Нужен сканированный Приказ N936 МВД

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

fktrctq1960

рядовой
Регистрация
17 Мар 2011
Сообщения
17
Reaction score
7
Доброго времени суток! С Новым годом и Рождеством!
Если у кого есть сканированный Приказ N936 МВД "О некоторых вопросах улучшения взаимодействия органов внутренних дел со СМИ" с подписью министра, прошу выслать.
 

Shadow

прапорщик
Регистрация
23 Янв 2009
Сообщения
170
Reaction score
93
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ19.12.2011 м. Київ № 936
Про деякі питання покращання
взаємодії органів внутрішніх справ
зі ЗМІ

Відповідно до Конституції України, Законів України “Про міліцію”, “Про інформацію”, з метою покращання взаємодії органів внутрішніх справ з представниками засобів масової інформації та забезпечення особистої безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням, охорони і забезпечення громадського порядку, виявлення і розкриття злочинів, а також сприяння працівникам ЗМІ у виконанні ними професійних обов’язків

НАКАЗУЮ:

1. УЗГ (Поліщук В.П.) до 26.12.2011 створити з числа працівників УЗГ, ГШ, ДОГП, УЮЗ, ДПП робочу групу з розроблення проекту методичних рекомендацій щодо взаємодії працівників органів внутрішніх справ та журналістів при виконанні ними своїх професійних обов’язків.
2. ГШ (Лазарев А.А.), ДОГП (Ратушняк В.І.), УЮЗ (Гуцу-Біденко В.Г.), ДПП (Петровський В.В.) повідомити УЗГ кандидатуру від підрозділу до складу робочої групи.
3. Робочій групі до 20.01.2012 розробити проект відповідних методичних рекомендацій.
4. Начальникам ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях:
4.1. У системі службової підготовки організувати вивчення особовим складом нормативно-правових та законодавчих актів, що регламентують діяльність журналістів: Законів України “Про інформацію”, “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”, “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, “Про телебачення і радіомовлення”, “Про інформаційні агентства”, “Про професійних творчих працівників та творчі спілки”; наказу МВС від 25.03.2010 №88 “Про вдосконалення взаємодії органів внутрішніх справ із засобами масової інформації”.
4.2. Забезпечити доступ журналістів для збирання відкритої за режимом доступу інформації.
4.3. Під час виконання службових обов'язків подавати в межах наданих повноважень допомогу журналістам у здійсненні їх законної діяльності.
4.4. При забезпеченні громадського порядку під час масових заходів визначати відповідального за взаємодію із журналістами.
5. Наказ надіслати за належністю.
Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр
генерал внутрішньої служби України В.Ю. Захарченко
 

fktrctq1960

рядовой
Регистрация
17 Мар 2011
Сообщения
17
Reaction score
7
Спасибо!!!
А сканированного приказа с подписью Министра ни у кого нет? Если есть вышлите пожалуйста.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху