітою на офіцерську посаду з гражданки????Як мінімум технікум вже потрібно було мати(в наш час так було)Але кожна область по своєму рулила)

• Like
Reactions: mss

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Як мінімум технікум вже потрібно було мати
Ну, так. Інакше мамлея б не дали. Або технікум (чи коледж по теперішньому), або бакалавра вже здобув, а тепер на магістра доучується.

Nemezida

старший сержант
Reaction score
13
Теоретически, если Вы учитесь на дневном отделении, то по закону Вы не можете работать официально, так как у Вас, в связи с учебой нет свободного времени(тонкости трудового законодательства) Однако, в реалии эту норму обходят, люди переводятся на заочку, свободное посещение (только не по причине трудоустройства) либо просто не говорят работодателю о том, что Вы студент.
Когда я имея диплом бакалавра и училась дальше в этом же Вузе хотела устроиться в органы, мне отказали. А одногруппницу приняли, аттестовали и.т.д.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху