Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Неиспользованный отпуск

Jess

генерал-лейтенант
Симпатии
3,003
Что скажут знающие люди по такому вопросу. За время службы не использовал в общей сложности три отпуска. В том числе и отпуск за этот год. Положены ли какие либо после выхода на пенсию компенсации ?

митрич

генерал-полковник
Симпатии
14,898
Насколько я знаю, за неиспользованный отпуск за год можно выйти в первом квартале следующего года, а потом он гасится. Чес слово никогда этим вопросом не интересовался. Просто никогда с этим проблем не было. А в этом году в июле не подписали. Так тупо бросил рапорт на стол и пошел отдыхать, думаю если уволят за не выход, то только на пенсию. Никто не уволил, отдыхай, только работай и не бери мыслей в голову про пенсию.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
за неиспользованный отпуск за год можно выйти в первом квартале следующего года, а потом он гасится.
Цілком правильно. А компенсація за невикористану відпустку при звільненні передбачена лише особам рядового та молодшого начальницького складу. Офіцерам НІ!!! На жаль..........

Нормативного документу щодо цього назвати не можу, але це питання на форумі вже обговорювалося і всі, хто щось знає щодо цього, стверджували те ж саме.

alexz

генерал-полковник
Симпатии
8,152
Положены ли какие либо после выхода на пенсию компенсации ?
ППС
56. Особам середнього, старшого і вищого начальницького
складу, звільненим із органів внутрішніх справ за віком, через
хворобу, обмежений стан здоров'я чи скорочення штатів, у році
звільнення, за їх бажанням, надається чергова відпустка,
тривалість якої визначається відповідно до пункту 51 цього
Положення.

Особам рядового і начальницького складу (крім осіб, указаних
в абзаці першому цього пункту), які звільняються з органів
внутрішніх справ, за невикористану в році звільнення відпустку
виплачується грошова компенсація відповідно до законодавства

командир

старший сержант
Симпатии
58
Насколько я знаю, за неиспользованный отпуск за год можно выйти в первом квартале следующего года, а потом он гасится.
Но мат.пособие( это ,наверное, только в системе ГСО ), за прошлый год уже не получишь

Vit

Ветеран
Симпатии
1,994
Что скажут знающие люди по такому вопросу. За время службы не использовал в общей сложности три отпуска. В том числе и отпуск за этот год. Положены ли какие либо после выхода на пенсию компенсации ?
п.56 ППС передбачає виплату компенсації у відповідності до законодавства.
Трудове законодавство не обмежує виплату кількістю років (2,3,4 роки).
В ДПтСУ (колись ДДУ ПВП) Компенсація виплачується за всі роки(в тому числі і офіцерам). В декого суми компенсацій більші за вихідну допомогу.

Можна попробувати повоювати...

митрич

генерал-полковник
Симпатии
14,898
п.56 ППС передбачає виплату компенсації у відповідності до законодавства.
Трудове законодавство не обмежує виплату кількістю років (2,3,4 роки).
В ДПтСУ (колись ДДУ ПВП) Компенсація виплачується за всі роки(в тому числі і офіцерам). В декого суми компенсацій більші за вихідну допомогу.

Можна попробувати повоювати...
Я мат. пом. на оздоровление не получал последние 8 лет, (мл.нач. состав, все). Ответ один - нет средств и якобы на это есть соответсвующий приказ, на усмотрение нач. учереждения, так или не так, но сами понимаете чем чревато искание правды в нашей системе, особенно когда еще нет пенсии, а прослужил порядочно. Так же закрывают только 50% за режим, за ночные. Однако менталитет: Все говорят, вот выйду на пенсию, начну кровь сворачивать. Но выходят и не сворачивают. Я так точно не смогу, мне легче в моем возрасте на ринг или татами выйти, чем бегать днями по кабинетам и инстанциям. Таких большинство, этим и пользуются.

