Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Осучаснення пенсій, чи перерахунок згідно чинного законодавства

ASPID

старший прапорщик
Регистрация
16 Июн 2014
Сообщения
319
Симпатии
201
ч3 ст 63 нашего закона указывает на наше право на перерасчётследующий пункт Обязывает КМУ выпустить постанову с перерасчётом наших пенсий, как ранее сказал здесь Андрей, что необходимо в судебном порядке обязать КМУ это сделать. Бездействие КМУ противоречит закону.
А как вам, друзья, решение по справе № № 826/4958/18 от 18 грудня 2018 року :eek: ???
И оно есть в реестре !
А справа № 826/3858/18 от 12 грудня 2018 року похоже очередной липовый вброс ???!!
 

VID

рядовой
Регистрация
28 Фев 2018
Сообщения
28
Симпатии
16
Шановні колеги! Багаторічний марафон за виборювання своїх законних прав на гідну пенсію триває. Як ми вже переконалися надіятися на справедливе, законне рішення судів, не приходиться. Якщо навіть вже НОВИЙ, самий справедливіший Верховний суд прийняв таке ганебне рішення по зразковій справі «Федишина», то думаю сподіватися на вирішення цього питання в судовому порядку марна справа. Можна звичайно ( а можливо і треба), закидати суди позовами про скасування Постанови КМУ №103, про виплату компенсації за невчасно виплачену пенсію і т.ін., але ми вже переконалися, що в цих «ручних» судах це може тривати роками. Здаватися на милість цієї знахабнілої влади теж не маємо право, а тому треба міняти тактику боротьби. Враховуючи фактор скорих виборів ГАРАНТА і СЛУГ НАРОДУ потрібно проводити масові акції протесту перед адміністрацією Президента з однією вимогою – «БАНДУ ГЕТЬ», не просити милостиню а саме вимагати - « БАНДУ ГЕТЬ». Погодьтеся, що напередодні виборів, замість перерізання стрічок, відкриття дитячих майданчиків та показ «героїчних потугів» для одержання Томосу, така картинка на каналах ТV та сайтах «Гаранту» дуже непотрібна і він зробить все для того щоб таких акцій не було. З формальної точки зору ці наші проблеми не є компетенцією Президента, за це відповідальний Уряд, але ми знаємо що фактично все робиться за його вказівкою – найбільша фракція в Верховній Зраді це його фракція, більшість у ВР - його, Уряд –його, і потрібні йому особисто рішення, навіть всупереч регламенту, він протягує через ВР за один день. Протести пенсіонерів в період виборів занапастять йому всю картинку. А тому, тільки масові акції ( не декілька пенсіонерів на 2-3 години), а саме масові, з мобілізацією представників з областей, на тривалий період, бажано з наметами, щоб показати «гаранту» що ми надовго, до позитивного вирішення питання.
Колеги! Це наш останній шанс, треба мобілізувати всі можливості, у нас, як показали деякі минолорічні акції, є гарні організатори і можливості. Упустимо цей шанс – так і залишимося ні з чим.
Стосовно варіантів дій для досягнення перерахунку і отримання гідних, справедливих пенсій – як бачимо, минулий рік показав, що судові потуги в нашій «правовій» державі – марна справа. Намагання кожному окремо і хто як може і як розуміє, результату на дали. В кращому випадку одиниці виграють суди по деяким позовам, але влада апеляціями, касаціями, ручними «самими гуманними» судами затягнуть справи на роки . А тому, вважаю що потрібно добиватися, щоб нас, пенсіонерів МВС прирівняли до всіх інших військових пенсіонерів, а саме – встановлення окладів, звання та вислуги як передбачає постанова 704. Тоді ці складові пенсії будуть привязані до прожиткового мінімуму. У військових оклади набагато вищі і в такому разі надбавки, доплати, премії і т.ін. не будуть так впливати на розмір пенсії і з підняттям прожиткового мінімуму- автоматично підвищуються і пенсії.
Хто і що думає з цього приводу?
 

