Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

ОТВЕТЫ ВЕДОМСТВ ПО ПЕРЕРАСЧЕТУ ПЕНСИИ

102-102

младший лейтенант
Регистрация
21 Май 2011
Сообщения
328
Симпатии
384
#1
ОТВЕТ С ГУ ПФУ :
Головним управлінням Пенсійного фонду України в Харківській області Ваші звернення на Урядову гарячу лінію Державної установи “Урядовий контактний центр” та електронну пошту, розглянуті.
Вдруге повідомляємо, що умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ та деяких інших осіб, врегульовано Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон).
Відповідно до ст. 63 Закону усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, або у зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством.
Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону.
Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» від 23.12.2015 року N 900-VIII статтю 63 Закону доповнено новою частиною такого змісту: "Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських".
Згідно з Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 р. № 45, перерахунок раніше призначених пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
На підставі зазначеного рішення Кабінету Міністрів України, силові міністерства та відомства повідомляють Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.
Згідно з Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», затвердженим постановою Правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 року № 3-1, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2007 року за № 135/13402, призначення (перерахунки) пенсій органами Пенсійного фонду України здійснюються на підставі документів, які надаються уповноваженими структурними підрозділами силових міністерств і відомств, в яких проходили службу військовослужбовці, і на які покладено функції щодо підготовки та подання до органів, що призначають пенсії, необхідних для призначення (перерахунку) пенсії документів.
З прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 р. № 1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу», яка набула чинності з 01.01.2008 р., органами Пенсійного фонду України на підставі документів, наданих уповноваженими органами, з цієї дати був проведений перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовців.
Оскільки, на сьогодні повідомлень Кабінету Міністрів України та відповідних силових міністерств та відомств про проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону, органам Пенсійного фонду України не надходило, для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців немає законних підстав.
Іншого чинним законодавством не передбачено.
У разі незгоди, Ви маєте право звернутись до Пенсійного фонду України чи до суду.Начальник
головного управління В. М. Ачкасов


Косарєва,
7054204
 
Регистрация
17 Янв 2016
Сообщения
162
Симпатии
146
#2

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
в ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
ТА ДЕЯКИХ ІНШИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

вул. Шевченка, 9, м. Сєвєродонецьк , 93404, тел./ факс (0645) 702-680, Код ЄДРПОУ 21782461, e-mail: gu.lg@pfu.gov.ua

_21.01.2016_ № МО-4709921_ На № ________ від ___________
Луганська обл.,


Шановний -------------------------- !


Ваше звернення до Урядової гарячої лінії з питання перерахунку пенсії у зв’язку з набранням чинності Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” від 23.12.2015 № 900-VIII розглянуто та повідомляємо наступне.
Відповідно до пункту 24 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 № 3-1 при виникненні підстав для проведення перерахунку пенсій згідно зі статтею 63 Закону уповноважені структурні підрозділи зобов`язані після прийняття відповідного нормативно-правового акта, на підставі якого змінюється хоча б один з видів грошового забезпечення для відповідних категорій осіб, або у зв`язку з уведенням для зазначених категорій військовослужбовців нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, повідомити про це орган, що призначає пенсії.
Органи, що призначають пенсії, після надходження такого повідомлення, подають до відповідних уповноважених структурних підрозділів списки осіб, яким необхідно провести перерахунок пенсії.
Після одержання списків осіб, уповноважені структурні підрозділи зазначають у них зміни розмірів грошового забезпечення для перерахунку раніше призначених пенсій та передають їх до відповідних органів, що призначають пенсії.
До теперішнього часу повідомлення від уповноваженого структурного підрозділу Державної пенітенціарної служби України щодо підстав для проведення перерахунку не надходило.
Начальник управління пенсійного
забезпечення військовослужбовців О. Ю. Карасьова
Мягка, 0500158254
 

Sark

лейтенант
Регистрация
26 Мар 2010
Сообщения
488
Симпатии
406
#3
[TABLE="width: 654"]
[TR]
[TD]НАЦІОНАЛЬНА
ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]69057, м. Запоріжжя, вул. Матросова, 29[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] «21» січня 2016р. № 12/Г-4ул[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] На №[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Шановний Валерію Івановичу!