Александр18_05

старший прапорщик
Симпатии
100
Прошу визнати протиправними дії Відповідача, а саме статті 43 Конституції України, згідно якої « Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом», щодо невиплати мені заборгованості за час проходження служби матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги для оздоровлення при щорічній основній відпустці в розмірі місячного грошового забезпечення на рік з 01.01.1996 року до ХХ.ХХ.2009 року.
Матеріальна допомога згідно частини 3 пункту 5 Постанови КМ України від 7 листопада 2007 року №1294 віднесена до основного виду грошового утримання, яка наголошує:
«5. Надати право керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання:
3) надавати військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам рядового і начальницького складу матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при щорічній основній відпустці у розмірі, що не перевищує їх місячного грошового забезпечення.»
Таким чином, Постанова КМ України від 7 листопада 2007 року №1294 в частині виплати матеріальної допомоги в розмірі грошового утримання зараховує даний вид виплат до обов’язкових і безумовних, і не має на увазі особливого порядку її виплати, а також причин по яким в такій виплаті може буті відмовлено.
Перелік додаткових виплат вказано в додатку №25 до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 року № 1294 и він не містить "матеріальної допомоги".
Указом Президента України № 98/92 від 25.02.1992 року (із змінами) Міністерство внутрішніх справ України віднесене до центральних органів виконавчої влади.
Згідно «Положенню про Міністерство внутрішніх справ України» затвердженому Указом Президента № 1138/2000 від 17.10.2000 року :
«2. МВС України у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента Україні, Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням. У межах своїх повноважень МВС України організовує виконання актів законодавства України і здійснює контроль за їх реалізацією.
4.27) вживає відповідно до законодавства заходів щодо забезпечення правового і соціального захисту осіб рядового і начальницького складу та працівників органів внутрішніх справ, військовослужбовців та працівників внутрішніх військ…»
Законами України «Про бюджет на 2006-2009 роки» також не передбачене обмеження цього виду грошового утримання.
Таким чином з 01.01.1996 року до ХХ.ХХ.2009 року матеріальна допомога в розмірі грошового утримання повинна була бути нарахована обов’язково і безумовно.
При зверненні до керівництва Хххххххххххх РВ УМВС листом від ХХ.ХХ.20__ року №Х з метою уточнення даних про місяць, рік і розмір останньої виплати мені матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги для оздоровлення при щорічній основній відпустці для розрахунку суми заборгованості з виплати матеріальної допомоги згідно Постанови КМ України від 7 листопада 2007 року №1294 я отримав відповідь від ХХ.ХХ.20__ року №ХХХХХ в якої не отримав чіткої та конкретної відповіді на своє запитання, тому вважаю, що отримав матеріальну допомогу по 31 грудня 1995 року включно.
Заборгованість по виплаті матеріальної допомоги за період з 01.01.1996 року до ХХ.ХХ.2009 року згідно Постанови КМ України від 7 листопада 2007 року №1294 за моїми розрахунками складає 20 000 (двадцять тисяч ) гривень 00 коп.
У випадку надання Відповідачем при розгляді справи довідок про моє середнє грошове утримання і період у який я не отримував матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при щорічній основній відпустці позовні вимоги можуть бути змінені.

Последнее редактирование:
Симпатии
970
Лихо однако.
Типа просился - не пустили. А раз не пошел - и не компенсируют ничего.
Что-то тут не так.

TIK

рядовой
Симпатии
2
компенсація за не використану відпустку відноситься до додаткового фонду оплати праці ( мат помощь при відпустці ні) тому строків давності не має., але це можно довести лише через суд ( обов*язково необхідно "замутить" копію особової картки за ці періоди бо накази про відпустки керівництво просто знищить)
Щодо компенсіції за не використану відпустку при звільнені то мені як майору міліції після рішення ВАСУ зобов*язали до виплати. Щодо можливості включення цієї виплати для обрахування пенсії то ще тільки почав і ця справа теж буде вирішена тільки ВАСУ і це як мінімум рік.

майор

рядовой
Симпатии
11
Цілком правильно. А компенсація за невикористану відпустку при звільненні передбачена лише особам рядового та молодшого начальницького складу. Офіцерам НІ!!! На жаль..........

Нормативного документу щодо цього назвати не можу, але це питання на форумі вже обговорювалося і всі, хто щось знає щодо цього, стверджували те ж саме.
Я тоже судился после увольнения за компенсацию за неиспользованный в год увольнения отпуск.
У меня аналогичная ситуация: постановлением ВАСУ было отменено решение суда 1й инстанции в части выплаты компенсации за неиспользованый в год увольненимя отпуск (суд 1й инстанции отказал по той лишь причине, что я в звании майора милиции увольнялся) и присудил выплатить компенсацию за неиспользованый в год увольнения отпуск.Кстати, я её уже получил.
А вот теперь вопрос: я так думаю эта компенсация должна быть теперь внесена в мой денежный аттестат и, соответственно, должен быть произведён перерасчёт пенсии и единоразового пособия при увольнении? правильно?