slavovich

подполковник
Регистрация
22 Апр 2010
Сообщения
13,991
Симпатии
21,852
А как вам, друзья, решение по справе № № 826/4958/18 от 18 грудня 2018 року :eek: ???
И оно есть в реестре !
А справа № 826/3858/18 от 12 грудня 2018 року похоже очередной липовый вброс ???!!
Твари, подменили понятие
Право встановлювати законодавчі обмеження щодо соціальних виплат узгоджується з правовою позицією Європейського суду з прав людини, викладеною в справі «Валентина Ніканорівна Великода проти України», яка полягає в тому, що зменшення розміру пенсійного забезпечення не є порушенням права власності в розумінні Протоколу № 1, оскільки таке зменшення відбувається шляхом внесення законодавчих змін до акту, яким встановлено таке право власності. Крім того, суд стверджує, що перша і найважливіша вимога ст. 1 Протоколу № 1 є те, що будь-яке втручання з боку державних органів в мирне володіння майном, повинно бути законним і що воно повинне переслідувати законну мету в інтересах суспільства. Будь-яке втручання також повинно бути пропорційним переслідуваній меті. Іншими словами, необхідно знайти справедливий баланс до вимог загальних інтересів спільноти та вимог захисту основних прав особистості. Необхідний баланс не буде знайдений, якщо особі або особам доводиться нести індивідуальний і надмірний тягар. При цьому Суд зазначає, що зменшення розміру пенсії очевидно було обумовлено міркуваннями економічної політики та фінансових труднощів, з якими зіткнулася держава.
То есть, вот если бы ВР исключило из этого пункта выделенное
Пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
тогда ещё можно было бы и согласиться.
 

Андрей1111

полковник
Регистрация
12 Авг 2011
Сообщения
1,167
Симпатии
1,165
по справе № № 826/4958/18 Твари, подменили понятиеТо есть, вот если бы ВР исключило из этого пункта выделенное тогда ещё можно было бы и согласиться.
перекрутили, як хотіли! Напевно ще тому, що позивач не був присутній на засіданні. І ще одне, висновки по данній справі прямо суперечать позиції ВП ВСУ в зразковій справі:
"Щодо доводів позивача про протиправність обчислення пенсії без врахування щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, суд звертає увагу, що данні види грошового забезпечення не мають постійного характеру, і являються індивідуальними нарахуваннями та залежать від результатів служби конкретного військовослужбовця, індивідуальні заслуги якого не можуть бути поширенні на осіб, що працювали на цій посаді в попередні роки.
Отже, встановлення щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премій не є підставою для перерахування пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»."
 

ASPID

старший прапорщик
Регистрация
16 Июн 2014
Сообщения
319
Симпатии
201
Так вот и я о том же !!! :(
Хотя, скорее всего решение по справе № 826/3858/18 от 12 грудня 2018 року очередной фейк !! :mad:
Да и не мог судья Аблов Е.В. вынести позитивное решение - в нашу пользу - не тот парень - https://uk.wikipedia.org/wiki/Аблов_Євгеній_Валерійович
 

Sark

лейтенант
Регистрация
26 Мар 2010
Сообщения
488
Симпатии
406

ASPID

старший прапорщик
Регистрация
16 Июн 2014
Сообщения
319
Симпатии
201
По сути - два взаимоисключающие решения...
Учитывая "особенности" нашей судебной системы, т.е. её беспрецедентность - возможно всё, но не в год-же президентских выборов !?
Похоже судейская братия совсем страх стыд потеряла...
 

пенс10

Коллежский асессор
Регистрация
21 Фев 2018
Сообщения
33
Симпатии
47
Коллеги, у кого-нибудь есть опыт привлечения судей к дисциплинарной ответственности? Насколько реалистично таким путем добиться отмены решения судьи, если иные способы исчерпаны. Апелляционный суд вынес решение противоречащее позиции кассационного суда в аналогичном деле (кассация по новому КАС не предусмотрена).
 

BETEPAH

Ветеран
Регистрация
15 Янв 2011
Сообщения
32,978
Симпатии
71,978
Коллеги, у кого-нибудь есть опыт привлечения судей к дисциплинарной ответственности? Насколько реалистично таким путем добиться отмены решения судьи, если иные способы исчерпаны.
Это навряд ли, судейские своих не сдают...
 

slavovich

подполковник
Регистрация
22 Апр 2010
Сообщения
13,991
Симпатии
21,852
Коллеги, у кого-нибудь есть опыт привлечения судей к дисциплинарной ответственности? Насколько реалистично таким путем добиться отмены решения судьи, если иные способы исчерпаны. Апелляционный суд вынес решение противоречащее позиции кассационного суда в аналогичном деле (кассация по новому КАС не предусмотрена).
 

пенс10

Коллежский асессор
Регистрация
21 Фев 2018
Сообщения
33
Симпатии
47
Я имел ввиду обращение в Высший совет правосудия:

Право на звернення зі скаргою щодо дисциплінарного проступку судді (дисциплінарною скаргою) має будь-яка особа.

