Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Осучаснення пенсій, чи перерахунок згідно чинного законодавства

Yusernik

Member
Reaction score
62
Да я ж не спорю, повезло вам, я там тоже когда то часто, проходил мимо.

Вы там это, будьте внимательнее, из монополии в обменниках не меняют, на них нет водяных знаков.
У меня возможности шире, обменник держу свой.
Шо рюкзачками приторговиваем?
Что значит "приторговываем? Торгую на всю катушку! Главное не лениться и не думать о морали!

Itichnik

младший сержант
Reaction score
45

Вложения

Sark

лейтенант
Reaction score
438

pzs

рядовой
Reaction score
44
У айтишника материнка перезагрузилась?

Шериф Коломбо

рядовой
Reaction score
112
Щиро вдячна за відповідь. Запит про надання довідки про г/з направляти в МВС чи в ліквідаційну комісію ГУ НП?
Згідно наказу МВС України від 25.02.2019 року №129 уповноваженим структурним підрозділом з підготовки та подання до органів ПФУ документів для призначення(перерахунку) пенсій у МВС визначено ДЕПАРТАМЕНТ персоналу,організації освітньої та наукової діяльності МВС України з покладенням таких функцій на управління координації пенсійних та соціально-гуманітарних питань Департаменту.

Ліквідки давно ліквідовані.

URAN

старший сержант
Reaction score
14
Згідно наказу МВС України від 25.02.2019 року №129 уповноваженим структурним підрозділом з підготовки та подання до органів ПФУ документів для призначення(перерахунку) пенсій у МВС визначено ДЕПАРТАМЕНТ персоналу,організації освітньої та наукової діяльності МВС України з покладенням таких функцій на управління координації пенсійних та соціально-гуманітарних питань Департаменту.

А есть ли, так скажем ,"образец" справки-требования в Департамент персонала МВС - на перерасчет пенсии (на основе дела № 160/8324/19)???

Sark

лейтенант
Reaction score
438
А есть ли, так скажем ,"образец" справки-требования в Департамент персонала МВС - на перерасчет пенсии (на основе дела № 160/8324/19)???
Цитируем из справи №160/8324/19....
"55. Це рішення суду є зразковим для справ, у яких:
позивачами у них є особи, які отримують пенсію відповідно до Закону № 2262-ХІІ;
відповідачем у них є один і той самий суб`єкт владних повноважень (орган, уповноважений видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії);
спір виник з аналогічних підстав у відносинах, що регулюються одними нормами права (у зв`язку із відмовою уповноваженим органом підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України оновлену довідку про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 із зазначенням відомостей про розмір щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для здійснення обчислення та перерахунку пенсії;
позивачі заявили аналогічні позовні вимоги (по-різному висловлені, але однакові по суті: визнати протиправними дії відповідача щодо відмови позивачу у підготовці та наданні до територіального пенсійного орану оновленої довідки про розмір грошового забезпечення позивача станом на 05.03.2019, у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону №2262-ХІІ, положень постанови № 704, із обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для здійснення обчислення та перерахунку з 01.04.2019 основного розміру пенсії та зобов`язання відповідача підготувати та надати до територіального органу Пенсійного фонду України таку довідку, у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону №2262-ХІІ, статті 9 Закону №2011-XII та з врахуванням положень постанови №704."

Мое мнение...из этого следует...только для позивачів!!! Вы подали позов в суд? Оплатили судебный сбор, Если да, то судья должна была в ухвале указать, что Ваш позов аналогичен этой зразковой справи №160/8324/16

nikolay1950

Member
Reaction score
58
Суд районний рішенням зобовязав ГУ ПФ зробити перерахунок та виплату пенсії. Моєї вимоги без обмеження максимального розміру в позові не було,а тому в рішенні цього не вказано.Був встановлений судовий контроль.ПФ подав звіт в якому вказав розмір пенсії по рішенню суду з 01.01.2016 року по 30.09.2020 року та розмір пенсії яку він виплатить з урахуванням ч.7 ст.43 закона 2262,тобто розмір пенсії не перевищує 10-ти прожиткових мінімумів за вказані роки. Розмір пенсії по суду на багато більший. Районний суд приняв звіт як виконаний,ухвала суду не оскарживається. Прошу підказати тих пенсіонерів як далі мені поступати. подавати позов про зобовязання ПФ зробити знову перерахунок по тих даних які вказані в звіті з врахуванням Рішення КСУ від 20 .12.2016 року№7-рп/2016,куда подавати позов до районного чи до окружного суду, а може є можливість згідно КАСУ подати апеляційну скаргу на ухвалу суду про приняття звіту,не звертая увагу на те що ухвала не оскарживаеться.Тільки прошу досвідчених пенсіонерів які прошли цей судовий процес мені дати пораду.