---------- Добавлено в 13:37 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 13:28 ----------

компенсація за не використану відпустку відноситься до додаткового фонду оплати праці ( мат помощь при відпустці ні) тому строків давності не має., але це можно довести лише через суд ( обов*язково необхідно "замутить" копію особової картки за ці періоди бо накази про відпустки керівництво просто знищить)
Щодо компенсіції за не використану відпустку при звільнені то мені як майору міліції після рішення ВАСУ зобов*язали до виплати. Щодо можливості включення цієї виплати для обрахування пенсії то ще тільки почав і ця справа теж буде вирішена тільки ВАСУ і це як мінімум рік.
Кстати, мне интересно было бы тоже повоевать насчёт материальной помощи при выходе в отпуск. Я её получал всего пару раз (уволился я в 2005году).
А как тут насчёт исковой давности по срокам обращения в суд по данному виду выплаты? (Доказать это можно: у меня остались письма из управления финансового обеспечения, где они сами признают факт выплат не за каждый год, как того требует закон).

Vit

Ветеран
Симпатии
1,994
я так думаю эта компенсация должна быть теперь внесена в мой денежный аттестат и, соответственно, должен быть произведён перерасчёт пенсии и единоразового пособия при увольнении? правильно?
Не думаю. Компенсація не відноситься до постійних виплат.

майор

рядовой
Симпатии
11
компенсація за не використану відпустку відноситься до додаткового фонду оплати праці ( мат помощь при відпустці ні) тому строків давності не має.

По поводу сроков давности по обращению в суд о материальной помощи при уходе в отпуск (если год увольнения 2005)- Вы это серьёзно, что сроков давности здесь нет??? Можно поинтересоваться- какой нормативной базой вы руководствуетесь, при обращении в суд, при споре о материальной помощи при уходе в отпуск?

Енот

рядовой
Симпатии
0

mss, мне ответили точно так в финан.части. Как в первом абзаце.

desantnikd6

сержант
Симпатии
7
Ситуація наступна,взяв я невикористаних 15 суток за 2012 рік,сьогодні позвонив кадровик і сказав що вийшов якийсь закон згідно якого я маю використати не пририваючи відпустки і 30 суток за 2013 рік,що мене зовсім не влаштовує.Є якісь дані по цьому питанню?

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
вийшов якийсь закон згідно якого я маю використати не пририваючи відпустки і 30 суток за 2013 рік
Як мені видається - і ТАК і НЕ ТАК.

Є папір, який вказує, що співробітник може невикористану частину відпустки за попередній рік долучити до чергової відпустки за наступний рік. (десь, тіпо, так)

Тобто, ви мали б писати рапорт на чергову відпустку і вньому добавити "... а також частину невикористаної відпустки за 2012 рік"

Але ви ж такого НЕ писали. Ви просили, щоб вам надали частину невикористаної відпустки за 2012 рік. І вам цю частину, згідно наказу вашого шефа і згідно його ж резолюції на вашому рапорті, надали.

По ідеї - тепер це проблема шефа і кадровика - ЧОМУ вони так зробили))))))))))))))) По ідеї - можете забити болт на ті дзвінки кадровика.

АЛЕ!!!! Вам же ж ще служити і з тим кадровиком і з тим шефом.....

Отут вже дивіться самі.

desantnikd6

сержант
Симпатии
7
Як мені видається - і ТАК і НЕ ТАК.

Є папір, який вказує, що співробітник може невикористану частину відпустки за попередній рік долучити до чергової відпустки за наступний рік. (десь, тіпо, так)

Отут вже дивіться самі.
Дякую за відповідь.Але як розумно з цього вийти?

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Але як розумно з цього вийти?
Щоб більш-менш відповісти на це запитання, потрібно бути знайомим з вашими шефом і кадровиком.

Тут ви вже самі якось вирішуйте......

Як варіант :

Якщо вам КОНЧЕ потрібною буде відпустка ПОТІМ, але це необов"язково ціла відпустка, а лише 5-10 діб, то можна спробувати домовитися з шефом, що ви берете зараз всю відпустку за 2013 рік, але коли літом (чи коли там) вам буде потрібно взяти цих 5-10 діб, то ви напишете рапорт про надання вам короткострокової оплачуваної відпустки у зв"язку із сімейними обставинами і він вам цю відпустку надасть.

Положення про проходження.... дозволяє надавати ТАКУ відпустку терміном до 10 діб.

[FONT=&quot] [/FONT]

Сверху