Підстави дисциплінарної відповідальності відповідно до ст. 106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»:
1. Суддю може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності в порядку дисциплінарного провадження з таких підстав:
1) умисне або внаслідок недбалості:
а) незаконна відмова в доступі до правосуддя (у тому числі незаконна відмова в розгляді по суті позовної заяви, апеляційної, касаційної скарги тощо) або інше істотне порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило учасниками судового процесу реалізацію наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків або призвело до порушення правил щодо юрисдикції або складу суду;
б) незазначення в судовому рішенні мотивів прийняття або відхилення аргументів сторін щодо суті спору;
в) порушення засад гласності і відкритості судового процесу;
г) порушення засад рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості;

Дисциплінарне провадження щодо судді здійснюють дисциплінарні палати Вищої ради правосуддя у порядку, визначеному Законом України“Про Вищу раду правосуддя“, з урахуванням вимог цього Закону. (згідно положень ст. 108 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»)
 
Регистрация
7 Янв 2019
Сообщения
28
Симпатии
28
Коллеги, у кого-нибудь есть опыт привлечения судей к дисциплинарной ответственности? Насколько реалистично таким путем добиться отмены решения судьи, если иные способы исчерпаны. Апелляционный суд вынес решение противоречащее позиции кассационного суда в аналогичном деле (кассация по новому КАС не предусмотрена).
"Я художник, я так вижу" (с). Вот и весь принцип принятия решения...
 

Viza

младший сержант
Регистрация
17 Ноя 2011
Сообщения
57
Симпатии
35
Общался с бухгалтером райотдела по поводу обещанного повышения ДС полицейским. На сегодняшний лень никаких разъяснений и указаний на места не поступало. Но предполагают, что повышение будет за счет премий или доплат, не входящих в позиции, из которых расчитывают пенсию.
 
Последнее редактирование:

ASPID

старший прапорщик
Регистрация
16 Июн 2014
Сообщения
319
Симпатии
201
Я имел ввиду обращение в Высший совет правосудия:

Право на звернення зі скаргою щодо дисциплінарного проступку судді (дисциплінарною скаргою) має будь-яка особа.

Підстави дисциплінарної відповідальності відповідно до ст. 106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»:
1. Суддю може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності в порядку дисциплінарного провадження з таких підстав:
1) умисне або внаслідок недбалості:
а) незаконна відмова в доступі до правосуддя (у тому числі незаконна відмова в розгляді по суті позовної заяви, апеляційної, касаційної скарги тощо) або інше істотне порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило учасниками судового процесу реалізацію наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків або призвело до порушення правил щодо юрисдикції або складу суду;
б) незазначення в судовому рішенні мотивів прийняття або відхилення аргументів сторін щодо суті спору;
в) порушення засад гласності і відкритості судового процесу;
г) порушення засад рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості;

Дисциплінарне провадження щодо судді здійснюють дисциплінарні палати Вищої ради правосуддя у порядку, визначеному Законом України“Про Вищу раду правосуддя“, з урахуванням вимог цього Закону. (згідно положень ст. 108 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»)
http://www.vru.gov.ua/add_text/155
 

iip

капитан
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
857
Симпатии
527
А тому, вважаю що потрібно добиватися, щоб нас, пенсіонерів МВС прирівняли до всіх інших військових пенсіонерів, а саме – встановлення окладів, звання та вислуги як передбачає постанова 704. Тоді ці складові пенсії будуть привязані до прожиткового мінімуму. У військових оклади набагато вищі і в такому разі надбавки, доплати, премії і т.ін. не будуть так впливати на розмір пенсії і з підняттям прожиткового мінімуму- автоматично підвищуються і пенсії.
Хто і що думає з цього приводу?
Я свою точку зрения уже высказывал. Оклад, звание, выслуга, секретность - это денежное содержание служивых. В советское время в целом так начисляли военнослужащим. Расчет пенсии всем по одной методике. Все идут в одной упряжке - что служащие, что пенсионеры всех времен. Повысили денежное содержание служащим, без проблем происходит перерасчет для пенсионеров.
 