Ваше звернення щодо перерахунку пенсій пенсіонерам міліції з грошового забезпечення поліцейських розглянуто Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області.
У межах повноважень, повідомляємо, що Законом України від 23 грудня 2015 року № 900 «Про внесення зміни до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» унесено зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», а саме статтю 63 доповнено новою частиною такого змісту:«Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських».
Разом з тим, зазначеною статтею встановлено, що усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону.
Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», визначено постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 17 липня 1992 року № 393» (далі – Порядок).
Пунктами 1, 2 Порядку передбачено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв’язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
На даний час будь-якого рішення Кабінету Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій для осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ чи для поліцейських не приймалося.
З повагою
заступник начальника С.І. Литвиненко

Смотрел на сайте Управления полиции в Запорожской области...Все перцы...аттестованы в полицейских..." Начальник и т.д....Бесы
 
Последнее редактирование:

Detective2013

старший прапорщик
Регистрация
11 Дек 2015
Сообщения
264
Симпатии
374
#5
[video]http://ok.ru/video/64911477724664-0[/video]
Респект за видео ! Это как раз по теме. А вообще, читая эти ответы невольно вспоминаются всем известные слова, помните : " Стою на асфальте в лыжи обутый, толи лыжи не едут, то ли я п....й ! "
 

102-102

младший лейтенант
Регистрация
21 Май 2011
Сообщения
328
Симпатии
384
#6
Респект за видео ! Это как раз по теме. А вообще, читая эти ответы невольно вспоминаются всем известные слова, помните : " Стою на асфальте в лыжи обутый, толи лыжи не едут, то ли я п....й ! "
а у них не хватает даже ответ отмазку придумать IQ в голове, понабирали то по объявлению с майдана :D
 

Sasha151

старший прапорщик
Регистрация
5 Июн 2014
Сообщения
239
Симпатии
352
#7
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ​
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]вул. О.Ольжича,7, м. Житомир, 10003, тел./факс (0412) 42-34-32, [/FONT][FONT=&quot]E[/FONT][FONT=&quot]-[/FONT][FONT=&quot]mail[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]gupfu[/FONT][FONT=&quot]@[/FONT][FONT=&quot]zt.[/FONT][FONT=&quot]pfu[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]gov[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]ua[/FONT][FONT=&quot] Код ЄДРПОУ 13559341[/FONT]​
[TABLE="class: MsoNormalTable"]
[TR]
[TD="width: 298"] 13.01.2016 № 18/К-7, 18/1/К-11
[/TD]
[TD="width: 345"]
На № КУ-4642337 від 06.01.2016​
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[FONT=&quot] [/FONT]
[TABLE="class: MsoNormalTable"]
[TR]
[TD="width: 297"] [FONT=&quot] [/FONT]
[/TD]
[TD="width: 52"] [FONT=&quot] [/FONT]
[/TD]
[TD="width: 294"] [FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 297"] [FONT=&quot]Про розгляд звернень[/FONT]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[FONT=&quot]Ваше звернення на Урядову гарячу лінію та[/FONT][FONT=&quot] запит щодо перерахунку пенсії, який надійшов до головного управління Пенсійного фонду України в електронному вигляді, розглянуті. [/FONT] Повідомляємо, що Ви з перебуваєте на обліку в головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області та отримуєте пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (далі – Закон).
.
Крім того роз’яснюємо, що відповідно до ст. 63 Закону всі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення права на перерахунок і проводиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. N 393».[/FONT] [FONT=&quot]Вказаним Порядком передбачено, що на підставі рішення Кабінету Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством, міністерства та відомства повідомляють у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.[/FONT] [FONT=&quot]Пенсійний фонд України повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів головним управлінням Пенсійного фонду України про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку.[/FONT] [FONT=&quot]На підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсій довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.[/FONT] [FONT=&quot] З огляду на викладене, в разі надходження повідомлення з Пенсійного фонду України про підстави перерахунку пенсій будуть підготовлені списки та надіслані до державних органів, які уповноважені видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій.[/FONT] [FONT=&quot] При надходженні довідок буде проведено перерахунок пенсій. Інше чинним законодавством не передбачено.[/FONT] [FONT=&quot]Пенсія [/FONT][FONT=&quot]призначена [/FONT][FONT=&quot]та виплачується згідно з чинним законодавством.[/FONT]