PECHKIN

Ветеран
Reaction score
4,581
Коллеги, добрый вечер! Ужасно не люблю все эти суды и всегда довольствовался тем, что давали. Но, уже знаю, что люди реально выигрывают дела по перерасчету пенсий с 70 до 90% По моей логике законопослушного гражданина, если суды признают противоправным понижение размера пенсии до 70% в отношении отдельных индивидов, то и целом по стране это преступное снижение размера пенсий должно быть отменено! Однако этого не происходит, кто свое зубами выгрыз - тому и вернули 90%, все остальные, типа меня, сосут леденец. Но, очевидно, что ждать милости от нашего правительства не стоит и пора начинать шевелиться.
Собственно, вопрос - у кого-нибудь есть какие-либо образцы, с чего начать, куда писать?

SERGEY1960

рядовой
Reaction score
1
Невже колишнім працівника органів внутрішніх справ не цікаво що їм яке нараховується пенсійне забезпечення, в наступному році вся пенсія зменшиться т.я. виплатять за три роки борги по перерахунку. А наші колеги пенсіонери не в змозі підписати петицію до Президента України Про врахування додаткових видів грошового утримання при перерахунку пенсії пенсіонерам органів внутрішніх справ на підставі рішення Великої Палати Верховного Суду Україні по зразковій справі №160/8324/19 від 24.06.2020 р. Петиція знаходиться на офіційному інтернет-представництві Президента України № 22/103610-еп з 12 серпня 2020р. На сьогодні підписалось 1508 голосів при 25000 необхідний. Прохання підписатись не так багато часу до закінчення залишилось.

PECHKIN

Ветеран
Reaction score
4,581

Viza

младший сержант
Reaction score
45
Невже колишнім працівника органів внутрішніх справ не цікаво що їм яке нараховується пенсійне забезпечення, в наступному році вся пенсія зменшиться т.я. виплатять за три роки борги по перерахунку. А наші колеги пенсіонери не в змозі підписати петицію до Президента України Про врахування додаткових видів грошового утримання при перерахунку пенсії пенсіонерам органів внутрішніх справ на підставі рішення Великої Палати Верховного Суду Україні по зразковій справі №160/8324/19 від 24.06.2020 р. Петиція знаходиться на офіційному інтернет-представництві Президента України № 22/103610-еп з 12 серпня 2020р. На сьогодні підписалось 1508 голосів при 25000 необхідний. Прохання підписатись не так багато часу до закінчення залишилось.
Я например уже какой день зайти не могу то логин не тот, то пароль, и ничего непомогает.

BETEPAH

Ветеран
Reaction score
79,083
Я например уже какой день зайти не могу то логин не тот, то пароль, и ничего непомогает.
Да, я с первого раза тоже не мог зарегится. приходилось несколько подходов совершать. Зато теперь клацаю в один клик под любой петицией.)))

SVAT-БЕРКУТ

лейтенант
Reaction score
1,960
Да и я не верю, но лишний раз ткнуть кнопочку от меня не убудет, это с одной стороны, а с другой - если ничего не делать, то ничего и не будет.
Как бы больно это не звучало, но 25 000 голосов мы не наберем, разве, что случится чудо и все сразу прозреют от летаргического сна! в чем я сильно сомневаюсь. Да и предыдущие подписываемые нами петиции, ни разу не набирали и половины положенных голосов. Но остается еще два пути, стучать в офис президента и ВР, или суд, который-самый гуманный.

Subuday

подполковник
Reaction score
1,384
Как бы больно это не звучало, но 25 000 голосов мы не наберем, разве, что случится чудо и все сразу прозреют от летаргического сна! в чем я сильно сомневаюсь. Да и предыдущие подписываемые нами петиции, ни разу не набирали и половины положенных голосов. Но остается еще два пути, стучать в офис президента и ВР, или суд, который-самый гуманный.
Даже,если и наберем,толку от этого никакого не будет

Klass

сержант
Reaction score
70
Сейчас набегут деятели о бесполезности петиции и начнут клин вбивать между нами. В качестве дурацкого примера приведут петицию о назначении Тимошенко послом в Гондурас.

Пришлый

майор
Reaction score
403

Наказ МВС на окрему структуру, ліквідаційну комісію, не поширюється (читайте мат. частину щодо ліквід. комісій). Ліквідки працюють та будуть працювати до тих пір, поки не виконують усі рішення судів та пока не погасять усі борги.

Сверху