пенс10

Коллежский асессор
Регистрация
21 Фев 2018
Сообщения
33
Симпатии
47

iip

капитан
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
857
Симпатии
527
Твари, подменили понятие

То есть, вот если бы ВР исключило из этого пункта выделенное тогда ещё можно было бы и согласиться.
Может быть стоит оценить приведенный судом прецедент как носящий в конкретной ситуации дискриминационный характер ? Скажем так - затронуло ли вмешательство в право собственности в сторону уменьшения размера пенсионных выплат пенсионеров-полицейских ?
Т.е. я хочу сказать, что разным категориям пенсионеров (МВД и полиции) расчет пенсии осуществляется по разному. Приведите в конкретный момент времени пенсии под единую систему расчета, а затем ко всем можете осуществить то самое уменьшение согласно приведенного прецедента.
 
Последнее редактирование:

iip

капитан
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
857
Симпатии
527
Общался с бухгалтером райотдела по поводу обещанного повышения ДС полицейским. На сегодняшний лень никаких разъяснений и указаний на места не поступало. Но предполагают, что повышение будет за счет премий или доплат, не входящих в позиции, из которых расчитывают пенсию.
Не понял. Для служащих ныне эти доплаты не будут учитываться в пенсию ? Или Вы имели в виду пенсии пенсионерам МВД ?
 

slavovich

подполковник
Регистрация
22 Апр 2010
Сообщения
13,991
Симпатии
21,852
Т.е. я хочу сказать, что разным категориям пенсионеров (МВД и полиции) расчет пенсии осуществляется по разному. Приведите в конкретный момент времени пенсии под единую систему расчета, а затем ко всем можете осуществить то самое уменьшение согласно приведенного прецедента.
Никакого прецедента не будет, там ключевое на момент возникновения права на перерасчёт, скорее всего на этом и построен отказ в удовлетворении по зразковому по надбавкам, просто будут тупо поднимать уже существующие премию и надбавку действующим. То, что новопоявившийся пенсионер получит пенсию в несколько раз большую от старого пенсионера, суды это не интересует, есть постановы КМУ, они ими и руководствуются, надо отменять эти постановы, но думаю, что сейчас это бесполезно, суда запуганы правительством.
 

iip

капитан
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
857
Симпатии
527
Я хотел сказать - уместно ли судом был приведен прецедент ЕСПЧ в конкретном деле ?
 

пенс10

Коллежский асессор
Регистрация
21 Фев 2018
Сообщения
33
Симпатии
47
Никакого прецедента не будет, там ключевое на момент возникновения права на перерасчёт, скорее всего на этом и построен отказ в удовлетворении по зразковому по надбавкам, просто будут тупо поднимать уже существующие премию и надбавку действующим. То, что новопоявившийся пенсионер получит пенсию в несколько раз большую от старого пенсионера, суды это не интересует, есть постановы КМУ, они ими и руководствуются, надо отменять эти постановы, но думаю, что сейчас это бесполезно, суда запуганы правительством.
Я тоже считаю, что целесообразно обращаться в суды после выборов. Иначе только будут созданы прецеденты по отрицательным решениям (не говоря о зря уплаченом суд. сборе)
 

slavovich

подполковник
Регистрация
22 Апр 2010
Сообщения
13,991
Симпатии
21,852
Я хотел сказать - уместно ли судом был приведен прецедент ЕСПЧ в конкретном деле ?
Так я ж и указал, что неуместно, есть статья 43 в законе, из каких составляющих расчитывается пенсия, суд на неё не обратил внимание, он подвёл решение ЕСПЧ только под статью 63, то есть под то, что законом якобы наделено право КМУ решать, что платить, а что нет, а то, что в законе чётко указаны составляющие, и КМУ не имеет права их уменьшать, потому что они прописаны в законе, суд забил болт.
 

iip

капитан
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
857
Симпатии
527
slavovich
Пожалуйста, ссылку на реестр этого дела подкиньте .
 

iip

капитан
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
857
Симпатии
527
какой то глюк с реестром решений, не открывается, номер дела 826/4958/18
Номер дела искать через поле контекста или через поле номер дела ? Какой суд постановил решение ?
 

Андрей1111

полковник
Регистрация
12 Авг 2011
Сообщения
1,167
Симпатии
1,165

BETEPAH

Ветеран
Регистрация
15 Янв 2011
Сообщения
32,978
Симпатии
71,978
Доступ тимчасово обмежено!
У зв'язку з великим навантаженням на сервер пошукової системи " Єдиний державний реєстр судових рішень " (або з інших технічних причин) доступ тимчасово обмежено.
Зачекайте деякий час та спробуйте знову.

© 2006-2018 Державна судова адміністрація України
 
Сверху