[FONT=&quot]Заступник начальника головного управління /підпис/ С.М.Антонюк[/FONT][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]Довбиш, 22 87 05[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
 

BETEPAH

Ветеран
Регистрация
15 Янв 2011
Сообщения
32,978
Симпатии
71,978
#8
Ну по ответам все ясно, они дублируют практически один другого из ПФУ областей. Запросы необходимо слать по местам службы, где назначалась пенсия милиция в МВД,налоговая милиция - в Фискальную службу Украины и т.д. Запросы по поводу направления необходимой информации в ПФУ для пересчета пенсии.ИМХО.
 

mamazol

старший прапорщик
Регистрация
3 Дек 2015
Сообщения
285
Симпатии
374
#9
Запросы необходимо слать по местам службы, где назначалась пенсия милиция в МВД
Направили, пока толку "0". К ПФУ вопросов нет. Реакция владних структур, пока, прогнозируема.
 

Sark

лейтенант
Регистрация
26 Мар 2010
Сообщения
488
Симпатии
406
#10
Сегодня получил письменный ответ из Главного управления полиции в Запорожской области...Такой же ответ...и по эл. почте я его выкладывал...Хотел позвонить.. А телефон исполнителя кто готовил ответ отсутствует...Молодые не знают вообще делопроизводства...! Мы в свое время под ответом согласно приказов писали исполнителя ФИО и служебный телефон...И еще хотим чтобы они сами на себя написали, что себе установили денежное содержание для полицейских...по постановлению КМУ №988 от 11.11.2015 действует с 02.12.2015... Дополняю свой ответ...Звонил в пенсионный бывшему сослуживцу...Мороз по полной...Делает вид что вообще не ориентируется в законодательстве...Считает что пересчета не будет...Я считаю им дана команда...
 
Последнее редактирование:

alexz

генерал-полковник
Регистрация
8 Июн 2010
Сообщения
6,641
Симпатии
8,152
#11
.Я считаю им дана команда...
Работать работу то хочеться.

Тоже получил электронку из ГУП в Хар обл. Ответ копия копий, можно зрение не напрягать. Про постанову 988 ни слова в ответе. Повторюсь, им наверное шаблон скинули:D. Но, с тел исполнителя, как положено, с реквизитами. Жду еще бумажки с 2-х мест.
Ваше звернення на урядову гарячу лінію отримано та за дорученням розглянуто УФЗБО ГУНП в Харківській області.
У межах повноважень, повідомляємо, що Законом України від 23 грудня 2015 року №900 „Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” внесено зміни до Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, а саме статтю 63 доповнено новою частиною такого змісту: „Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських”. Разом з тим, зазначеною статтею встановлено, що усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строк, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону. Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, визначено постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року №45 „Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. № 393” (далі - Порядок). Пунктами 1, 2 Порядку передбачено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв’язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством. На даний час будь-якого рішення Кабінету Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення чи введення нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій для осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ чи для поліцейських не приймалося. У зв’язку з вищевикладеним правових підстав для перерахунку Вашої пенсії з 01.01.2016 нажаль не маємо. Заступник начальника А.П. Гринько
 

Sled_dak

старший прапорщик
Регистрация
2 Дек 2010
Сообщения
266
Симпатии
214
#12
Вывод. Пока МВД не направит уведомление в ПФУ про основания для пересчета ( на основании ст. 63 закона 2263, постанови КМУ №988, № 45) движения с перерасчетом ни какого не будет. Иск должен предъявляться к МВД.
 

102-102

младший лейтенант
Регистрация
21 Май 2011
Сообщения
328
Симпатии
384
#14
а какие вопросы ставили в заявлении, может Вы неправильно трактовали заявление? В НП нужно писать требование направить ведомости в ПФ и справку сколько получает офицер на должности соответствующей работнику милиции с конкретным званием и выслугой
 
Регистрация
10 Апр 2010
Сообщения
754
Симпатии
980
#15
Полиция всего лишь структура в МВД. К милиции не имеет никакого отношения. Я даже не знаю, что вы хотели от них. Теоретически вы могли у них спросить, сколько получает, скажем старший опер розыска в каком-то отделе, мотивируя тем, что у вас была подобная должность. Даже если они ответят (в чем сомневаюсь) - куда с этим ответом пойдете ?
Уведомлять ПФУ по своей инициативе они не обязаны, да и не уполномочены.
 

alexz

генерал-полковник
Регистрация
8 Июн 2010
Сообщения
6,641
Симпатии
8,152
#16
Уведомлять ПФУ по своей инициативе они не обязаны, да и не уполномочены.
Однако мой запрос в МВД на гор линию был перенаправлен именно в ГУНП области и получен ответ (ниже).
 

proxixs

полковник
Регистрация
14 Июл 2011
Сообщения
1,303
Симпатии
6,413
#17
Толковая отписка. Из этого следует, что на данный момент отсутствует соответствующая постанова КМУ (руководство к действию) по аналогии с предидущей постановой КМ от 07.11.2007 №1294.
В силу вступившего Закона № 614-VI, принятым Верховной Радой Украины 15 июля 2015 года, устанавливается, что перерасчет пенсий в связи с изменением размера хотя бы одного из видов денежного обеспечения военнослужащих, лиц, которые имеют право на пенсию по Закону Украины "О пенсионном обеспечении лиц, уволенных с военной службы, и некоторых других лиц", или в связи с введением для указанных категорий лиц новых ежемесячных дополнительных видов денежного обеспечения (надбавок, доплат, повышений) и премий, не проведен по вине органов Пенсионного фонда или государственных органов, которые выдают справки для перерасчета пенсий, производится с даты возникновения права на него без ограничения сроком. Закон вступает в силу с 1 января 2016 года. Кабинет Министров Украины до конца 2015 года обязан привести свои нормативно-правовые акты в соответствие с настоящим Законом и обеспечить пересмотр и отмену министерствам, другим центральным органам исполнительной власти их нормативно-правовых актов, противоречащих этому Закону. Что и не было выполнено. Премьер-министр Арсений Яценюк оценивает сумму, необходимую для обеспечения индексации зарплат и пенсий, в 12 млрд гривен. Отсюда можно сделать соответствующие выводы.
Возникает вопрос – кто тогда осуществляет контроль за соблюдением исполнения законов.
 

VILAR

генерал-лейтенант
Регистрация
30 Сен 2013
Сообщения
3,166
Симпатии
4,545
#18
Возникает вопрос – кто тогда осуществляет контроль за соблюдением исполнения законов.
Раньше прокуратура, теперь никто.
 
Последнее редактирование:

proxixs

полковник
Регистрация
14 Июл 2011
Сообщения
1,303
Симпатии
6,413
#19
Наверное прокурорским пенсии не увеличивали.
 

alexz

генерал-полковник
Регистрация
8 Июн 2010
Сообщения
6,641
Симпатии
8,152
#20
Закон Украины "О прокуратуре"
Уберите ибо устарело. В новой державе новый закон. А то раньше ганьба була. Давайте все же не нафлуживать о всякой фигне.
Чето тормозят с ответом из ПФ, скоро месяц будет. Уже бы на сайте своем накалякали отмазку и сняли все вопросы к себе от таких настырных.
 

VILAR

генерал-лейтенант
Регистрация
30 Сен 2013
Сообщения
3,166
Симпатии
4,545
#21

alexz

генерал-полковник
Регистрация
8 Июн 2010
Сообщения
6,641
Симпатии
8,152
#22
И у меня такая теперь есть:crazy:. Один в один, тока адрес мой. Просил УНП дать ДД копа на моей соответств. должности на 29.12 в связи с..... Чего то сходу конвертом прислали, ду6ля на имейл не было.

Хто его знает, что ссылка первый раз криво цитировалась.:(
 
Последнее редактирование:

Sasha151

старший прапорщик
Регистрация
5 Июн 2014
Сообщения
239
Симпатии
352
#23
И у меня такая теперь есть:crazy:. Один в один, тока адрес мой. Просил УНП дать ДД копа на моей соответств. должности на 29.12 в связи с..... Чего то сходу конвертом прислали, ду6ля на имейл не было.

[h=2]К сожалению, эта страница недоступна.[/h]
 

102-102

младший лейтенант
Регистрация
21 Май 2011
Сообщения
328
Симпатии
384
#24
25..01.2016 року мною до КМУ було надіслано звернення, яку переслали до Національної поліції. Но відповідь мене поразила, чи я ….. чи лижі не їдуть, може хто мені пояснить смисл відповіді так як вона на мою думку даже на відписку не схожа. Комусь напевно треба до лікаря псіхіатра
Зміст звернення :
Я, П.І.П. ______ р/н (пенсіонер МВС пенсійне посвідчення: серія ____ №________ о/р №_________) 18.01.2016 року за № ЗА-4702754, мною було надіслано звернення, щодо бездіяльності КМУ, яке виде за собою тяганину в перерахунку пенсій колишнім працівникам міліції. Так як при зверненні до Пенсійного фонду України, з питаннь перерахунку пенсії на підставі Закону України від 23.12.2015 № 900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» та зміною ст. 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» моя пенсія пенсіонера МВС України, звільненого з посади співробітника міліції, має обчислюватися та підлягає перерахунку з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських. Це грошове забезпечення вже затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції». Згідно ст. 51 Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» призначена пенсія підлягає перерахунку з дати виникнення права на нього без обмеження строком та провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. У зв'язку з вищевикладеним, згідно п.2 «Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 - надходить відповідь: «Оскільки, на сьогодні повідомлень Кабінету Міністрів України та відповідних силових міністерств та відомств про проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону, органам Пенсійного фонду України не надходило, для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців немає законних підстав». В порушення вимог Закону України «Про звернення громадян» та Закону «Про доступ до публічної інформацію» відповіді я не отримав, а моє звернення було безпідставно переслане до ГУ ПФУ в Харківській області, які надали мені відповідь не пов’язане з моїм запитанням. Прошу Вас надати у відповідності до Закону "Про доступ до публічної інформацію довідку надати в п’ятиденний термін" по кожному пункту запитання : 1) Причини ненадання відповідних документів для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців(працівників міліції ) до Пенсійного фонду 2) Коли будуть надані всі відповідні документи для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців(працівників міліції ) до Пенсійного фонду 3) Хто винний в відмові перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців (працівників міліції ) 4) Прошу надати відповідь саме КМУ згідно запитань . У разі відмови вказати вичерпну причину, а не пересилати до ГУ ПФУ в Харківській обл. 5) Відповідь на моє звернення прошу надати в електронному вигляді на мою електрону адресу та письмове на мою поштову адресу, в якому вказати виконавця, контактний номер телефону, та номеру реєстрації вихідного Дата 25.01.2016 Електронна поштова адреса, на яку може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку 102-102@mail.ru , або 102-102@i.ua

ВІДПОВІДЬ :


НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ
УКРАЇНИ
забезпечення та бухгалтерського
Департамент фінансового
вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601,
тел. 254-93-58, іпїо@ро1ісе.§оу.иа

Про розгляд запиту на інформацію

У Департаменті фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку
Національної поліції України, за дорученням керівництва та в межах
компетенції, опрацьовано Ваш запит на отримання інформації від 25.01.2016
№ ЗА-4739551 стосовно перерахунку пенсії звільненим працівникам міліції,
який надійшов із Секретаріату Кабінету Міністрів України листом від
03.02.2016 № 1765/0/2-16.
За результатами розгляду інформуємо, що відповідно до статті 19
Конституції України органи державної влади та органи місцевого
самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах
повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно підпункту 49 пункту 4 Положення про Національну поліцію,
затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 877,
Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань взаємодіє з
органами державної влади з питань соціального захисту та пенсійного
забезпечення поліцейських, працівників Національної поліції та членів
їх сімей.
Начальник Департаменту В.В. Іванченко
Старинець
256-1024
 

Sark

лейтенант
Регистрация
26 Мар 2010
Сообщения
488
Симпатии
406
#26
25..01.2016 року мною до КМУ було надіслано звернення, яку переслали до Національної поліції. Но відповідь мене поразила, чи я ….. чи лижі не їдуть, може хто мені пояснить смисл відповіді так як вона на мою думку даже на відписку не схожа. Комусь напевно треба до лікаря псіхіатра
Зміст звернення :
Я, П.І.П. ______ р/н (пенсіонер МВС пенсійне посвідчення: серія ____ №________ о/р №_________) 18.01.2016 року за № ЗА-4702754, мною було надіслано звернення, щодо бездіяльності КМУ, яке виде за собою тяганину в перерахунку пенсій колишнім працівникам міліції. Так як при зверненні до Пенсійного фонду України, з питаннь перерахунку пенсії на підставі Закону України від 23.12.2015 № 900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» та зміною ст. 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» моя пенсія пенсіонера МВС України, звільненого з посади співробітника міліції, має обчислюватися та підлягає перерахунку з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських. Це грошове забезпечення вже затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції». Згідно ст. 51 Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» призначена пенсія підлягає перерахунку з дати виникнення права на нього без обмеження строком та провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. У зв'язку з вищевикладеним, згідно п.2 «Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 - надходить відповідь: «Оскільки, на сьогодні повідомлень Кабінету Міністрів України та відповідних силових міністерств та відомств про проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону, органам Пенсійного фонду України не надходило, для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців немає законних підстав». В порушення вимог Закону України «Про звернення громадян» та Закону «Про доступ до публічної інформацію» відповіді я не отримав, а моє звернення було безпідставно переслане до ГУ ПФУ в Харківській області, які надали мені відповідь не пов’язане з моїм запитанням. Прошу Вас надати у відповідності до Закону "Про доступ до публічної інформацію довідку надати в п’ятиденний термін" по кожному пункту запитання : 1) Причини ненадання відповідних документів для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців(працівників міліції ) до Пенсійного фонду 2) Коли будуть надані всі відповідні документи для проведення перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців(працівників міліції ) до Пенсійного фонду 3) Хто винний в відмові перерахунку пенсії колишніх військовослужбовців (працівників міліції ) 4) Прошу надати відповідь саме КМУ згідно запитань . У разі відмови вказати вичерпну причину, а не пересилати до ГУ ПФУ в Харківській обл. 5) Відповідь на моє звернення прошу надати в електронному вигляді на мою електрону адресу та письмове на мою поштову адресу, в якому вказати виконавця, контактний номер телефону, та номеру реєстрації вихідного Дата 25.01.2016 Електронна поштова адреса, на яку може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку 102-102@mail.ru , або 102-102@i.ua

ВІДПОВІДЬ :


НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ
УКРАЇНИ
забезпечення та бухгалтерського
Департамент фінансового
вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601,
тел. 254-93-58, іпїо@ро1ісе.§оу.иа

Про розгляд запиту на інформацію

У Департаменті фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку
Національної поліції України, за дорученням керівництва та в межах
компетенції, опрацьовано Ваш запит на отримання інформації від 25.01.2016
№ ЗА-4739551 стосовно перерахунку пенсії звільненим працівникам міліції,
який надійшов із Секретаріату Кабінету Міністрів України листом від
03.02.2016 № 1765/0/2-16.
За результатами розгляду інформуємо, що відповідно до статті 19
Конституції України органи державної влади та органи місцевого
самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах
повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно підпункту 49 пункту 4 Положення про Національну поліцію,
затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 877,
Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань взаємодіє з
органами державної влади з питань соціального захисту та пенсійного
забезпечення поліцейських, працівників Національної поліції та членів
їх сімей.
Начальник Департаменту В.В. Іванченко
Старинець
256-1024
Да Вы правы...!!! ..."Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань взаємодіє з
органами державної влади з питань соціального захисту та пенсійного
забезпечення поліцейських, працівників Національної поліції та членів
їх сімей."
Наверное припухли вурдалаки...Нет слов... Я завтра пойду к психиатру...Если не против скопирую и пошлю от своего имени такое же послание... Да и самое ГЛАВНОЕ! я бы позвонил этому умельцу ИСПОЛНИТЕЛЮ данного ответа...ведь телефон имеется...и Фамилия...
 
Последнее редактирование:

102-102

младший лейтенант
Регистрация
21 Май 2011
Сообщения
328
Симпатии
384
#27
Да Вы правы...!!! ..."Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань взаємодіє з
органами державної влади з питань соціального захисту та пенсійного
забезпечення поліцейських, працівників Національної поліції та членів
їх сімей."
Наверное припухли вурдалаки...Нет слов... Я завтра пойду к психиатру...Если не против скопирую и пошлю от своего имени такое же послание...
Я не против, вот бы как нибудь , я просто незнаю закинуть это в инет на ФБ та ще кудись

Зараз направлю ще на Їхню відповідь таку заяву :

На Ваш вихідний від 11.02.2016 року № 14зі/29/2/01-2016 (вик.Старинець) щодо мого запиту на отримання інформації від 25.01.2016 № ЗА-4739551 стосовно перерахунку пенсії звільненим працівникам міліції, який надійшов із Секретаріату Кабінету Міністрів України листом від 03.02.2016 № 1765/0/2-16 вважаю розглянуто не всебічно та з порушенням ст.7 Закону України «Про звернення громадян» . Так як відповідь надіслана не в доступному вигляді та не містить роз’яснень та не переслана за належністю, якщо мій запит не входить до Ваших повноважень.
Прошу Вас всебічно та уважно розглянути моє раніше надане звернення та дати відповідь в доступній формі з посиланням на нормативні документи, в разі розгляд не в межах Ваших повноважень- надіслати за належністю про що повідомити мене встановленому Законом України порядку
 

Sasha151

старший прапорщик
Регистрация
5 Июн 2014
Сообщения
239
Симпатии
352
#28
Я не против, вот бы как нибудь , я просто незнаю закинуть это в инет на ФБ та ще кудись

Зараз направлю ще на Їхню відповідь таку заяву :

На Ваш вихідний від 11.02.2016 року № 14зі/29/2/01-2016 (вик.Старинець) щодо мого запиту на отримання інформації від 25.01.2016 № ЗА-4739551 стосовно перерахунку пенсії звільненим працівникам міліції, який надійшов із Секретаріату Кабінету Міністрів України листом від 03.02.2016 № 1765/0/2-16 вважаю розглянуто не всебічно та з порушенням ст.7 Закону України «Про звернення громадян» . Так як відповідь надіслана не в доступному вигляді та не містить роз’яснень та не переслана за належністю, якщо мій запит не входить до Ваших повноважень.
Прошу Вас всебічно та уважно розглянути моє раніше надане звернення та дати відповідь в доступній формі з посиланням на нормативні документи, в разі розгляд не в межах Ваших повноважень- надіслати за належністю про що повідомити мене встановленому Законом України порядку
Cупер.
 

102-102

младший лейтенант
Регистрация
21 Май 2011
Сообщения
328
Симпатии
384
#29

Sled_dak

старший прапорщик
Регистрация
2 Дек 2010
Сообщения
266
Симпатии
214
#30
Сообщение от Sasha151

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1229610453719774&set=gm.1777441289146391&type=3&theater

Відповідь МВС дійсно вірна т.я. МВС безпосередньо перерахунку не здійснює.
Запит до МВС повинно акцентувати на підставах бездіяльності щодо невиконання вимог
постанови КМУ від 13 лютого 2008 р. N 45 постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. N 45, ".... у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення.... або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством ... МВС ... повідомляє у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям" . Саме цю дію - повідомлення, МВС і не здійснює.


Надсилаемо (відповідно до ЗУ "Про доступ до публічної інформації) організовано запити на імя міністра (такій собі спам чи DOS- атака у паперовому еквіваленті - нехай потягають мішки з листами по поверхах) і після відповіді про (неможливість, відсутність і т.д), або відсутності відповіді у передбачений термін їдемо до суду. Але бажано розробіти макет запиту та домовитись хоч про приблизній час такої акції, щоб був ефект ! :diablo:
 
Последнее редактирование:
Сверху